Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Sprawiedliwi

Podwyżki w Fiege sięgnęły zenitu - 350 zł 4550 na najwyższej stawce, zenit wstydu. 0 dla pracowników którzy pracują od 3 lat w górę. Staż w tej firmie jest traktowany jak WIATR W POLU - Intruz i cwaniak. W dzień poprzedni zebranie o tematyce pt; jak to jesteśmy wspaniale prosperująca firmą z tradycjami i świetnie ugruntowaną na światowym rynku z mocną pozycją obracającą miliardami, dzień później informacja o podwyżkach; Szybkie sprowadzenie na ziemię przez kierownika magazynu, prezentacja pt. pokaz slajdów, umiecie czytać - przeczytajcie sobie, szybko ukrócone pytania - ja tylko przekazuje!!! - wyższa szkoła jazdy; kultury i chamstwa. Ludzie którzy tu pracujecie długo - czy wy naprawdę liczyliście na coś innego ?! Otwórzcie oczy. Otoczka wspaniałej rodzinnej firmy gdzie każdego zdanie jest „ważne”, ankiety zadowolenia, skyrznki pomysłów :-) Naprawdę w to wierzycie :-) Czy nowy rok nie powinien być rokiem zmian, dobrych zmian - wziąć życie w swoje ręce i ruszyć pupę do przodu. Uwierzcie w siebie czas nie stoi w miejscu. Podsumowanie: Firma w której dobrze już było…, kto pracował kiedyś to na pewno pamięta, nadgodziny wypłacone z miesiąca na miesiąc, zadawalające premię i naprawdę dobrą atmosferę…., zamiast tego mamy wsparcie obcokrajowców (osobiście nic do nich nie mamy są tak samo ludźmi jak my i każdy chce mieć w życiu jak najlepiej) którzy zarabiają więcej od was na lepszych stanowiskach - HiT. Wy dźwigacie rolki Oni grzeją „ratraki” :-) Wy macie godziny wynikające z etatu, Oni pracują po 12 godzin - mają wszystko wypłacone :-) Macie normy, i premię uzależnione od wydajności i reklamacji. Oni - :-) Wy macie przerwy wyliczone Oni - :-) Jeszcze raz nikomu nie ujmując wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy chce mieć dobrze, ale to co dzieje się obecnie w firmie jest naprawdę słabe. 0 szacunku do ludzi, przerzucanie ludzi po między zmianami - nie uwzględniając czy ta osoba ma dzieci, jak małżonek czy małżonka pracuje, czy ma z kim dziecko zostawić, zaprowadzić do przedszkola itp., bo o życiu prywatnym nie wspomnę. Struktura w niedalekiej przeszłości Kierownik-Lider (kierownik kieruje liderem -pracowników brak [możemy już to zjawisko zobaczyć na strefie copacking] ) + ewentualnie Obcokrajowcy na zamówienie (pod tym względem oni też są nieszanowani) Szacunek = Szacunek. Tu go brak. Podać każdemu rękę z uśmiechem na twarzy, a Traktować Cię pośrednio jak jednostkowe (usunięte przez administratora), nie jest wyrazem szacunku do drugiej osoby - szefie. Każdy ma rodzinę, plany, życie prywatne, dzieci. - też chciałbyś być tak traktowany? Przykład z Fiege: -Zmieniamy Ci zmianę, Od jutra przechodzisz na popołudnie! -Ale jak, żona ma popołudniówkę, kto odbierze dzieci itp….?:( -Nie pasuje to się możesz zwolnić. Brawo, Fiege fair play. Czy tak naprawdę jest tak ciężko znaleść wspólny kompromis z pracownikiem? Czy po prostu jego życie macie w pupie? Wracając do Liczb których nie da się oszukać, tam liczone w miliardach euro, a u was? Też tak „słupki” w EXELU szaleją 10 że nie wiecie co zrobić:-) Czy szacunek i uczciwa płaca adekwatna do sytuacji rynkowej to tak dużo?

