Opinie o Anna Mróz Hotel Perła w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anna Mróz Hotel Perła. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Mróz Hotel Perła o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Mróz Hotel Perła w Kraków

Jakie są warunki zatrudnienia w Anna Mróz Hotel Perła?

kala

Witam, ja już w Perełce dobrą chwilę pracuję.Atmosfera między pracownikami super, nawet goście hotelowi to mówią, więc coś jest na rzeczy. Z panią manager też jest super kontakt, można zawsze się dogadać i pogadać, bo wszystko zrozumie. Także wielki plus. Pani właściciel też bardzo w porządku, wiadomo czasem zwróci o to czy o tamto uwagę, ale to w końcu jej firma i musi pilnować, bo inaczej panowałyłby tam sajgon. Przy grupie od ok 30os są zawsze dwie kelnerki. Przy wyjeździe grupy 2-3 pokojowe zależy ile pokoi miała grupa. Powody do narzekań zawsze się znajdą, ale skoro jest tam sporo osób, które pracują tam kilka lat to znaczy, że nie jest tak źle.

Sebikx Nowy wpis
@kala

Hahahahhshs chyba przez tydzień tam pracowałas Tam sajgon panowała i panuje . A Tobie chyba zapłacono za opinie dobra . (usunięte przez administratora) główna pod każdym względem . Zero szacunku i zespół który pod Sobą dołki kopie. Ciągle zmieniająca Się ekipa dochodzące na chwilę osoby . Zero szacunku . Wyzysk na Zmywaku Kuchni Pokojach Kelnerstwie i wszędzie nie Polecam pracy Tam chyba że ktoś jest masochistą ????

Weronika

Czyli co, szefowa już nie wprowadza takiej złej atmosfery? No i co ze stawką - orientuje się ktoś jak wypadają w porównaniu do innych hoteli?

Mona Lisa Nowy wpis
@Weronika

Jak się (usunięte przez administratora) pali to nawet stawka jest większa . I te pracownice które pracują na pokojach robią ta sama robotę mają mniej płacone niż te co przychodzą pierwszy raz hahshahah Tak się traktuje stałych pracowników bez umowy mają mniejszą stawkę niż te co przychodzą nowe żałosne . Może Gwiazda jedna z druga Szefowa i Pani za piątkę Gwiazda Menadżer która tak samo zdziera że Swojej Szefowej Pani Anny tak obie przyszły by popracować do hotelu zobaczymy Jak to jest ciężko . Obrobić imprezę na 50 osób na przykład w jedną kelnerkę albo dać jedna babkę na zmykak gdzie jest 100 osób . Może rano ruszyły by (usunięte przez administratora) na śniadania zamiast gwiazdorzyc. Biznes to ciężka praca a nie (usunięte przez administratora) o wykorzystywania . Menadżer nadaje się na prowadzenie (usunięte przez administratora) w tych szpilkach i do sutenerstwa . Ogarnięcie się bo Jak Wam się zwolni personel który i tak jest już wykorzystany na maxa to możecie zamykać ten (usunięte przez administratora) .

polecam to miejsce do pracy . Ja pracowałam dorywczo i było naprawdę ok . Tam pracuje zgrany zespół ludzi , którzy są tam nawet od 10 lat . Pani Sabina umie tak pokierować zespołem że goście wyjeżdżali zadowoleni a my pracowaliśmy w miłej atmosferze .

Grażyna
@Anonim

Super że są stali pracownicy, a Ty jak długo tu pracowałaś? Praca dorywcza, ale rozumiem że miałaś umowę?

Taka tam Nowy wpis
@Anonim

Chyba krótko tam pracowałas. Zespół wydaje się miły do momentu kiedy nie wchodzisz im w drogę a po drugie nie można nazwać ich zespołem bo każdy na każdego donosi a przed Sobą udają że Są super. Każdy obgaduje się nawzajem zresztą widząc bo ciągłej zmianie pracowników o czymś to świadczy 3 osoby ze starej gwardii reszta dochodząca ciągle się zmieniajaca . Na początku wydają się mili ale jak już dowiedzą się że na start zarabiasz więcej niż Oni jako frajerzy którzy Tam robią od lat za ta stała stawkę to są w stanie wszystkich wygrywać . Uderz w stół a nożyce się otworzą cały hotel to porażka . Kucharz świetny tylko i to tyle ! Jedzenie pyszne. A reszta organizacji i fałszywe gęby tam pracujące to do odszczału.Padaka nie hotel nie polecam nikomu tam pracy !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Anna Mróz Hotel Perła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracowałam tam przez bardzo długi okres czasu. Praca ponad siły, pokojowe miały nieraz po 19-24 pokoje do posprzątania, rano pracowały jeszcze na zmywaku, robiły obchód wokół hotelu, podlewały kwiaty, sprzątały biuro. wyzysk totalny!!! Pracując tam przerobiłam 3 panie dyrektor.. Chyba to mówi samo za siebie. Potrącanie z pensji za braki w asortymencie-standard! Nie polecam nikomu.

Ilona

A jakie zarobki miałaś? Wiem, że mogły się zmienić od tego czasu, ale wolę poznać rzetelnie kwotę starą, która mi coś powie ,ile może być teraz, niż zgadywać

Nie ważne

Bo tak jest wyzysk totalny brak organizacji i totalny (usunięte przez administratora) . Szefowa dama a menadżer jeszcze większą księżniczka . Padaka jednym słowem . Wykorzystują personel a do tego personel nie jest paczka tylko każdy na każdego jedzie . Sami (usunięte przez administratora) a nikt nie czuje się winny

Neon

Bardzo źle traktowane są panie pokojowe '(usunięte przez administratora)totalny'ciezko się doprosić wynagrodzenia. Brak umowy

Emilia
@Neon

No skoro umowy nie ma to faktycznie trudno się będzie doprosić, nic dziwnego. :/ Może następnym razem lepiej nie godzić się na pracę na czarno? I ile tak właściwie im obiecują?

,jhbjk

trzy gwiazdki jak na polskie standardy to jest w miare okej moim zdaniem. bez szału, ale na pewno bedzie w maire schludnie, czysto i przyjemnie... :)

frajer

Wyzysk przez duże W, umowa zlecenie, praca ponad normę(kelnerzy),pokojowe na zmywaku(żenada),recepcja na kuchni wydaje śniadania no i na zmywaku- nie no to jest jakaś stołówka a nie hotel,te kilka dni spędzonych w tym miejscu to jeden wielki koszmar LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM

pacuś

Tragedia,legalny (usunięte przez administratora) brakuje tylko numerów wytatuowanych na przedramieniu.

anoano

Syf,kiła i mogiła podsumowując ten obiekt , serdecznie nie polecam , Pani dyrektor wielka dama ,szefowa nie lepsza , zero szacunku.

Witam, pracowałam w hotelu Perła przez jakiś czas i potwierdzam że atmosfera była ok, recepcja, kelnerki, pokojówki wszyscy bardzo sympatyczni. Ale szefowa i menadżerka koszmar.. Nie uprzejme, czasami wręcz chamskie, wymagają ponad siły każdego z nas. Zły humor i od razu afera na środku sali o okruszek, źle zaparzoną kawę albo wzywanie do biura. Zupełny brak szacunku do pracownika. Jak jesteś tam krótko znasz tylko pozory. Oszczędzają na wszystkim, niektóre kelnerki spędzają w Perle nawet powyżej 20 h ciężko harując na zmywaku, odkurzając, myjąc okna, obsługując klientów, sprzątając w kuchni, zmywając podłogi, skacząc góra dół przy pełnym hotelu i to czasami we dwie, max we trzy a była też sytuacja kiedy była jedna na 90 osób. Jesteś chory? Nie ma, że nie przychodzisz. Chcesz umowę o prace? Nie dostaniesz, chyba, że wytrzymasz dłużej i będziesz się wzorowo spisywać przez jakieś 3 lata. Zawsze możecie spróbować ale to nie jest praca na dłuższy okres czasu. Ja już tam nigdy nie wrócę, nawet jako gość.

kasia

ciekawe gdzie sie podzialy te wszystkie negatywne opinie ktore byly pewnie ktos i tu maczal swoje palce hehe

kama

ja tam pracowałam dorywczo przez wakacje i zgodzę się , że pracy jest dużo ale za to atmosfera naprawdę fajna - szłam do pracy z miłą chęcią . szefostwo bardzo wymagające ale szanujące i doceniające pracowników chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej dyrektor nie robiła dobrego wrażenia a okazała się bardzo w porządku . mam nadzieję , że tam kiedyś wrócę .

nikita

ja miałam okazję być na dniu próbnym w tym hotelu ( na kelnerkę ) i powiem wam , że bardzo chciałabym tam pracować ( niestety tym razem się nie udało) :) atmosfera jest super , młoda kadra , fajna zarówno dyrektorka jak i właścicielka .Z tego co mi mówili ludzie tam pracujący to panuje tam sympatyczna atmosfera ale pracy jest dużo .

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Mróz Hotel Perła - Kraków

• Jak się pracuje w Anna Mróz Hotel Perła?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Mróz Hotel Perła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Mróz Hotel Perła?

Anna Mróz Hotel Perła
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zakopiańska 180B
    30-435 Kraków