Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

????

W wyniku badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono wysoki poziom akryloamidu w płatkach wymienionych w ostrzeżeniu. Na podstawie ocen ryzyka Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego należy uznać, że produkty te mogą stanowić podwyższone ryzyko dla zdrowia konsumenta. Szczegóły dotyczące produktów Produkt: Płatki żytnie, Lubella, 500 g Data minimalnej trwałości / Numer partii: 25.11.2023 L211253LG Data minimalnej trwałości / Numer partii: 26.11.2023 L211263LG Producent: MW Food Sp. z o.o., ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice Czy ktoś beknie za to i kiedy??? Ktoś ze sterowni czy pan.J?

Pracownik ochrony

W tej firmie to jak w polityce. Coś (usunięte przez administratora) a jesteś nietykalny przerzuca ciebie gdzieś indziej ale nie wyrzucą. Ręka rękę myje I tak właśnie jest na produkcji

pulsometr

Wypłata na czas i niezbyt ciężka fizycznie praca.Do czasu gdy nie pojawił się nowy megaloman i Stachanow pośpiechu oraz prędkości produkcjiwm3. To tyle z ,,plusów,,... Porozmawiajmy o negatywach: każdy z kimś spoinowacony, a jeśli zdarzy się, że jednak nie, to wtedy jest pracownikiem (usunięte przez administratora) i jest ,,ganiany jak (usunięte przez administratora),,. Kierownictwo wiecznie obrażone, jeśli z czymś przyjdziesz,, wręcz zadziwione że nie potrafisz , co jest pózniej szeroko komentowane na forum(oczywiście jako kpina i brak umiejętności!). Zresztą podobnie jest w przypadku awarii wynikającej przeważnie z błedu pracownika gdzie w momencie dostrzezenia jej z miejsca wyszukiwana jest ofiara przestepstwa a nie doszukiwanie się rodzaju błędu i możliwości jego zapobiegania (usunięte przez administratora) - to jeśli chodzi o kulture pracy. Uważam iż lepiej coś (usunięte przez administratora) nie mając pojecia co robimy niż uczciwie zapytać zachowując przy tym twarz.,,.Zmianowi uznają tylko "swoich". Mają swoich kolegów, z którymi spędzają większość czasu na rozmowach, żartowaniu i obgadywaniu innych. Warto też zaznaczyć, że kierownictwo i brygadziści są ZAWSZE nieomylni,często cieszy ich porażka zmiennika(kolegi po fachu) lub zwolnienie kolejnej osoby której nie przedłuzono umowy.Tutaj liczą na lepszy profit i czują się niezastapieni !!!- mistrzowska filozofia przetrwania.(co jest niebywale... nadal solidarni wobec siebie) Tuszowanie problemów przed prezesem jest na porządku dziennym czyli ,niewłasciwe oznaczenie problemu cmms wadliwego produktu by ukryć błędy,niedociągniecia i straty - (tzw.platoniczny profit u przełożonego,,fałszywe racjonalne i wyrachowane zachowanie równowagi pracownik przełożony,,. Reasumując - kierownictwo ma często ,,wywalone j..a ,,na wszystko, a na hali produkcyjnej rządzi ,,gównarzeria,,, nie mająca pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, dająca przyzwolenie ,,koleżkom,, na szkalowanie i poniżanie "mniej obrotnych pracowników dokładając im dodatkowych obowiązków w tzw.wolnym czasie ". Pracownik nie mający "pleców" długo tam nie przetrwa gdyż bedzie kimś w rodzaju (usunięte przez administratora)mieszadła lub obiektem kpin.Stąd rotacja firmy jest na najwyrzszym poziomie , choć na lubelskie warunki to pewnie standart. Rażący też jest ogólny brak technicznych ,programowych ,psychologicznych (empatycznych , integracyjnych)szkoleń dla tzw.szeregowych pracowników lub nieformalne szkolenie między współpracownikami nie dające jakichkolwiek pisemnych poświadczeń, dyplomów i podniesienia kwalifikacji co w rezultacie przekłada się brakiem satysfakcji , zrozumienia własnego miejsca w zespole nie mówiąc już o ogarnięciu technicznie tematu jak i filozofii przedsiebiorstwa .Taki człowiekwraz z odejściemz firmy odchodzi z niesmakiem oraz pustymi rękoma,,tak żartem i na marginesie to rodem przypomina... w/w tłustym drukiem procedure z lat(usunięte przez administratora) szuka chłopów tylko na czas i do pracy przy tzw.rozładunku.Ostatnie zebranie z dyrektoremi problemem temperatur to już zupełna kpina z szeregowych pracowników któży jak to mówił ,,bedzie jak bedzie,,. To tyle z moich subiektywnych spostrzeżeń nie mających, mogących w żaden sposób rzutować ,obrażać lub rzucać negatywngo spojrzenia na miejsce i osoby z którymi pracuje oraz uczciwego zakresu wyknonywania własnych obowiązków.