AA
@Sprawiedliwi

Świetnie napisany artykuł, wszystko 100% się zgadza. Masz rację nie szanujemy was i nigdy nie szanowalismy, będą zwolnienia? Tak samo pisałeś rok temu i dalej robisz, droga wolna. Nic więcej was w Fiege nie czeka. Większe podwyżki dostali bezrobotni. Pozdrawiam

Bida i rozczarowanie

440 netto na święta nawet nie 500 Nieeee to nie wiary to być nie może , tyle lat pracy na wszystkich działach ta wasza wielozadaniowość czyli wyciskanie pracownika jak cytrynę , wieczne wysłuchiwanie że musicie się postarać obiecywanie że będzie lepiej człowiek naiwny robił i robił , i oto mi płacą jak by ktoś dał mi w mor. D3 ja pier. K. Aaaa! Fiege =Dzień świra

koks na emeryturze
@Bida i rozczarowanie

Wielozadaniowość jest dla robotów,maszyn, jeśli chodzi o ludzi to jest to analogia dla (usunięte przez administratora), nie dajcie sobie w mówić glupot... niech sobie zniemczone (usunięte przez administratora) liderzy biegają na swoje premie, a wy róbcie swoje i najwazniejsze nie pokazywać...

Słów kilka

Pracuje tu blisko 14 lat, i rozważam odejście do innego zakładu. Brak szacunku do osób pracujących, przymuszanie do nadgodzin i wieczne straszenie premią lub innymi konsekwencjami doprowadza mnie już do białej gorączki. Nigdy nie usłyszałem że coś dobrze zrobiłem na tym magazynie, jedyne co usłyszałem to że za jakąś bzdurę zabiorą premie. I tak wkoło od kliku lat jak nie wyniki słabe to uszkodzeń za dużo itd. itp., aż dziw człowieka bierze że klient 3M chce z wami współpracować po takich newsach które słyszymy cały czas na "miesięcznicach". Jednym słowem kłamstwa na każdym kroku. Nawet nie potraficie człowieka zwolnić co jest już chyba normą od jakiegoś czasu, tylko przerzucacie po działach osoby niewygodne licząc ,że co sami się zwolnią ???? Albo zamarzną bo grzać na magazynie też nie potraficie :D :D Wszystko co robicie to po jak najniższych kosztach, na przysłowiowy od......ol . Bony na święta ,wczasy to jakaś żenada i te paczki dla dzieci (wstyd to było dać dziecku), to co daliście w innych zakładach już było lata temu..... są firmy w których potrafią docenić swoich pracowników i dają np.1000 dodatku na święta. Jakiś czas temu robiło się tu naprawdę fajnie, ale teraz co się dzieje to jest DRAMAT.... Także zwalniam obroty do minimum bo nie jesteście warci złamanego grosza.

Operatorka ZG
@Picking

Czytam wasze komentarze i współczuję Pracuję w Zielonej Górze I jest dokładnie to samo Mało tego, kilka miesięcy temu zatrudniono nowego KM i pozwalają jemu na wszystko, dosłownie Facet nie ma szacunku do pracowników, niby uczony ale postrzegamy go jako pajaca Ludzie odchodzą z pracy,atmosfera jest zła a kierownictwo nic z tym nie robi Wszystko zamiatają pod dywan Nie bardzo wiemy gdzie uderzyć aby otrzymać jakąkolwiek pomoc Tyle lat budowaliśmy wspólnie tą firmę a przyszedł jakiś pan i niszczy wszystko

Polecam wszystkim nowym pracownikom pracę w Fiege DG. Przepracowałam w tej firmie 4 lata i każdy dzień wspominam bardzo sympatycznie. Myślę że niektóre komentarze pisane są na "wyrost" a wystarczy sprawdzić średni staż pracy pracowników i zliczyć dużą ilość "Dinozaurów" żyjących sobie w firmie żeby już znać odpowiedź że praca wcale nie jest zła :) Zaczynając od Kolegów i Koleżanek na Magazynie OUT - bardzo mili i życzliwi - praca z nimi była zawsze pozytywnym wyzwaniem - każda osoba nastawiona na rozwój firmy i bardzo pomocna. Kadra kierownicza na magazynie OUT również składa się z samych pozytywnych osób i co najważniejsze dla firmy zaangażowanych w doskonalenie firmy. Administracja OUT na czele z najlepszą, wyrozumiałą, uśmiechnięta Kierowniczką również bardzo chętna do pomocy. Dyrektor bardzo kompetentny, codziennie pozytywnie nastawiony, słuchajacy i rozwiązujący problemy w firmie i co najważniejsze również bardzo empatyczny co rzadko spotyka się na takich stanowiskach. Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszego rozwoju firmie co w takim składzie osobowym jest na pewno nieuniknione.

