POLHILD

KOBYŁKA- LEGIONOWO -ŁAJSKI

Opinie o POLHILD

ikolaj 2013-08-31 09:09:59
hej czy ktos moze potwierdzic czy to prawda co napisał Jacek, czy firma dążu ku upadkowi/zamknięcia?
anonim 2013-09-03 12:57:51
Prawda to wyżej o polhild? Skoro wisi 10 tysięcy jednemu pracownikowi, to ilu tych pracowników jest, skoro pisze tutaj tylko jeden?
anonim 2013-09-03 22:21:21
To w takim razie z ilu miesięcy jest to pensja? Za co Ci ludzie żyją? Nie wypłaca chociaż części w ratach? Pozdrawiam.
anonim 2013-09-11 14:59:16
To ile już Wam zalega? Tak łącznie? No i odsetek nie wypłaca, tak? Co jak ktoś pilnie potrzebuje kasy? W ogóle na jakich umowach jesteście w Polhild?
SN 2013-09-13 10:18:06
anonim, a ty to jakaś organizacja społecznie użyteczna jesteś czy zwykły sensat? Pomoc chcesz oferować rzekomo poszkodowanym pracownikom? Ile takie usługi u ciebie kosztują? A jeśli zwykła ludzka ciekawość tobą powoduje, to postaraj się ją poskromić, bo na bazie niesprawdzonych informacji, pomówień i zniewag nie warto formułować wniosków. I pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. To porada dla ciebie i twoich przemówców.
SN 2013-09-13 17:22:48
anonim, nie rób ze mnie idioty - nie posługujesz się językiem kierowcy, używasz znaków interpunkcyjnych, redagujesz zdania. I zapewniam cię, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.
SN 2013-09-17 15:59:25
anonim, pracy dla kierowców nie brakuje, dlaczego interesujesz się tą akurat firmą? Kto ci za to płaci? A rzekomi byli pracownicy też nie powinni wypowiadać się w takim tonie o byłym pracodawcy. I powtarzam: w internecie nikt nie jest anonimowy, wbrew pozorom.
2013-09-17 18:55:16
Same bzdury firma polhild bardzo dobrze prosperuje wypłaty są wypłacane na czas niekiedy z kilku dniowym opóznieniem ci którzy pisza te bzdury zostali zwolnieni z powodu lenistwa i teraz siedza na bezrobociu i wypisują takie głupoty jestem pracownikiem firmy i nie narzekam domyślam sie kto pisze takie bzdury to człowiek chory na lenistwo i problemy z alkocholem pozdrawiam i zapraszam do Polhildu.
2013-09-25 19:04:59
Sam-,Fakt że coś złego podziało sie - ale winni sa inwestorzy jedna z gmin zalega duże pieniądz /mln/to spowodowało małe trudności- patrząc na pracodawców w okolicy - jest to firma która daje zarobić - najwyższe stawki pośród firm branżowych - w okolicy promieniu 100 km odpowiadając na pytania Jw można to zawdzięczać brygadom asfaltowym którzy nigdy nie wracali trzeżwi w pracy - piepszyli robote co powodowało poprawki -najwiecej gadają Ci co nie mieli ochoty pracować tylko brać kase - i odkarzać sie bo asfalt śmierdzi , Ale już ich nie ma - nowo przyjęci to brak skali porównawczej - są ok .a szykuję sie zmiany bedzie ok
2013-09-29 12:03:54
Chyba ( usunięte przez administratora ) zł, bo nie wierzę byście zarabiali lepiej niż gwiazdy piłki nożnej, czy coś ;D. Czyli macie ( usunięte przez administratora ) zł za godzinę, bo nie rozumiem tych stawek na sprzętach.
ja 2013-10-01 20:29:17
firma polhild sie odbiła i jest ok nie gadajcie głupot bo tylko ludzi do pracy zniechecacie prosze przestac tak mowic bo sie policzymy chyba
2013-10-04 14:08:29
Pracował ktoś w siedzibie w Łajskach pod Legionowem?
SN 2013-10-07 10:22:29
Jacek, czy twoja percepcja jest aż tak ograniczona, że nie dociera do ciebie świadomość odpowiedzialności za słowa? Cywilna i karna? Rozumiesz te pojęcia? Lepiej będzie dla ciebie jeśli zakończysz swoją obecność na tym forum. Taniej i spokojniej.
2013-10-07 12:34:01
SN jaka odpowiedzialność nawet nikt go nie będzie szukał po kiego to piszesz.
Dobrze ze ktoś kogoś ostrzega bo lipy na rynku pracy nie brakuje.
2013-10-07 12:41:05
A tobie się wydaje, że za niecenzuralne słowa w internecie nikt jeszcze nie odpowiedział? Jakieś minimum kultury prawnej by się przydało...
2013-10-08 06:44:54
Jacku, to nie są groźby, to jest ostrzeżenie przed konsekwencjami nadużywania wolności słowa w internecie. Myślenie to nie jest to, co ci wychodzi najlepiej, ale może ktoś, chociaż trochę rozumniejszy od ciebie, wyjaśni ci, co to są pomówienia. Za swoje słowa każdy odpowiada. Ustalenie IP komputera, z którego wysyłane są wiadomości też nie stanowi problemu.
bizi 2013-10-11 19:08:39
Pracuję od niedawna w Polchildzie,podoba mi sie atmosfera w pracy i ludzie którzy tam pracują,jest to naprawdę świetnie wyszkolona kadra. Widać gołym okiem że idzie na lepsze....

