logo SDI Media A/S Oddział w Polsce

SDI Media A/S Oddział w Polsce

Opinie o SDI Media A/S Oddział w Polsce

Glizda89 2016-07-12 22:37:03
Cześć, chciałam się zapytać osób pracujących - co tak naprawdę (od wewnątrz firmy) jest wymagane? Oferta ofertą, ale na co tak naprawdę przeglądając CV lub na rozmowie zwracają uwagę? Bardzo chciałabym pracować przy takich projektach, wysłałam już 2 razy CV (na pozycję Client Managera), ale niestety bez efektów. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Glizda89 2016-07-12 23:10:02
Wojtek 2016-09-14 22:26:41
Pracowałem tam jakiś czas jako student - ok. 12,5 zl na reke/h na smieciowce. Robota nudna raczej (faktury, przelewy, jakies tego typu pierdoly), mozliwosci rozwoju zadne, ale traktuja fajnie i sa bardzo w porzadku. Niestety bylem studentem dziennym, wiec zrezygnowali z moich uslug, ale nie mam im nic do zarzucenia.
Zostaw swoją opinię o SDI Media A/S Oddział w Polsce - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SDI Media A/S Oddział w Polsce