Norauto - białystok

Białystok

Opinie o Norauto - białystok

anonim 2011-05-03 19:56:53
[usunięte przez moderatora] Dyrektor w białymstoku jest dziwny, nie umie rozmawiać z ludźmi. Sam wywołuje konflikty. Praca jest wymagająca a płaca niestety marna. Dało by się tam pracować, gdyby nie te godziny pracy - można przez parę dni pod rząd pracować po 12h a potem po 4h i te pracujące weekendy to porażka. Ogólnie nie polecam.
Gal 2016-01-09 14:01:04
Z z zalet to praca po 12h - dużo wolnego w tygodniu, karta Multisport oraz Luxmed. Tyle byłoby z zalet. Wady: śmierdzisz zawsze oponami; klima/ogrzewanie działa albo nie działa - różnie; brak jakiejkolwiek motywacji pracownika; brak jakichkolwiek szkoleń, a o rozwoju zawodowym można pomarzyć; idiotyczne pomysły centrali; w ubraniach roboczych wygląda się jak pajac. Tak naprawdę to nie liczy się pracownik, a jedynie cyferki w tabelach. Płaca poniżej średniej. Dobra firma na sam początek aby cokolwiek złapać doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o Norauto - białystok - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norauto - białystok