KMP Zabrze

Zabrze

Opinie o KMP Zabrze

Wciskacie kit o anonimości 2009-12-01 10:59:42
Panowie co za kit wciskacie, przecież Macie możliwość ustalenie adresata.W tej instytucji spędziłem najlepsze lata i zazdroszczę Wam możliwości technicznych w ustalaniu sprawców delictów.
tedi 154 2014-10-13 12:09:58
Witam czytałem artykuł o ul.Dożynkowa o czynej napaści na policjanta z nożem ale w moim odczuciu chodzi tutaj o protekcje albo ktoś z tej nie bezpiecznej rodziny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] policjantom daje oni są znani w całym zabrzu i nawet w centrum ludzi zaczepia a prokuratura w Zabrzu nic z tym nie robi.A może ma sie tym zająć prokuratura warszawska bo zawsze do matactwa dochodzi wczoraj mnie zaczepił a bendzie jeszcze raz to łep mu urwę.
tedi198 2014-10-25 12:53:13
witam policja w Zabrzu nic nie robi koleś który nadadł z nożem na policjanta znowu na wolności i znowu żuca się do każdego samego rana mam dość nie jestem jego kolegą ani nikim innym jeszcze raz wiknie kontaktuje się z grupami którym kase za narkotyki wisi i oni już się nim zajmą jak zabrzańska policja nie potrawi i kryminalintów na ulicę wypuszczają.
tedi198 2014-10-25 12:57:56
widocznie policja w Zabrzu traktuje ten teren jak dziki zachód samowolkę wypuszczają przestępców na wolność pięknie.
cvd 21 2015-03-24 11:13:24
Znowu Państwo Ogorzali na czołówce głosu zabrza pięknie czytam artykuł z głosu zabrza i czytam poszkodowani wielce ludzie muwią że oni sobie przed pożarem do restauracji poszli elegancko ubrani i do tego nikogo tam nie było i ciekaw jestem co bendzie dalej czy ujdzie im to na sucho w hotelu ponioć mieszkają co za idiota w zabrzu żądzi palenty same.Ludzie mówią chcą kase wyłudzić i sami Ogorzali dom podpalili
bananowa 2016-04-19 23:12:51
a top ciekawe co piszesz o zatrudnianiu osób cywilnych. a możesz kochany przyjacielu napisac o jakich konkretnie stanowiskach piszesz? zawsze marzyła mi się kariera w policji, ale to marzenie, nie sądziłam że w jakiś sposób jako cywilka moge je zrealizować
Zostaw swoją opinię o KMP Zabrze - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMP Zabrze