@pulsometr

Nie zawsze będzie tak jakbyś tego chciał uczciwie grał i dobrą kasę zarabiał duże napiwki w każdej knajpie zostawiał swoim bliskim drogie prezenty dawał

Wózkowy

Firma McKinsey planuje zlikwidować ok. 2 tys. miejsc pracy. To jedna z największych rund cięć w historii tego giganta konsultingowego - pisze Bloomberg. Firma, która sama opracowuje plany redukcji zatrudnienia dla klientów, teraz sama będzie zwalniać. Agata meble, Media market czy stock też potwierdzają,a kiedy Lubella?? Coś jest cicho u nas.

@Pracownik ochrony

To czekaj teraz ktoś robi na umowie o zastępstwo? Co potem z taka osobą, czy pracodawca gdzie indziej ją przerzuca? Już przed podpisaniem tamtej umowy da rade w tym temacie się zorientować? Zależy mi na pewnej pracy, a widzę ze kobiety Normanie po macierzyńskim wracają. :)

Do wladz Nowy wpis

Oprócz szkodliwych warunków typu zapylenie, praca na noce,pole elektromagnetyczne,hałas,doszło kolejne -gazowanie toksyczna substancja PH3-fosfina.Wczesniej były przeprowadzane mało szkodliwe dla człowieka mglawienia ULV.Przyczyny zmiany metody mogę się jedynie domyślać,aczkolwiek poczytajcie o możliwych konsekwencjach nawet podtrucia ta substancja w niższych stężeniach,o wypadkach śmiertelnych.W tym celu skontaktuje się z prawnikiem,dowiem się,czy zabieg jest w ogóle prawnie legalny w miejscu gdzie pracują ludzie(zapewnienia firmy to za mało).Możecie mi wierzyć,jeśli okaze się,że nie,dostaniecie pozew,może nawet zbiorowy.Jesli jest to prawnie legalne to ok,ale pracownicy łączmy się i dbajmy o swoje prawa i zdrowie.

Pracownik ochrony Nowy wpis
@Do wladz

Wtedy jest wolne i nie ma nikogo w pracy. Jest legalne.

????

Drogi kierowniku z magazynu odpowiedz nam na pytanie dlaczego kolejna osoba z op złożyła wypowiedzenie ci z pracy? Wszystkim odpowiedz.

Stary pracownik Nowy wpis
@????

No właśnie kierowniku. Odpowiedz wszystkim co się dzieje na magazynie? Dlaczego kolejna osoba złożyła ci wypowiedzenie umowy na stół?

Pan prawnik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Od 1 marca 2024, minimalna emerytura wynosi 1781 zł brutto, co przekłada się na 1623,28 zł netto. Aby otrzymać wyższe świadczenie, konieczne jest osiąganie odpowiednich dochodów. "Dziennik Gazeta Prawna" wyliczył, że aby otrzymać emeryturę w wysokości 4 tys. zł, trzeba dziś zarabiać dużo więcej. Aby otrzymać emeryturę w wysokości 4 tys. zł, równą obecnej minimalnej pensji, zarobki muszą być proporcjonalnie wyższe, znacznie przekraczając poziom minimalnego wynagrodzenia. Jak podaje "DGP", przeciętny 40-latek musiałby zarabiać powyżej 9 tys. zł miesięcznie, zakładając, że przejdzie na emeryturę w powszechnym wieku emerytalnym (65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet) i będzie miał za sobą 30 lub 40 lat pracy. Dla kobiet kwota ta jest jeszcze wyższa i wynosi powyżej 11 tys. zł miesięcznie. Ile my zarabiamy w Lubelli i ile będziemy mieli emerytury??? Zarabiamy 3500 czyli emerytury będziemy mieli koło 800. Super nie??

kilka lat pracy

W 2003 roku Lubella weszła w skład Grupy Maspex Wadowice, jednej z największych firm na rynku spożywczym w Polsce. Do dziś Lubella, kontynuując SZCZYTNĄ tradycję swoich wielkich założycieli, nieustannie się rozwija wdrażając nowoczesne technologie oraz rozbudowując zaplecze produkcyjne.Jestem dumny dzięki stawce 32 zł/h ...dziękuję:)

@kilka lat pracy

Wiem kim jesteś i na którym dziale pracujesz. Jesteś już mój. Ty masz 32 złotych za walenie z ucha do kierownika. Ja mam 45 złotych też za walenie z ucha do kierownika.

