Akademia Stylu i Urody

Opinie o Akademia Stylu i Urody

mariolka 2008-12-31 08:35:55
Byłam kursantka i jestem załamana warunkami obiektu...Kurs kosztował mnie KUPE KASY a warunki sa załamujace mianowicie(szkolenia odbywaja sie w salach niewyremontowanch ciagły szum pył i te wiartarki..Higiena to juz w ogole tragedia toaleta gorsza niz na dworcu centralnym w sali zlew a nim brudne kubki po kawie i muszki heheh całe stado latajacych stworów.Umowa jaka podpisalam ma na celu zrobienie nas w konia tzn punkt szkolen ma mozliwosc wycofania sie z prowadzenia kursu wy natomiast nie mozecie prosic o zwrot kaski:)Obsługa olewa po podpisaniu umowy ogolnie nie ogrzewane pomieszczenia ,nie działajacy sprzet,brak warunkow dla bezdomnych a co dopiero dla kursów....ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!
kursantka 2009-12-04 12:30:22
Akademia stylu i urody PRO Activ na miedzynarodowej 68/20 jest to jedno wielkie bagno, marzena smialowska dopuszcza by pracowali tam niewykwalfikowani trenerzy- koszt kursu 1700 zl albo i wiecej 16h szkoleniowych na kosmetykach z stadionu? a co jezeli ktos bedzie trwale oszpecony po np makijazu pernamentym?
jeden wielki bajzel zxajecia nieprogramowe, nie ma skryptow szkoleniowych, ani zadnych informacji, trenerzy ci co wiedza co robia sa mili i staraja sie wiedze przekazac ale wlascicielka- powinni ja posadzic
niezadowolona 2009-12-09 10:38:37
bylam tam na kursie paznokci... jeden wielki balagan, w programie na stronie internetowej bylo co innego, a w praktyce co innego,
nauczycielka musiala parokronie chozic do szefowej czy innej osoby by ustalic modeli i okazalo sie ze nie mam zdobien a cos totalnie innego, nie moglam zaczac tez od manicure bo nie mialam modelki, a przyszla jakas pani na stopy.. kurka..
zaplacilam kupe kasy..

ale to jeszcze nic, jak zobaczylam kosmetyki, w sumie nie znam sie, ale pierwszy raz je widzialam, ale tych marek nie widzialam nigdzie.. spotkalam kolezanke ktorej robilam paznokcie powiedziala ze nastepnego dia juz nic nie miala

mysle ze gdybym prywanie poszla do tej nauczycielki wiecej bym sie nauczyla, w sumie tylko do niej czepiac sie nie moge..
kamila 2010-01-14 21:22:54
Nie bede sie rozpisywac bo chyba nie warto, juz wszytko prze pozostale osoby zostalo napisane.
Zdecydowanie ODRADZAM tej firmy ,ktora jak to uwaza organizuje profesjonalne kursy.
KOlo profesjonalizmu to nawet nie stalo.
Pani [usunięte przez administratora] , wlasciceleka jak juz sie zaplaci i zwroci uwage o cokolwiek ma to gdzies .Kasa dostal , robta co chceta , nie a zwrotu.
Wyzysk ,wyzysk i jeszce raz [usunięte przez administratora]...moje swiadomie [usunięte przez administratora]
ala 2016-04-22 18:34:48
Straszna tu cisza, czy Akademia dalej działa i ma się dobrze? Chyba działają bo widzę ich stronę internetowa ale nie widzę ofert pracy wie ktoś coś może
Karolina 2016-11-08 19:26:10
Witam Serdecznie.

