Starostwo Powiatowe w Lubartowie

Lubartów

Opinie o Starostwo Powiatowe w Lubartowie

anonim 2008-12-12 14:05
Słowa kojarzące się z Starostwo Powiatowe w Lubartowie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobrą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili i uczynni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Starostwo Powiatowe w Lubartowie: atmosfera i podejście do pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Starostwo Powiatowe w Lubartowie: brak wolnych miejsc pracy
Artur Korzeniowski 2017-04-08 17:54
Jak najbardziej potwierdzam słowa kojarzące się ze Starostwem Powiatowym w Lubartowie : solidność i profesjonalność . W środę 5 kwietnia miałem do załatwienia bardzo ważna i pilną sprawę w Wydziale Geodezji. Jak się okazało była dość trudna i skomplikowana. Jednak rzeczywiście ludzie tam pracujący są mili i bardzo uczynni. Potrzebne mi dokumenty otrzymałem na czas.
Wielkie dzięki i szacunek ode mnie dla tak pracującego urzędu. Jesteście wzorem dla innych .
Pozdrawiam
Artur Korzeniowski, Sopot
Zostaw swoją opinię o Starostwo Powiatowe w Lubartowie - Lubartów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Lubartowie