Nikoś Dyzma
@Piwosz

Kierownik nie słucha ludzi, którzy "walą z ucha", bo wie jak kto pracuje. A przynajmniej tak mi się kiedyś zdawało. Nie warto się tłumaczyć i nie warto się starać. Byle imbecyl z dobrą ułożoną gatką może cię zgnoić, a po wielu latach dostaniesz i tak mniejsze pieniądze jak ten co cały czas siedzi wgapiony w telefon i niekiedy tyle, co młody po okresie próbnym. Dyrektor odjechał za bardzo od rzeczywistości, kierownicy zachowują się tak jak by sami walczyli o przetrwanie. Nawet najbardziej zatwardziali pracownicy myślą już o zmianie pracy. A ty @PIWOSZ jesteś kolejnym sfrustrowanym pracownikiem, który dowartościowuje się swoimi "mądrościami" na forum publicznym.

@Nikoś Dyzma

Codziennie możesz zobaczyć i posłuchać o wszystkim na Orlenie. Po 6,14 i 22. Tam stała ekipa jest i obgaduje innych bo lubią

Egon
@Nikoś Dyzma

Andrzejku i Mirusiu :)) zazdroszczę takiej załogi. Jesteście na dobrej drodze aby odnieść spektakularny sukces jak (usunięte przez administratora) w Polsce 15 października :) trzymam kciuki za dalsze sukcesy :))

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Pani sprzątaczka

Witam mam pytanie do was. Jestem sprzątaczka która dziś rano zaczęła sprzątać toalety pomiędzy spaghetti i zauważyłam zużytą we krwi prezerwatywę na podłodze. Rozumiem że ktoś w trakcie przerwy na nocy robił coś może z koleżanką lub ze swoim kolegą ale mógłby po wszystkim po prostu ją wyrzucić do kosza na śmieci. I to już jest kolejny raz kiedy znajduję takie coś.

Moralny
@Pani sprzątaczka

Doradzam odstawić mefedron, wtedy halucynacje powinny ustąpić.

Jadźka

Cześć. jak zarobi teraz u was Młodszy specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego? Zaczynam się zastanawiać na podstawie oferty ze strony czy na tym stanowisku nie ma tylko podstawy, ponieważ o innych częściach składowych wynagrodzenia niczego nie piszą a rozważam swoją aplikację

Leon

Chciałem delikatnie skorygować to co napisałeś. Wycisnął z Ciebie wszytsko o nawet NIE PODZIĘKUJĄ !

Pan prawnik

Największe światowe firmy, które mają swoje siedziby w Polsce, w ostatnim czasie ogłosiły, że rozpoczynają programy dobrowolnych odejść lub zgłosiły w urzędach pracy przeprowadzanie zwolnień grupowych. To m.in. Levis, Neonet,maspex, Leclerc, PepsiCo, Nokia, IKEA. Kolejne firmy informują, że właśnie przeprowadzają przegląd kadr. Czyli i za kilka tygodni lub miesięcy i w Lubelli usłyszymy że coś się dzieje pomału.

pulsometr

@pulsometr

Ten

Pracownicy uważają, że jeśli pracodawcy chcą, by wrócili do produkcji na magazyn to powinni pokrywać koszty dojazdów do pracy Wielu pracowników twierdzi, że darmowy dojazd do pracy przekonałby ich do powrotu do biura Przyznają, że dłuższe dojazdy do pracy mogą zakłócić ich równowagę między życiem zawodowym a prywatnym Od czasu pandemii znacznie wzrosły średnie koszty dojazdów do pracy. Dojeżdżamy codziennie po 10 czy nawet prawie 80 km w jedną stronę ale pracodawca nie robi nic z tym by nam pomóc nawet nie dokładając symbolicznej złotówki na paliwo a to dzięki nam firma zarabia miliony co miesiąc. A płaci nam grosze za pracę

Medium

Szykujcie się na zwolnienia grupowe. Związki zawodowe wam tego nie mówią lub nie powiedzą. Kilka firm z całej Polsce wręcza wypowiedzenie. Bądźcie gotowi na to. Za kilka tygodni lub miesięcy zacznie się coś dziać niepokojącego.

