Opinie o PKO TFI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PKO TFI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO TFI o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO TFI w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PKO TFI?

. Nowy wpis

O PKO TFI, jak o każdej innej firmie, z pewnością można powiedzieć dużo... Wg mnie wszystko zależy od subiektywnych doświadczeń konkretnego pracownika, jego podejścia, charakteru, a także ludzi i działu w jakim przyszło mu pracować. Pracowałam w biurze PKO TFI kilka lat i mimo, że sama zdecydowałam się odejść, to samą pracę wspominam dobrze. Miałam szeroki zakres obowiązków więc dostałam szansę nauczyć się dużo, mocno przy tym szlifując charakter. Z kwestii organizacyjnych firma oferowała benefity w ramach zfśs, szkolenia, spotkania, w czasie pandemii zapewniła możliwość pracy zdalnej i elastycznie reagowała na potrzeby. Z perspektywy czasu, a minęło już z 1,5 roku odkąd tam nie pracuję, doceniam ten etap mojego życia zawodowego.

Czy w PKO TFI poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownik Nowy wpis

Tak. Fundusz socjalny: dofinansowanie do wczasów, karty multisport, bilety do kina, bony na gwiazdkę.

Renata Nowy wpis

jeśli chodzi o to dofinansowanie to każdy ma takie samo czy o zależne od stanowiska? i te bony by mnie interesowały, w tym roku ile wpadło?

Była

Pracowalam parę lat, widziałam dużo, w moim subiektywnym odczuciu - nie polecam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PKO TFI? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Śmieszno i straszno

Polskie piekiełko dzielące się na dwa obozy. Pierwszy to ludzie z nadania robiący sobie prywatny (usunięte przez administratora) ze swojej pracy. Drugi to reszta pionków, którym to się wydaje, że to ich firma, bo kiedyś było supcio. Śmiechu warte to wszystko dla osób z zewnątrz tego cyrku.

Dominika

Witajcie :) Mam kilka pytań związanych z warunkami pracy, zastanawiam się, czy warto aplikować. Po wpisach widzę, że rok temu atmosfera była nerwowa, powodem były zwolnienia, pracownicy bali się, że stracą posady. Napiszcie jaki był powód zwolnień pracowników i ile osób straciło pracę? W jaki sposób firma wytypowała osoby, którym podziękowała za współpracę? Proszę o szczegóły, zależy mi na szczerych odpowiedziach, ponieważ szukam czegoś na stałe, nie chciałabym się rozczarować.

@Dominika

Dalej jest ciekawie :) Teraz już nie ma wywalania, niektórzy sami odchodzą. Cóż mogę poradzić. "Polityczna" sytuacja w Banku sprawia, że jest nerwowo, co udziela się kaskadowo, szczebelki w dół. Klucz zwolnień w przeszłości i odejść w ostatnich miesiącach według mojego skromnego zdania, po kilku latach pracy, jest bardzo prosty: masz swoje zdanie i kręgosłup to nie masz czego tu szukać. Ponieważ nie jesteś w środku, to tego nie zrozumiesz, ale dosyć dziwne jest, że praktycznie cały departament "uciekł", dyrektor został. Znakomici zarządzający funduszami odeszli (przy czym oceniam ich od strony ludzkiej, bo na wynikach się niestety nie znam)... Więcej szczegółów, także tych dziwnych HR-owych nie mogę tu podać, bo jako pracownikowi nie wypada.

Ex
@Dominika

Jeśli przymierzasz się do aktualnego ogłoszenia, to 10x się zastanów. Na tym stanowisku mało kto wytrzymuje z przyczyny na "m".

Maja
@Ex

Hmmm... Co to za przyczyna? Wiem, że pewnie nie chcesz pisać wprost o co chodzi lub o kogoś, ale fajnie jakby kandydaci wiedzieli trochę przed takie rzeczy

Czy w PKO TFI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

....

Tak. Skutecznie zwolnić zgłaszającego. Problem rozwiązany.

Czy można liczyć w PKO TFI na prywatną opiekę medyczną?