Figa z makiem

W tej firmie system premiowania jest znikomy, ale za to system karania jest dopracowany do perfekcji ;)

Benefit świąteczny - co to jest? Ogólnie chciałbym zapytać o pracę lidera obsługi klienta, ile osób lider ma w zespole i ile zarabia się mając doświadczenie? Bo w przypadku magazyniera można było wrzucić widełki w ogłoszenie, a tutaj jakoś nie :/

kandytat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja - pracownika ds administracji logistyki?? Czy to praca na zmiany? jaka płaca? Jakieś specjalne wymogi ?

Pani pip Nowy wpis

Po co Ci 3 przerwy ? Po to żeby częściej na papieroska wychodzić ? .pip.

Dlaczego tak mało stopni jest na magazynie? Nie ma ogrzewania, czy coś innego jest powodem takich warunków? Pracownicy mają chociaż ciepłe ubrania robocze? Zawsze w zimie taka temperatura tam była?

Jak wygląda placa i praca na stanowisku pracownika ds administracji logistyki?

Prawda
@Kandydat

Praca administracji wygląda tak… Siedzisz 8h oglądając yt albo seriale a jak ktoś przyjdzie z problemem to udajesz, że nie masz czasu

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko magazyniera. Firma wymaga od pracownika dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku. Ile tych zmian jest? I w jakich godzinach? Co tydzień inna zmiana? Oferowany jest przejrzysty system premiowania. Co to znaczy? Za co można otrzymać premię? Wyjaśnicie? Potrzebuję informacji, bo chcę tu aplikować. :p

Ebbs

Przejrzysty czyli niewidzialny bo go nie ma. Tak 3 zmiany co tydzień inna

@Ebbs

No ma czyli nie ma też premii? Kiedy ostatnio była przyznawana? Zależy od wyników a ich nie ma czy oszczędzają?

Bida i rozczarowanie

@Bida i rozczarowanie

Dzień dobry, W tym roku podnieśliśmy dodatek świąteczny o niemal 50 % w stosunku do roku ubiegłego. Proszę zauważyć, że zgodnie z najnowszymi raportami, tylko 45% pracodawców wypłaca dodatki świąteczne w tym roku. Wynikiem tegorocznego przeglądu wynagrodzeń są również wyższe wynagrodzenia od 1 stycznia. W naszej branży też niespełna 50% firm planuje podwyżki. Zapraszamy do rozmowy i podzielenia się swoimi odczuciami bezpośrednio z przełożonymi lub z lokalnym działem HR. Pozdrawiam, Agnieszka, EB

Zawiedziony
@Bida i rozczarowanie

We wszystkich firmach jest przynajmniej 1000 netto. A nam rzuciliście marne 440 zł. Chcemy żebyście wiedzieli że czujemy się bardzo zawiedzeni i niedowartościowani. Paczki słabe, wigilia słaba ,a premia świąteczna to już poniżej krytyki

@Zawiedziony

Pisze Pan pod profilem Mszczonowa, a w Mszczonowie spotkanie świąteczne jeszcze się nie odbyło, skąd wiec informacja, że było słabe? Zapraszamy do kontaktu z lokalnym zespołem HR, udostępnimy przegląd danych rynkowych w opisywanych tematach. Porozmawiamy z chęcią również o innych aspektach, bo być może rozwiązania są w naszym zasięgu, a brakuje otwartości w komunikacji? Mam nadzieję - do zobaczenia! Agnieszka, EB

Kabaret w DG
@Zawiedziony

Poczęstunek na 25lecie w postaci muffinki i smuffi ? Poczęstunek wigilijny jak dla psa, paczki dla dzieci w pudełku po butach na otarcie łez a na koniec bony świąteczne. o jakiej komunikacji piszesz? Może warto wyjść do ludzi z prawdą. tak trudno napisać na plakacie że bony będą ok 430zl netto?? Bezdomni w mopsie są lepiej traktowani.

Piker
@Kabaret w DG

Kolega piszący o wigili firmowej i bonach w DG,ma słuszna rację... Robicie wszystko po taniości i oszczędzacie na każdym wydatku by jak najmniej dać pracownikowi. Ja z ppk dostałem 420zl na święta to jest o 120zl więcej niż rok temu, przy dzisiejszych cenach to jest jakbym dostał przez cały rok zapieprzaniaa na zimnej hali 60zl do ręki. Nie szanujecie nas w ogóle, więc z jakiej racji my mamy was szanować. Witek, jeszcze raz dasz polecenie służbowe to wylądujesz w sądzie pracy. Wiesz człowieku co to kodeks pracy? Nie wspomnę o zabieraniu nam premi za sprzątanie, nowe możliwości by nas ukarać... Chyba czas na wezwanie szefostwa z Warszawy, zobaczymy co panowie mają do powiedzenia. Wasze motto jest "fajnje że jesteś"....(usunięte przez administratora)

Magazynier 007
@FIEGE_centrala

Odniosłem wrażenie, że wigilia pracownicza w DG w głównej mierze była dla administracji, bo z podziwem patrzyłem jak "niebieskie kamizelki" biegają w kółko z biur na halę i spowrotem z talerzami pełnymi jedzenia. Magazyn niestety nie miał tyle szczęścia i musiał jeść na hali przez co obowiązywała zasada "kto pierwszy ten lepszy". Udało mi się zjeść kilka pierogów, niestety na resztę się już nie załapałem, bo większości, w szczególności ciasta zostały wyniesione do biur.

Zawiedziony
@FIEGE_centrala

Racja, mówię o oddziale w Dąbrowie Górniczej

Witeksznela
@Piker

Pracodawca ma prawo wydać takie polecenie, a to czy się do niego zastosujesz zależy już tylko i wyłącznie od ciebie.

Leszek
@Magazynier 007

W wigilii pracowniczej chyba nie chodzi o to żeby się najeść ale spędzić ze sobą czas i się zintegrować. Ktoś tu wspominał o słabych paczkach. Powiesz co w nich było?

@Kabaret w DG

W listopadzie, przy okazji symbolicznego zaakcentowania 25-lecia FIEGE, informowaliśmy że przyszłoroczne imprezy integracyjne będą również wydarzeniami związanymi z 25-leciem FIEGE w Polsce i 150-leciem na świecie. Co do dodatków świątecznych - nie możemy napisać, ze jest to 430 zł, ponieważ każdy pracownik otrzymując tę samą kwotę brutto, może finalnie otrzymać inną kwotę netto, ze względu na obowiązujące przepisy podatkowe dotyczące naliczania wynagrodzeń. Paczki dla dzieci nie są w opakowaniu po butach, to opakowania ekologiczne, specjalnie zamawiane dla naszych pociech. Ale rozumiem, że nie dla wszystkich ekologiczne podejście do tematu jest taką samą wartością. Wesołych świąt i dobrego nowego roku 2023! Pozdrawiam, Agnieszka

koks na emeryturze

Tralala

Jedzenie na dzisiejszym spotkaniu przedświątecznym bardzo dobre i dużo- nie do przejedzenia. Dziękuję w imieniu swoim i kolegów z działu.

Picu picu
@Tralala

Spisaliscie się na medal . Jedzonko rewelka. Dziękujemy

Sprawiedliwi

AA
@Sprawiedliwi

Żal Fiege pl.

Kilka słów patrząc z boku na całą tą sytuację panującą w Fiege. Nie szanują tylko zwalniają ludzi, którzy coś robili i chcieli pracować, wolą trzymać cwaniaków, złodzieji lub l-4 wiczów, którzy działają tylko na niekorzyść firmy. Zwalniają swoich, ale oczywiście ukraińcom zapewniają prace. Utrzymują niepotrzebne stanowiska pracy, a na wszystkim niby oszczędzają ile wlezie. Nie znam drugiego zakładu, w którym są trzy liderki zmianowe, które mają po sobą dwie osoby, hahaha. A jeszcze nad nimi jest kierowniczka! Jest garstka ludzi co pracuje solidnie, ale reszta to jakaś porażka. Wprowadzają zamęt i okropną atmosferę, mieszają kombinują i w takich sytuacjach nagana to za mało. I jeszcze sprawiedliwość, że na niektórych działach nie robią praktycznie nic, a inni zapierdzielają i tracą swoje zdrowie za te marne grosze! Brak słów, kiedyś było inaczej. Ale Fiege fair play!!!