Pracownik ochrony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Za co pracownik może dostać dyscyplinarkę w praktyce? W praktyce zwolnienie dyscyplinarne ma miejsce na ogół wtedy, gdy zatrudniony zjawi się w pracy pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub będzie spożywał w zakładzie alkohol, albo inne niedozwolone środki.Pracodawca może podjąć decyzję o zwolnieniu dyscyplinarnym podwładnego, jeśli zatrudniony przekazuje tajne informacje konkurencji, narażając przedsiębiorcę na realne szkody, albo działa niezgodnie z regulaminem firmy. Powodem dyscyplinarki mogą być ponadto nieusprawiedliwione nieobecności w pracy, ciągłe spóźnienia, albo nieposzanowanie praw współpracowników.. Notorycznie się spozniacie palicie papierosy i elektryczne papierosy po kątach i jeszcze przychodzicie wczorajsi do pracy i jeszcze chcecie zarabiać więcej???

Witam ile może zarobić młoda osoba która zaczyna tutaj pracę ?

@Kandydat

Więcej niż osoba która pracuje dłużej niż 10 lat. Ale stawka wynosi koło 4500 netto

@Kandydat

Jak w DZJ to najniższa krajowa a później niewiele lepiej :)

Pracownik ochrony

Złapaliśmy dziś na bramie kolejną osobę która pracowała na wm2 i która miała kilka % nie możemy powiedzieć kogo i ile ale my pracownicy ochrony nie tolerujemy tego i walczymy z tym. A wy pracownicy Lubelli uważajcie co robicie i czy opłaca się w takim stanie przychodzić do pracy. Tej osobie firma podziękowała za współpracę wręczając dyscyplinarke.

Kartoniaz

Największy polski producent spożywczy, właściciel m.in. Tymbarku, Kubusia i Żubrówki, wyda około 650 mln zł, by zwiększyć moce i poprawić efektywność. A nam daje śmieciową pensje wyssane z palca i do tego 1 złotych brutto do podwyżki minimalnej krajowej. Wstyd i kpiny. Lepiej odpowiedzcie dlaczego 5 osób rzuciło w ciągu tygodnia wypowiedzenia??

TD
@Kartoniaz

Dlaczego ? 1. Bo mają dość pracy za taki hajs. Za bramą znajdą lepszą pracę i nie muszą pracować na 4 zmiany. 2. Bo mają dość współpracy dyrektorem i przemądrzałym zakładowym mp 3. Bo atmosfera w zakładzie jest bardzo zła. Każdy każdego sprzeda za marny grosz. No ale jak może być jak przykład idzie z samej góry!

Wgwies
@TD

Weź skończ, wszyscy Tobie podobni. Nie macie odwagi i honoru żeby złożyć wypowiedzenie. Tylko potraficie narzekać. Od kilku lat słyszę „zwalniam się” od znajomych twarzy, a i tak siedzicie w tym samym miejscu. Jeden drugiego by zagryzł za 50gr podwyżki.

Pracownik ochrony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Za co można dostać “dyscyplinarkę"? Zwolnienie dyscyplinarne może zostać zastosowane przez pracodawcę względem pracownika, który dopuścił się konkretnym przewinień. Są nimi np. wykonywanie obowiązków pod wpływem środków odurzających czy alkoholu, przekazywanie tajnych informacji firmom konkurencyjnym lub inna działalność na niekorzyść pracodawcy, działanie niezgodne z regulaminem zakładu pracy czy nieusprawiedliwienie nieobecności w pracy A wy dalej się spozniajcie i przychodźcie do pracy,, wczorajsi lub w ukryciu palcie szlugi i nawet elektryczne papierosy.

Foliarz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Mamy więcej obowiązków niż inni a pieniądze zbyt małe. Odbieramy produkcję,chodzimy na załadunki i robimy składanki a czasami idziemy nawet na cock packimg czyli kolejne obowiązki. A zarabiamy najmniej ze wszystkich działów. 26 złotych brutto a jeszcze teraz dostaniemy aneksy do umów z kwotą 26,50. Czyli 50 groszy więcej. To jest kpina i śmiech na sali. Na produkcji mają 33 plus dodatek za 4-ro brygadowke czyli daje to co miesiąc 4500. Ale oni nie....... robią tyle co my. Jedynie co zauważyłem to były marines się uspokoił i nie zapi......a już jak kiedyś,widocznie zmądrzał. Jak w przysłowiu mówi,,polak mądrzejszy po szkodzie,, Ile osób podpiszę aneksy a ile nie??

Hahaha...kolejne osoby,tym razem kilku elektryków złożyło wypowiedzenia. Co chwilę ludzie rzucają papierami. Co się z wami dzieje? Pytanie do zarządu. Wykwalifikowani pracownicy zastępowani są swierzakami,czy to nie generuje strat? Nie lepiej jest dać godziwe podwyżki ? Nie zdziwcie się przy najbliższych podwyżkach jak kilkadziesiąt osób złoży wypowiedzenia. Od jakiegoś czasu nie słyszy się żeby ktoś nowy przyszedł z perły,stocka czy herbapolu. Dlaczego? Bo tam płacą więcej. Niedługo to z biura będą na produkcję ludzi wysyłać,bo nikt nie będzie chciał tu pracować za takie stawki. Z niecierpliwością czekam wprowadzenia jawności płac na danym stanowisku,oj wtedy się młyn znacznie. Skończy się praktyka rozbieżności nawet 5 złotych na tym samym stanowisku. Opamiętajcie się ,nie bądźcie sknerami. Gramy do tej samej bramki,ale żeby to było w porządku to niech ludzie będą zadowoleni. Tylko wtedy będą chcieli porządnie pracować.

On z wm3

Mówisz 5 złotych ale netto czy brutto. Za parę dni dostaniemy wszyscy aneksy do podpisania gdzie będzie stawka 1,50 złotych ale brutto. I teraz dobre pytanie można zadać ile osób podpisze aneksy a ile nie!!!!! Każdy mówi że nie podpisze ale to tylko puste słowa są które nie mają znaczenia. I obawiam się że ty 1-szy podpiszesz aneks bo będziesz miał dwa wyjścia. Podpiszesz i będziesz pracował dalej za grosze. Albo sie zwolnisz i będziesz wszystko zaczynał od nowa, będziesz tzw. Swierzakiem. Co wybierzesz kolego???

Czy firma Lubella Sp z o.o. S.K.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Andżela

Ta firma nie kieruje się zasada równości w płacach kobiet i mężczyzn. Proszę zobaczyć sobie ile zarabiają kobiety w labolatorium.

Z wgs
@Andżela

Zgłoś to koleżanko do PIP i sądu pracy mając dowód

Andzela
@Z wgs

Powiedz kogo to tam interesuje ? Wszytsko zgodnie z prawem !

Firma Lubella nie kieruje się nawet zasadą równości plac na tym samym stanowisku. Normalną praktyka jest różnicowanie plac nawet 5 zł .

Mały

Mam pytanie do Lubella możecie państwo odpowiedzieć co się dzieje w firmie jeśli kolejna osoba złożyła wypowiedzenie umowy z magazynu? Na produkcji co kilka tygodni ktoś odchodzi teraz kolejna osoba z op? Co jest spowodowane tym??

aaa
@Mały

A ty jesteś pracownikiem? Bo zastanawiam się skąd masz informację, że co jakiś krótki okres czasu ktoś odchodzi? Może to kwestia zarobków? Widziałem, że nie każdy jest z nich zadowolony. Stawki można tutaj negocjować ( na każdym stanowisku) podczas przyjęcia do pracy?

@Mały

Najważniejsza w pracy to atmosfera. Jeśli jej nie ma nie ma co siedzieć i tkwić w tym (usunięte przez administratora) Kasa też ważna ale nie tak jak atmosfera. Poza tym jak atmosfera w firmie ma być dobra jak zarządzają firmą osoby skrajnie stronnicze zakochane w swoim pionie. Ludzie z magazynu, producji, labolatorium to pionki. Najważniejsi są oni czyli techniczni i nikt poza nimi. Taką zasadę wyznaje wasz wódz i zastępcy wodza. Pozostaje mi wam wszystkim współczuć. Ja z tymi panami już dawno się rozstałem i mam to wszytsko gdzieś.

Ktoś coś

Musicie wiedzieć że poza Lubella można też dobrze zarobić! Lubella to nie jakiś bóg czy magnes że musicie się tego trzymać! Ani kasy ani atmosfery to tu nie znajdziecie. Piękne czasy tu się już skończyły, niestety. Przykład idzie z góry a jaka góra każdy widzi.

@Ktoś coś

Kilka osób bez Lubelli nie może żyć. Jakby mogli to całą dobę pracowaliby i byli pod telefonem dostępni jak trzeba przyjść. Chodzą do kierownika i pytają się jakby trzeba zostać po pracy to mogą na nich polegać a kierownik się cieszy że kogoś mają tzw.asa w rękawie,

@Julian

Kolego patrz na siebie a nie na innych. Później będziesz żałował. Zawsze znajdzie się ktoś taki jak piszesz ale uwierz nikt tego długofalowo nie doceni. Życie, zdrowie, rodzina jest najważniejsza.

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 271.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 93 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.