Hotel Perła ***

Kraków

Opinie o Hotel Perła ***

nikita 2013-10-03 17:44:57
ja miałam okazję być na dniu próbnym w tym hotelu ( na kelnerkę ) i powiem wam , że bardzo chciałabym tam pracować ( niestety tym razem się nie udało) :) atmosfera jest super , młoda kadra , fajna zarówno dyrektorka jak i właścicielka .Z tego co mi mówili ludzie tam pracujący to panuje tam sympatyczna atmosfera ale pracy jest dużo .
kama 2013-12-02 17:11:53
ja tam pracowałam dorywczo przez wakacje i zgodzę się , że pracy jest dużo ale za to atmosfera naprawdę fajna - szłam do pracy z miłą chęcią . szefostwo bardzo wymagające ale szanujące i doceniające pracowników chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej dyrektor nie robiła dobrego wrażenia a okazała się bardzo w porządku . mam nadzieję , że tam kiedyś wrócę .
kasia 2014-04-09 23:39:19
ciekawe gdzie sie podzialy te wszystkie negatywne opinie ktore byly pewnie ktos i tu maczal swoje palce hehe
Anonim 2014-08-12 13:06:20
Witam, pracowałam w hotelu Perła przez jakiś czas i potwierdzam że atmosfera była ok, recepcja, kelnerki, pokojówki wszyscy bardzo sympatyczni. Ale szefowa i menadżerka koszmar.. Nie uprzejme, czasami wręcz chamskie, wymagają ponad siły każdego z nas. Zły humor i od razu afera na środku sali o okruszek, źle zaparzoną kawę albo wzywanie do biura. Zupełny brak szacunku do pracownika. Jak jesteś tam krótko znasz tylko pozory. Oszczędzają na wszystkim, niektóre kelnerki spędzają w Perle nawet powyżej 20 h ciężko harując na zmywaku, odkurzając, myjąc okna, obsługując klientów, sprzątając w kuchni, zmywając podłogi, skacząc góra dół przy pełnym hotelu i to czasami we dwie, max we trzy a była też sytuacja kiedy była jedna na 90 osób. Jesteś chory? Nie ma, że nie przychodzisz. Chcesz umowę o prace? Nie dostaniesz, chyba, że wytrzymasz dłużej i będziesz się wzorowo spisywać przez jakieś 3 lata. Zawsze możecie spróbować ale to nie jest praca na dłuższy okres czasu. Ja już tam nigdy nie wrócę, nawet jako gość.
kala 2014-09-01 09:56:40
Witam, ja już w Perełce dobrą chwilę pracuję.Atmosfera między pracownikami super, nawet goście hotelowi to mówią, więc coś jest na rzeczy. Z panią manager też jest super kontakt, można zawsze się dogadać i pogadać, bo wszystko zrozumie. Także wielki plus. Pani właściciel też bardzo w porządku, wiadomo czasem zwróci o to czy o tamto uwagę, ale to w końcu jej firma i musi pilnować, bo inaczej panowałyłby tam sajgon.
Przy grupie od ok 30os są zawsze dwie kelnerki. Przy wyjeździe grupy 2-3 pokojowe zależy ile pokoi miała grupa.
Powody do narzekań zawsze się znajdą, ale skoro jest tam sporo osób, które pracują tam kilka lat to znaczy, że nie jest tak źle.
anoano 2014-10-02 15:20:13
Syf,kiła i mogiła podsumowując ten obiekt , serdecznie nie polecam , Pani dyrektor wielka dama ,szefowa nie lepsza , zero szacunku.
pacuś 2015-01-02 13:00:04
Tragedia,legalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brakuje tylko numerów wytatuowanych na przedramieniu.
frajer 2015-01-10 21:40:35
Wyzysk przez duże W, umowa zlecenie, praca ponad normę(kelnerzy),pokojowe na zmywaku(żenada),recepcja na kuchni wydaje śniadania no i na zmywaku- nie no to jest jakaś stołówka a nie hotel,te kilka dni spędzonych w tym miejscu to jeden wielki koszmar LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM
,jhbjk 2016-05-18 21:39:22
trzy gwiazdki jak na polskie standardy to jest w miare okej moim zdaniem. bez szału, ale na pewno bedzie w maire schludnie, czysto i przyjemnie... :)
Zostaw swoją opinię o Hotel Perła *** - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Perła ***