Pozdrowienia dla mściwych !

Bitumiarz ;)
pracownik 2013-10-29 20:26:03
wypłaty na czas? BZDURA ! Prezesi cykają zaliczki po pare złotych i to tylko wtedy gdy sie ich nachodzi i z wielkim bolem wypłaci 300zł... wykonywane prace nie sa zgodnie z technologią ! Nie dba sie o nic, sprzet jak i auta to poprostu niedopuszczalne wszystko na sztuke ! Naprawde szukajcie roboty gdzie indziej radze z dobrego serca.
przemek 2013-11-03 12:34:08
Panowie sytuacja firmie Polhild jest jak jest ale wspolpraca z zaloga grup bitumicznych czy brukarskich jest w granicach dobrego smaku.W zasadzie moge polecic zatrudnienie w firmie Polhild.....
pracownik 2014-09-12 10:20:01
(usunięte przez administratora)nie podejmujcie tam pracy zapomnijcie o terminowych wypłatach a jezeli dostaniecie to na raty
N 2014-09-30 11:30:00
Jaka zapaść ? U nich ta zapaść trwa od chwili założenia firmy zawsze były problemy z wypłatą . A pozatym jeżeli wygrywa się przetarg to robotę należy wykonać pożadnie a nie jakieś dziadostwo.
edek 2015-01-22 17:18:29
no właśnie, dla mnie to jest dziwne, że niektóre małe firmy tak bardzo pchają się na te przetargi i zupełnie nie widzę w tym sensu żadnego, bo jednak nie stać ich na realizacje tego.. no ale co do samej firmy to jak dla mnei ejst ona wiarygodna, bo mój znajomy tam pracował i nie mówił, żeby coś mu nie pasowało.
paulinka 2015-03-24 18:40:46
ktoś wcześniej, już jakiś czas temu, wspomniał że były jakieś finanansowe problemy i kłopoty z wypłatami dla pracowników - czy w tym momencie już sytuacja uległa jakiejkolwiek poprawie i jest stabilna? nie wiem za bardzo jak oni stoją z przetargami ale najwazniejsze żeby mi się pensja na czas zgadzała
dorA\ 2015-07-01 19:43:38
paulinka, jak masz pieniadze to mozersz isc pracowac, zero poszanowania, zzero wypłat- cykanie po 400-500zł i to jak szeryf ma humor, inaczej lep spusci i mozesz gadac jak do sciany, nie pilnuja skladek jak sie nalezy nie uwazaja niczego co przysługuje pracownikowi sad pracy sie klaania bo to co tam sie wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie
wo 2016-05-07 11:49:13
firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym, inżynieryjno - instalacyjnym więc warto
Zostaw swoją opinię o POLHILD - KOBYŁKA- LEGIONOWO -ŁAJSKI
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLHILD