Opinie o Paged Meble w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paged Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Paged Meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Meble w Jarocin

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Paged Meble. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko specjalista ds. social media?

Slawekniwa Nowy wpis

Firma super jak robisz co do ciebie należy to wszystko okej. Nikt się nie czepia wszystko wytłumaczą jeśli czegoś nie wiesz. Nikt nikogo nie goni miła atmosfera. Moje sugestie dla Paged Meble: Firma godna polecenia Lubię atmosferę w Paged Meble za: Nikt człowieka nie goni i nie stoi nad człowiekiem jak kat nad skazanym

xxx Nowy wpis

myśle ze pani Dzbanek jutro sprawdzi trzeżwośc osób

Edyta Nowy wpis

@xxx czy mógłbyś napisać coś więcej? W jaki sposób oszukują sami siebie? @bogo skąd takie informacje? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować do firmy Paged Meble.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paged Meble? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca Klienta - Showroom?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxx

Współpracowałem jakiś czas i nie polecam. Osobnicy sami się oszukują, a wiedza fachowa bez komentarza.

Jan_Maria_Rumbatrzepiekoński

Panie dyrektorze Radko i prezesie Moraczewski pewnego dnia odpowiecie za zamknięcie zakładu w Jarocinie. Bąk dobrze wiedział kiedy ze sceny zejść, ciekawe kiedy przyjdzie wam?

Jurand_ze_Spychowa

Kasa marna, możliwości awansu niskie , a po za tym małżeństwo Kędziorów rządzi zakładem w Jarocinie.

tak

Hej, a wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy chociazby na przedstawiciela handlowego ds. rynku horeca? Doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, dlatego chcę się załapać.

oldworker

Jesli te wpisy czyta ktos z tzw szeroko pojetego ZARZADU, to niech na litość Boska przedstawi załodze jak sie sprawy maja!!!! Poki co wszyscy nabrali wody w usta i jest cisza, a zwykly pracownik musi snuc domysly - szukac pracy czy nie ? zwalniac sie ? czy nie ? Panowie Dyrektorzy i Panowie Prezesi !!! Grajmy w otwarte karty !!!

abc

Znów mlyn na lakierni ludzi zwalniaja z innych dzialów przenosza masakra totalne wchodzenie w (usunięte przez administratora) ludzie ktorzy maja pojecie to sa zwolnieni... najlepiej cale rodziny mąz zona nie do ruszenia..

Staryczłek

Pracuje w Sędziszowie od poltora roku i jedyne co mi sie podoba to wspolpracowniczki (od tylu). Najnizsza krajowA, chore pomysly wladzy i za malo rak do pracy.. niby roboty malo, ale zeby dostac wolne to wielkie wonty. Ogolnie firma jak setki innych polskich, czyli syf, najnizsza krajowa i umowy przez biura pracy.

anonim 44

Witam Ostatnio widziałem ofertę pracy na Specjalista ds. technologiczno-konstrukcyjnych. Jakie są warunki na tym stanowisku? czy mają dobry system motywacyjny? Czy jest duża rotacja na tym stanowisku? Interesują mnie warunki pracy w Jarocinie czy warto tam starać się o pracę?

byly pracownik

Jaka stawka na obrobce wstepnej

haha

Pofesjonalnie hahaha chyba narady rodzinne

Pozdrowienia dla LAKIERNI

HBO

Na Lakierni to nie tylko jedno małżeństwo ale na jednej zmianie jest dwie pary i to bardzo blisko siebie porostu to jest śmiech na sali. A a najlepsi są brygadziści szczególnie jeden nic nie wie cały czas się pyta co i jak zwykłych pracowników i tylko chodzi z od poczatku lakierni do konca. hehehehehe

abc

Tak tak zona i mąz na jednym dziale :)

bca

najlepsza lakirnia i małzenstwa jakie sie panoszą Ty staniesz chwile i juz jest afera ale malzesnstwa moga stac pol godziny i nikt tego nie widzi..

abc

Brak slów.. Tylko robic robic i robic nie stac nie rozmawiac.. Bo jak ktos nie ma co robic i czym sie zajac to atrakcja staja sie kamery i tylko jak ujebac pracownika

zainteresowany

chciałbym zapytać o dział handlowy w tej firmie, czy nowy dyrektor się sprawdza? poprzedni poszedł do famosu

obserwator
@zainteresowany

Hyba nie ogarnia bo już go nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Meble - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042