Krz

Można. I na pewno Ci się ona przyda, bo doprowadzą Cię do takiego stanu że korzystanie ze specjalistów będzie konieczne

Rob
@Krz

Możesz rozwinąć temat? Czy praca tu wygląda mniej więcej jak praca w back office amerykańskiej korporacji: sztucznie nakręcana atmosfera stresu, wieczne nadgodziny, śladowe ilości merytoryki, dużo deadlinów czy wręcz przeciwnie i warto aplikować? :)

@Rob

Stres jest, także nakręcany. Najgorsza jest niepewność jutra - były ostatnio zwolnienia i nie wiemy czy to koniec, także każdy stara się jak może. Naprawdę żal patrzeć jak firma - "nr 1 w Polsce" nie dość, że zwalnia ludzi to jeszcze Ci co mogą odchodzą. Atmosfera była zła, a przez ostatnie miesiące się tylko pogarsza i na nic tu maile czy rozmowy z przełożonymi - tu ściemy nikt już nie może walić.

@krz dlaczego tak mówisz, nie ma tam dobrej atmosfery?

....
@Marta

Czy to są jakieś żarty? Automat? Każdy z rynku finansowego wie jak jest. Po co pytać o oczywiste rzeczy?

Bartosz

PKO TFI świetnie idzie do przodu. Mam nadzieję na pracę i sadziłem, że dowiem się coś więcej od obecnych pracowników?

goodbye

Przyszła kryska na matyska i posunęli. A tak się marzyła posadka w zarządzie, a tu bum i wywalili!

marek j

e tam, przesadzasz, ja od kilku osób już słyszałam że tutaj wszystko jest uczciwie płacone cop do grosza, ja również uważasz ich za naprawdę solidne towarzystwo funduszy inwestycyjnych i osobiście nie miałbym problemów z powierzeniem im swoich oszczędności życia

do @olka

@olka - poczytaj wątki na samej górze, będziesz wiedziała jak wygląda tam praca, której zdecydowanie NIE POLECAM. TO PRACA DLA CIEBIE TYLKO WTEDY, gdy lubisz zasuwać po godzinach bez płacenia za to ani złotówki i mieć szefów, którzy będą cię dręczyć psychicznie i udawać, że w firmie nic złego się nie dzieje.

do @mika

@mika czy Ty w ogóle wiesz na temat jakiej firmy wpisujesz opinie? PKO TFI nie jest firmą ubezpieczeniową a już na pewno nie ma żadnych placówek w całym kraju. Proponuję się trochę douczyć na temat pracodawców a nie pisać bzdury gdzie popadnie.

Bing

Nie polecam pracodawcy jesli sie nie jest osobą z polecenia. Chyba, że ktoś jest jeszcze bardzo młody I chce tą pracę potraktować jako trampolinę po czym po dwóch latach znaleźć sobie cos lepszego. Normalny, ciezko pracujacy pracownik nie dostanie ani awansu ani nie zostanie doceniony premią.

@oni

@oni a ty te premie kiedyś widziałeś? Bo ja akurat z doświadczenia wiem, że z roku na rok są coraz mniejsze. Kiedyś to w tej firmie były premie a teraz to jest tylko jedna wielka kpina. Na dodatek szefowie udają, że nie znają słowa podwyżka (nawet inflacyjna!) i przez lata pracuje się za te same pieniądze!

do bambo

@bambo zastanów się jeszcze milion razy nad pomysłem pracy w PKO TFI, bo to będzie najgorsza decyzja w życiu

do eklerki

@eklerka komu robisz dobrze i za ile, że piszesz takie opinie? Myślę, że wszyscy przedmówcy i spora większość pracowników tej firmy zgodzą się, że tylko zadowoleni z siebie zarządzający tą firmą mogą pisać równie głupie opinie jak TY!

tfi

a czego mozna sie spodziewac po osobie, ktora chwali sie wszem i wobec, ze ma wicej motorow niz izb/pokoi w mieszkaniu? jaka firma, taki zarzad. jaki zarzad taki dyr zarzadzajacy. jaki dyr zarzadzajacy taki styl zarzadzania. w sumie teraz jak juz firma outuje regionalsow, to moze i dyr zarzadzajacy okaze sie nieprzydatny. za te kaske?

Ex Director

Jeśli chcesz zmarnować lata swojej pracy w tej firmie to szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO TFI - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO TFI?

Zobacz opinie na temat firmy PKO TFI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PKO TFI