@Żal Fiege pl.

To ile osób ostatnio zwolnili że tak piszesz o redukcjach? Dużo? Zatrudniają na to miejsce nowych? Tylko Ukraińców bo jest wtedy jakiś dodatek do stanowiska czy oferują im mniejsze pieniądze?

Oburzony

Ukraińcy robią przez pośrednika i mając udt dostają więcej na godzinę niż Polacy pracujący bezpośrednio pod firmą na najwyższej stawce. Dla mnie to jakaś paranoja. Jak nie będzie porządnej podwyżki po nowym roku to adios :)

Mario lunatyk
@Oburzony

To już możesz się zwolnić. Właśnie zostałeś poinformowany że będziesz zarabiał o 50zl więcej niż pani sprzątaczka

tragedia

Do bani atmosfera. tyle ludzi sie zwolnilo i sie nie dziwie. coraz gorsze warunki pracy, kasa coraz mniejsza. masakra.... trzeba uciekac

@tragedia

Czemu tak słabo oceniasz atmosferę? Przez słabe warunki finansowe czy ludzie się nie integrują i nie dogadują? Ilu pracowników ostatnio odeszło? Na to miejsce przyjmują nowych czy te stanowiska są likwidowane?

Pracownik 2.0

To tak jeszcze dopowiem inflacja nas tak dobija tych najbiedniejszych właśnie nas że my mamy tylko na chleb niestety panie Damianie pogadaj z tymi Niemcami niech się ogarną mamy rodziny kredyty i zobowiązania, jest taka lipa że się w głowie nie mieści pozdrawiam szanuję i do zobaczenia....

Oliwka
@Pracownik 2.0

O jakich kwotach mowa, że tak słabo oceniasz tą pensję? Kiedy ostatnio były jakieś podwyżki? Jak się pójdzie do kierownictwa po podwyżkę, to nie ma szans żeby dali?

Picking
@Słów kilka

Dokładnie, to się tyczy również innych działów, niby człowiek dostał podwyżke a zarabiał będzie tylko samo albo i mniej, bo z miesiąca na miesiąc premia coraz niższa a każdy powód do jej ucinania jest dobry.

@Słów kilka

Witam, nie zwolnisz się. Pracujesz za długo i dlatego zostaniesz tam ile się da, pracowałem z wami kilka lat na kilku zmianach, chodziłem na 100, zostawałem na 50 i dobrze wiem, że tylko dużo mówicie ale gdzie wam będzie lepiej, pojeździsz trochę V-ką, posiedzisz w regale jakiś fajek z 2 razy i czas leci. Osoby, które miały pomysł na siebie i chciały coś osiągnąć dorobiły do stawki maksymalnej i położyły papier. Teraz jest początek roku i minimalna krajowa jest większa niż twoja stawka :) A ty nadal będziesz tam pracował i nic nie zmienisz.

P
@Słów kilka

grozicie że się zwolnicie. Droga wolna, nikt płakać nie będzie. Wszyscy są odważni tu na grupie wyzywacie, marudzicie na warunki, a nikt nie jest na tyle odważny żeby iść do kierasa z wypowiedzieniem i z kilkoma słowami co wam tu nie pasuje. Jak zwykle kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie.

A
@Słów kilka

Jak ci się nudzi to (usunięte przez administratora) jestes w necie. Robisz i nadal będziesz robił. Pobaw się małym a nie wypisuj swoich żali na forum a jak nie pasuje to wypad ale wychodzi na to że nie masz jaj (usunięte przez administratora)

@P

To jeszcze byś się zdziwił kozaku maślaku . Bo akurat jestem po rozmowie w innej firmie i się żegnam z tym bajzlem. A wy dalej pływajcie w tym (usunięte przez administratora) .

Yhhy
@Słów kilka

Podziękujcie swojego wszechobecnemu kierownikowi centrum DG. Jemu nie zależy na nas na LUDZIACH. Tylko cięcie kosztów, to jest szwabska firma oni więcej nam zarobić nie dadzą, dobrze robisz trzeba uciekać, nowy rok się zaczął... Od lutego można śmiało szukać nowej pracy z wyższa stawka! Grunt że Wawa chwali Dawida, że oszczędza w roku pewnie dużo kasy. Atmosfera w fiege dg jest tragiczna.

pykpyk
@Yhhy

co prawda to prawda, już rok nie pracuję w tej firmie i każdemu polecam zmianę pracy - warto dla lepszych warunków i atmosfery!

Kasiula
@Słów kilka

Tak samo jest w firmie w Łozienicy, zabierają premie za byle co, liderzy mają swoich pupil, pracownikom z Ukrainy można wszystko, obijają się mają w nosie że trzeba normę zrobić ( są też sumienni pracownicy) zakład nowo otwarty a (usunięte przez administratora) że Hej

Kiedyś to było
@Słów kilka

W Fiege zawsze jest był tylko system karania. Tam nagrodą jest możliwość wejścia w (usunięte przez administratora) przełożonemu.

Operatorka ZG
@Picking

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Fiege Sp. z o.o.?

Pracownik 2.0

Miałem się rozpisywać ale szczerze powiem wprost, social dzielony na dwa razy żebyśmy my na oponach mieli wigilię a wy żebyście mieli na salonach Warszawskich/Żyrardowskich, trochę to słabe w końcu niby jest wspólny, sorry są zdjęcia w Internecie każdy może zobaczyć jak to wygląda i wy elita Fiege... W końcu niby jesteśmy wielką szczęśliwą rodziną, a jakoś razem tego nie celebrujemy... Premia świąteczna to żart dawno pracowałem i już było po 800/1000 zł i to jakieś 8 lat temu w innych firmach NETTO. Czekaliśmy na ogłoszenie podwyżek ale spotkało nas wielkie zaskoczenie że taka wielka prężna firma która ma 150 milionów euro przychodu nie jest w stanie powiedzieć czy biednemu Polakowi podwyższy choć trochę.... Jak dla mnie szczerze jak nie będzie 5000 podstawy to (usunięte przez administratora)z wami, i większość też tak myśli... I papier kładziemy... Pozdrawiamy starzy pracownicy... I HR :p

Mniej niż zero

200zl brutto do premii za 20 nadgodzin na zakładkach to jest 10zl brutto za godzinę. Minimalna stawka godzinowa to 23,5zl brutto. panie davidzie nie wstyd pana?

Przemysław
@Mniej niż zero

To faktycznie trochę mało, ale to jakiś dodatek za te nadgodziny, tak? A macie standardową premię za wyrobienie wyników, spełnienie celów, etc.? Jeśli tak, to jest to stała kwota czy różni się w zależności od miesiąca? Jeszcze dopytam Cię o tę stawkę, ile macie na godzinę, bo to 23,5 zł, to przecież minimalna stawka godzinowa z 2023?

Figa
@Przemysław

Średnia premia waha się między 8% a 10%, w porywach do 14% jak jest naprawdę dobry miesiąc, ale zazwyczaj zawsze jest jakiś powód do ucięcia premii. Przy stawce 4200 brutto masz jakies 400 zł netto premii za wyniki.

Bałwan
@Przemysław

200 zł jest dodatku za wyrobienie 20h ( nie wlicza się w to pełny dzień) nadgodzin w ciągu miesiąca. Nadgodziny są 50% więcej płatne albo 100% więcej płatne w zależności od tego w jakich godzinach jesteś

@Figa

A od czego zależy ta wysokość premii? Bo 8 a 14% to przepaść wg mnie. Pracownik ma na to wpływ w ogóle czy wszystko zależy od kierownika? No i z jakiego powodu ucinają zazwyczaj premie? Liczą np. frekwencję do tego?

