Opinie o Akademia Stylu i Urody w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akademia Stylu i Urody. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Akademia Stylu i Urody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Stylu i Urody w Warszawa

Ania Nowy wpis

Cześć, sporo tu o kursach, a co z pracą? Chciałabym wiedzieć, czy znajdę tam zatrudnienie. ewentualnie może być staż, tylko proszę o informację, czy to wtedy przez firmę jest bezpośrednio czy przez urząd pracy. Jestem zainteresowana, pozdrawiam.

Marzena Janicka Nowy wpis

Bardzo wysoki poziom szkolenia -oprócz materiałów szkoleniowych ,które mozna wykorzystać w późniejszej pacy -bardzo dużo praktyki ,która po szkoleniu łatwo wykorzystać już w pracy bez dodatkowego doszkalania się -prowadząca kurs kosmetyki P.Beata niesamowicie profesjonalna ,doświadczona świetny pedagog i mentor -rzetelna i ciepła ,która chce przekazać jak najwiecej wiedzy -gdybysmy mieli takich szkoleniowców wszędzie ,to świat zabiegów kosmetycznych byłby na wysokim poziomie.Polecam placówkę i zachęcam do szkolen w Akademii Urody bo pieniądze za szkolenie szybko się zwrócą -dziękuje P.Beacie za wiedzę ,która wykorzystam w swoim otoczeniu Essex UK - Marzena

Kacper Nowy wpis

A teraz kursy przez pandemię zostały wstrzymane ?

Olga Nowy wpis

@nail, przypominam, że udzielając się na forum należy stosować się do regulaminu. Zgodnie z nim zabronione podawanie danych osobowych innych osób, ponieważ są one chronione przez prawo. Wklejam link do regulaminu, który dostępny jest na stronie internetowej gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Z Twojej wypowiedzi wynika, że Twój post jest od strony klientki/kursantki Akademii Stylu i Urody. Jednak przydałby się również wpisy na temat pracy w tym miejscu. Zachęcam do dzielenia się informacjami na temat warunków pracy, rekrutacji oraz możliwości rozwoju zawodowego w Akademii.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akademia Stylu i Urody. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
nail

Witam. Kursy odradzam stanowczo! Byłam na kursie stylizacji paznokci i nic nie wyniosłam. Zero kompletna pustka! Pani Ania wiecznie nos w telefonie i nic ja nie obchodzilo. Kazdy robil co chcial, nie wiem czy by nawet zauwazyla jak by ktos wyszedl z zajec! Panie, które nigdy nie widzialy hybrydy na oczy dostały modelkę po 2 h gadania o (usunięte przez administratora) marynie i robily jej COS TAM nie mając pojęcia nawet czy to dobrze czy zle... Materiały zuzyte, pilniczkie to tak powycierane ze nie dalo sie nic zrobic nimi, połowa lakierów to pozasychane na amen tylko stoja na polkach chyba dla oka. Z mojej 6 osobowej grupy zadna z Pan nie byla zadowolona. ODRADZAM!

Witam Serdecznie. Byłam w salonie jeśli można to tak nazwać bardzo małe pomieszczenie w którym pracowały kursantki uczące się dopiero (około 6 ) razem z Panią która szkoli dziewczyny.Znalazłam ogłoszenie na gumtree była cena bardzo korzystna to fakt .Wchodząc aby usiadłam zdjelam buty do zdjęcia hybrydy i nie usłyszałam jak mnie Pani szkoleniowiec pyta co będzie robione dlatego ,że przez telefon jak się zapisywałam to nie pamiętam bo mają tutaj dużo roboty ,podniosła głos nie miło na co ja ,że nie musi krzyczeć .Było bardzo nie miła juz z początku.Kursantka cicha mysz która zamiast mnie zapytać jak robić te paznokcie to wołała ją ,jeśli to ja mam być zadowolona z paznokci i ja je będę nosić wkoncu.Dlatego cały czas patrzyłam jak jest wykonywany pedicure zwykły i zwracałam uwagę na skórki oraz długość paznokci itp.Przy czym skórki zostały zalane .Rozumiem ,że są to osoby dopiero się uczące ,ale w ogłoszeniu powinno być to zawarte nie sprawdzałam co przed wizytą jest pod podanym adresem. plus Pani przeszła do manicure hybrydy ,również nie wiedziała jak się do tego zabrać ani kształt ani nic więc widząc jak zrobiła jeden paznokiec powiedziałam ,że tak nigdy nie miałam i nie podoba mi się i poproszę zeby to poprawić ponieważ zle to u mnie wygląda .I tak sprawdzałam każdy znów paznokieć która Pani wykonywała ,bałam się ,że wyjdę w zalanych skórkach itd a nie mam czasu by tak biegać i poprawiać.Siedziałam tam około ponad 2 godziny .Pani udało się skonczyć paznokcie samej około 17 o tej zamykają .Gdzie żadna z kursantek na zapytanie nie chciała pomoc twierdząc ,że jestem nie miła.Poprosiłam o poprawienie paznokcia u stopy ,ponieważ Pani wstając mi go zahaczyła nie widząc tego się zdziwiła ze musiałam gdzieś dotknąć sama.I usyłyszałam od Pani szkoleniowiec ,to zamaluj Pani zeby jakoś wyglądało.Byłam w szoku jak te dziewczyny się zachowywały podczas pracy i przy klientce razem z Panią szkoleniowiec.Wyproszono mnie na korytarz nie poprawiając paznokcia .Pomyslałam,że nie będę się prosić już.Wyszłam i na korytarzu zapytałam ile płacę i czy mogę zglosić reklamację,Usłyszałam,że nie podlega reklamacji wykonanie tylko materiał jesli by coś było nie tak .Pani była bardzo nie miła.Zaczęłam rozmawiać ,że proszę zobaczyć jak wygląda paznokieć na co Pani,że cena jest tak niska ,że nie wygląda perfekcyjnie a wyglada fatalnie i całość muszę zmyć .I nie będzie ze mną dalej dyskutować .Powiedziałam,że rozumiem ,że dziewczyny się uczą ale byłam w różnych miejscach w różnych cenach miałam paznokcie od 30 zł do 120 .I wykonywały również osoby dopiero się uczące ale nigdy mnie nikt nie wyprosił i zostawały paznkcie poprawione .Rozumiem ,że zapłaciłam tylko 50 zł ,ale to oznacza ,że trzeba byle jak coś zrobić i kogoś tak potraktować.W miedzy czasie pojawiła się Pani Manager i była tego samego zdania ,żebym się nie dziwiła jesli zgłoszono jej,iż jestem nie miła i jesli mi nie odpowiada to żebym sobie poszła tam gdzie robią lepiej .I czego moge się spodziewać za taką kwotę i od dziewczyn które dopiero drugi dzień to wykonują .Zart jakiś jestem w szoku jeśli jest to Pani Manager .To świadczy tylko o tym miejscu .Nawet herbaty mi nie zaproponowano .Pani szkoleniowiec sobie przyniosła .A dziewczyny tylko hihi itd .Nie polecam .albo przekonajcie się sami najlepiej. Pozdrawiam . K

ala

Straszna tu cisza, czy Akademia dalej działa i ma się dobrze? Chyba działają bo widzę ich stronę internetowa ale nie widzę ofert pracy wie ktoś coś może

kamila

Nie bede sie rozpisywac bo chyba nie warto, juz wszytko prze pozostale osoby zostalo napisane. Zdecydowanie ODRADZAM tej firmy ,ktora jak to uwaza organizuje profesjonalne kursy. KOlo profesjonalizmu to nawet nie stalo. Pani [usunięte przez administratora] , wlasciceleka jak juz sie zaplaci i zwroci uwage o cokolwiek ma to gdzies .Kasa dostal , robta co chceta , nie a zwrotu. Wyzysk ,wyzysk i jeszce raz [usunięte przez administratora]...moje swiadomie [usunięte przez administratora]

niezadowolona

bylam tam na kursie paznokci... jeden wielki balagan, w programie na stronie internetowej bylo co innego, a w praktyce co innego, nauczycielka musiala parokronie chozic do szefowej czy innej osoby by ustalic modeli i okazalo sie ze nie mam zdobien a cos totalnie innego, nie moglam zaczac tez od manicure bo nie mialam modelki, a przyszla jakas pani na stopy.. kurka.. zaplacilam kupe kasy.. ale to jeszcze nic, jak zobaczylam kosmetyki, w sumie nie znam sie, ale pierwszy raz je widzialam, ale tych marek nie widzialam nigdzie.. spotkalam kolezanke ktorej robilam paznokcie powiedziala ze nastepnego dia juz nic nie miala mysle ze gdybym prywanie poszla do tej nauczycielki wiecej bym sie nauczyla, w sumie tylko do niej czepiac sie nie moge..

kursantka

Akademia stylu i urody PRO Activ na miedzynarodowej 68/20 jest to jedno wielkie bagno, marzena smialowska dopuszcza by pracowali tam niewykwalfikowani trenerzy- koszt kursu 1700 zl albo i wiecej 16h szkoleniowych na kosmetykach z stadionu? a co jezeli ktos bedzie trwale oszpecony po np makijazu pernamentym? jeden wielki bajzel zxajecia nieprogramowe, nie ma skryptow szkoleniowych, ani zadnych informacji, trenerzy ci co wiedza co robia sa mili i staraja sie wiedze przekazac ale wlascicielka- powinni ja posadzic

mariolka

Byłam kursantka i jestem załamana warunkami obiektu...Kurs kosztował mnie KUPE KASY a warunki sa załamujace mianowicie(szkolenia odbywaja sie w salach niewyremontowanch ciagły szum pył i te wiartarki..Higiena to juz w ogole tragedia toaleta gorsza niz na dworcu centralnym w sali zlew a nim brudne kubki po kawie i muszki heheh całe stado latajacych stworów.Umowa jaka podpisalam ma na celu zrobienie nas w konia tzn punkt szkolen ma mozliwosc wycofania sie z prowadzenia kursu wy natomiast nie mozecie prosic o zwrot kaski:)Obsługa olewa po podpisaniu umowy ogolnie nie ogrzewane pomieszczenia ,nie działajacy sprzet,brak warunkow dla bezdomnych a co dopiero dla kursów....ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Stylu i Urody - Warszawa

Akademia Stylu i Urody
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Międzynarodowa 68
    03-922 Warszawa