Byłam w salonie jeśli można to tak nazwać bardzo małe pomieszczenie w którym pracowały kursantki uczące się dopiero (około 6 ) razem z Panią która szkoli dziewczyny.Znalazłam ogłoszenie na gumtree była cena bardzo korzystna to fakt .Wchodząc aby usiadłam zdjelam buty do zdjęcia hybrydy i nie usłyszałam jak mnie Pani szkoleniowiec pyta co będzie robione dlatego ,że przez telefon jak się zapisywałam to nie pamiętam bo mają tutaj dużo roboty ,podniosła głos nie miło na co ja ,że nie musi krzyczeć .Było bardzo nie miła juz z początku.Kursantka cicha mysz która zamiast mnie zapytać jak robić te paznokcie to wołała ją ,jeśli to ja mam być zadowolona z paznokci i ja je będę nosić wkoncu.Dlatego cały czas patrzyłam jak jest wykonywany pedicure zwykły i zwracałam uwagę na skórki oraz długość paznokci itp.Przy czym skórki zostały zalane .Rozumiem ,że są to osoby dopiero się uczące ,ale w ogłoszeniu powinno być to zawarte nie sprawdzałam co przed wizytą jest pod podanym adresem.

plus Pani przeszła do manicure hybrydy ,również nie wiedziała jak się do tego zabrać ani kształt ani nic więc widząc jak zrobiła jeden paznokiec powiedziałam ,że tak nigdy nie miałam i nie podoba mi się i poproszę zeby to poprawić ponieważ zle to u mnie wygląda .I tak sprawdzałam każdy znów paznokieć która Pani wykonywała ,bałam się ,że wyjdę w zalanych skórkach itd a nie mam czasu by tak biegać i poprawiać.Siedziałam tam około ponad 2 godziny .Pani udało się skonczyć paznokcie samej około 17 o tej zamykają .Gdzie żadna z kursantek na zapytanie nie chciała pomoc twierdząc ,że jestem nie miła.Poprosiłam o poprawienie paznokcia u stopy ,ponieważ Pani wstając mi go zahaczyła nie widząc tego się zdziwiła ze musiałam gdzieś dotknąć sama.I usyłyszałam od Pani szkoleniowiec ,to zamaluj Pani zeby jakoś wyglądało.Byłam w szoku jak te dziewczyny się zachowywały podczas pracy i przy klientce razem z Panią szkoleniowiec.Wyproszono mnie na korytarz nie poprawiając paznokcia .Pomyslałam,że nie będę się prosić już.Wyszłam i na korytarzu zapytałam ile płacę i czy mogę zglosić reklamację,Usłyszałam,że nie podlega reklamacji wykonanie tylko materiał jesli by coś było nie tak .Pani była bardzo nie miła.Zaczęłam rozmawiać ,że proszę zobaczyć jak wygląda paznokieć na co Pani,że cena jest tak niska ,że nie wygląda perfekcyjnie a wyglada fatalnie i całość muszę zmyć .I nie będzie ze mną dalej dyskutować .Powiedziałam,że rozumiem ,że dziewczyny się uczą ale byłam w różnych miejscach w różnych cenach miałam paznokcie od 30 zł do 120 .I wykonywały również osoby dopiero się uczące ale nigdy mnie nikt nie wyprosił i zostawały paznkcie poprawione .Rozumiem ,że zapłaciłam tylko 50 zł ,ale to oznacza ,że trzeba byle jak coś zrobić i kogoś tak potraktować.W miedzy czasie pojawiła się Pani Manager i była tego samego zdania ,żebym się nie dziwiła jesli zgłoszono jej,iż jestem nie miła i jesli mi nie odpowiada to żebym sobie poszła tam gdzie robią lepiej .I czego moge się spodziewać za taką kwotę i od dziewczyn które dopiero drugi dzień to wykonują .Zart jakiś jestem w szoku jeśli jest to Pani Manager .To świadczy tylko o tym miejscu .Nawet herbaty mi nie zaproponowano .Pani szkoleniowiec sobie przyniosła .A dziewczyny tylko hihi itd .Nie polecam .albo przekonajcie się sami najlepiej.

Pozdrawiam .

K
Zostaw swoją opinię o Akademia Stylu i Urody - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Stylu i Urody