Windsor Palace Hotel

Jachranka

Opinie o Windsor Palace Hotel

Nick 2016-09-07 13:26:42
Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, choć na początku obiecują "cuda wianki", narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu albo w cale, kasa jak uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Zero płatnych urlopów, zwolnień, choć na początku wszystko wygląda ok. Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, garują ile się da, a na koniec miesiąca muszą prosić się o to co im się należy jak przysłowiowa "psu kiełbasa". Zarząd niekompetentny, butny, zarozumiały i skąpy, aby nie powiedzieć o wrodzonych skłonnościach do oszukiwania i niepłacenia ludziom. Szkoda, bo atmosfera pomiędzy ludźmi w zespołach i w różnych działach bardzo dobra, ale rachunki trzeba płacić, a na to trzeba czekać jak żebrak, na jałmużnę.
Zostaw swoją opinię o Windsor Palace Hotel - Jachranka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windsor Palace Hotel