OBI-Superhobby dom i ogród

Toruń

Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród

anonim 2008-12-12 14:43:19
Najgorszy okres mojego życia to ten w Obi... Mimo plusów jak: umowa o prace, regularna pensja i imprezy zakładowe, nigdy nie wrócę do tego sklepu, ani żadnego molocha. Upokorzenie, łzy, stres, traktowanie ludzi jak niewolników. Nikt nie liczy się z prawami pracownika i wszyscy maja gdzieś klientów. Totalny burdel jeżeli chodzi o organizację pracy.
anonim 2009-01-08 20:31:43
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo słabo.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera chora ludzie zastraszeni przez swojego dyrektora.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?zależy kto przydupasy mają nawet nawet pozostali lepiej nie mówić
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .nic.. .;
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko ... .
RS 2009-02-20 00:24:55
A ja pracowalem w Opolu na budowlance i powiem ze to byly naprawde fajne chwile w moim zyciu, duzo smiechu, wyglupow, a czasami pracy. Ludzie w wiekszosci bardzo wporzadku, pomocni i towarzyscy, kierownictwo rowniez bez zastrzerzen, a i dyrektorzy nie najgorsi. Gdyby tylko kasa byla lepsza pracowalbym tam do dzis
anonim 2009-03-03 22:07:31
Tak propo OBI Toruń to totalna porażka konkretne olewanie klienta bałagan na magazynie nie wiedzą co sprzedają nie potrafią odróżnić drzwi prawych od lewych 80 od 90 3 razy mi przywozili do domu drzwi zanim otrzymałem prawidłowe te które zamówiłem.
tagerek 2010-06-06 18:57:48
Po prostu nie umiesz rozroznic drzwi lewych od prawych:) W dodatku jak ktos jezdzi i wymienia drzwi co chwilke bo nie wie jakie potrzebuje to własnie tak sytuacja wyglada
everblack 2014-09-16 10:07:03
Pracuję w Obi już ładnych parę lat i jakoś wytrzymuje...lekko nie jest bo pracowników coraz mniej ale atmosfera nie najgorsza.pewnie w każdej placówce jest troche inaczej.Pensja regularnie,kasa socjalna na święta dodatkowa zawsze.cudu nie ma ole można sie przyzwyczaić
luczinano 2015-01-30 20:00:10
hej pracuje w obi hmmmm jezeli chodzi o ludzi masakra kable,kable,i jeszcze raz kable donosza jak cholera nikomu nie mozna tam zaufac choc sa w sumie 3 osoby z ktorymi mozna pogadac i to wszystko jezeli chodzi o dyrekcje to jest ok jezeli o kierownikow zachowuja sie jak by byli dyrektorami
ultramen 2015-11-23 13:02:47
Na jakim wy świecie żyjecie!? Kiedyś pracowałem w toruńskim OBI na dziale budowlanym i stwierdzam, że takiej bandy przygłupów i donosicieli (może poza dwoma osobami) to nie spotkałem w żadnej firmie. Nie wspomnę już o kierowniku, który to bez kierunkowego wykształcenia zajmuje to stanowisko i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Kierownicy innych działów także nie lepsi. Bałagan na dziale, celowe unikanie klientów, a jeśli już nie uda się zwiać to obsługa na bardzo niskim poziomie. Starają się tylko wtedy gdy na dziale pojawia się tajemniczy klient i w związku z tym jest szansa zarobienia dodatkowych pieniędzy. Co z tego, że pensja jest na czas jak nie da się zarobić więcej niż najniższą krajową, a na dodatek jak powiesz, że chcesz więcej to usłyszysz coś w stylu: ,,to ile by Pan/Pani chciał/a u Nas zarabiać wypowiedziane z wielkim zdziwieniem. Generalnie nie polecam.
Sfinks 2016-04-27 09:57:43
Może w Toruniu nastaną lepsze czasy w OBI trio dyrektorów zostało wy..... w inną czasoprzestrzeń. Po tylu latach ktoś w Warszawie poszedł po rozum do głowy. Pracowałem blisko rok. Poza własnym wkładem i dużą ilością wiedzy przyswojoną w bezpośredniej obsłudze klienta nt. asortymentu, nie wspominam mile tego czasu. Traktowanie pracowników jak popychadło, unikanie klientów przez pracowników, udawanie pracy. A najlepsze były inwentaryzacje... Ważono puste pojemniki po metalach, byle waga sie zgadzała. Liczono puste skrzynki po wiertarkach, chociaż sprzedaje się wiertarki... (oczywiście wiertarki zaginęły w bliżej nie wyjaśnionych okolicznościach). Plany oszczędnościowe sprowadzały się do zwalniania doświadczonych pracowników. W ostatnich latach przyszła pora na kierowników. Lokalizacja w Toruniu powoduje, że na zakupu przychodzą laicy - nie wiedzą nawet po co przychodzą. Niektórzy na wycieczkę, żeby w domu nie siedzieć. Wystarczy pojechać do Castoramy. Tak są konkretni klienci. Niedawno odwiedziłem OBIego - obsługa chodzi gdzieś sie chowa. Ceny z kosmosu. Znów kilka lat tam nie zajżę. Z ciekawszych osób była pani blond dyrektor, na szczęście już nie pracuje. W niedziele w czasie pracy potrafi iść na mszę, w tygodniu na zakupu. Fajeczka to standard. A pracownicy tyrali.
kacper 2016-05-09 10:12:07
Zalezy od miejsca w którym pracujesz, ale z tego co ja sie orientuje to panują tam nawt dobre warunki zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI-Superhobby dom i ogród