Fiege Dąbrowa Górnicza

Panie Witku za brak wypłaconych nadgodzin będzie Pan sam sobie przychodził na nadgodziny. Każdy z nas do pracy przychodzi zarabiać , a nie zbierać godziny pracy. Kompletny brak szacunku do pracowników zaowocuje tym samym w Pana stronę

Zaufany pracownik
@Fiege Dąbrowa Górnicza

Nie martw się o to. Są ludzie którzy mimo wszystko przyjdą na nadgodziny bo trzeba wspomóc firmę. Szkoda tylko, że nie działa to w obie strony.

@Zaufany pracownik

Ja nie wiem o co wy wszyscy źli jesteście. Ja chodziłem na nadgodziny i nie narzekam na premie i wypłatę

Koniu

Według kodeksu pracy godziny nadliczbowe z przekroczenia normy dobowej rozlicza się na koniec miesiąca, w którym powstały, nawet w przypadku gdy okres rozliczeniowy obejmuje kilka miesięcy. Natomiast godziny nadliczbowe średniotygodniowe pracodawca powinien rozliczyć po zamknięciu okresu rozliczeniowego

Felix
@Zaufany pracownik

Dobrze rozumiem, że pracownicy przychodzą na nadgodziny mimo tego, że wiedzą, że mogą albo nie zostaną one im wypłacone? Dużo jest w ogóle tych nadgodzin i czy często się zdarzają? Zastanawia mnie też jaka jest za nie stawka (jak już je oczywiście wypłacą), standardowa czy coś więcej?

Baśka

Dział Księgowości, pracuje ktoś w nim i napisze jasne informacje o warunkach? Dużo tu na temat pracy w zakładzie, ale chodzi mi konkretnie o stanowisko Księgowej. W benefitach nie ma nic co dotyczy zarobków, premie i podwyżki w firmie nie obowiązują? :) Ile osób liczy dział? Można normalnie pracować, czy czasem trzeba wykonywać masę obowiązków za trzech? Pytam, bo mam różne doświadczenia niestety, pracując w finansach. Co z awansem, czy struktura/ ścieżka kariery jest jasno sprecyzowana?

Mechanik

Witam. Czy w chwili obecnej prowadzona jest jakaś rekrutacja na stanowisko magazyniera w DG? Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego magazynu i zależało by mi się tam dostać. Dowiedziałem się m.in. że ludzie są bardzo życzliwi, kierownictwo dba o pracowników i ich komfort pracy, są dobrze płatne nadgodziny oraz wiele benefitów świątecznych i wakacyjnych. Podobno wypłata jest na wysokim poziomie w porównaniu do innych zakładów. Z gory dziękuje za odpowiedź.

Jak długo trwa proces awansu w Fiege Sp. z o.o.?

To zależy, możesz czekać 2-3 tygodnie z przeszkoleniem (licz wtedy po prostu pełny miesiąc) lub pół roku na starej wypłacie xD

@2137

A zdarzają się w ogóle awanse czy raczej biorą osoby z zewnątrz? Jak często są jeśli tak? Można w ogóle liczyć w firmie na jakieś szkolenia, rozwój, pomoc innych pracowników czy nie bardzo? Aaa i czy polecasz ze względu na atmosferę? :)

Weronika
@Ewa

A powiesz na jakim stanowisku pracowałaś? :) Spoko przeczytać, że atmosfera i komunikacja w firmie jest na wysokim poziomie. A powiesz jak u nich z możliwością awansu, doceniają pracownika jak widzą, że się stara i wychodzi przed szereg?

Specjalista
@Weronika

Jak ktoś się stara i wychodzi przed szereg to jest wykorzystywany na każdym kroku i wyciskają go jak cytrynę. W zamian dostanie 50 zł brutto do premii na odczepne. Awanse są zarezerwowane dla lizusów którzy nic nie potrafią, a potem sieją zamęt na magazynie.

@Specjalista

Tylko 50? Nie ma szans na nic więcej? A jest taka ogólna, comiesięczna premia, np. za dobre wyniki, wyrobienie norm, etc.? Czyli mam rozumieć, że nieważne jak jesteś dobry/a i jak bardzo się starasz, to bez bycia lizusem nie masz szans na rozwój w firmie?

Figa z makiem

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.