Opinie o HG AUTOMOBILE/AVANTI w Buk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HG AUTOMOBILE/AVANTI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HG AUTOMOBILE/AVANTI o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HG AUTOMOBILE/AVANTI w Buk

Hg Nowy wpis

Czy firma zatrudnia i przyucza nowych kierowców bez doswiadczenia

Młody

Wiecie co "cymbały"? Jednym słowem żal mi was czytając takie coś. Bo widać, że "leń" macie na drugie w dowodzie.. Ja tą firme chwale. Dobrze płacą z wzięciem urlopu na załatwienie spraw żaden problem. Jak coś nie tak to idzcie na busy siedzcie w tych 2m przez 3tyg i zarobcie 3tys. A pani spedytor bardzo śliczna i sympatyczna z uśmiechem na twarzy. A co do aut jeżeli auto z '10 roku jest starym a sam posiadasz auto z lat '90-'00 to, to jest nowiusienkie auto dla cb. Nara "frajerzy" bo tylko czas marnuje przez takich idziotów jak wy ;p Miłego weekendu ;]

ktos Nowy wpis
@Młody

Młody ja wiem że bronisz honoru rodziny i że będziesz pisał najlepsze opinie o firmie która tobie pomaga i bez której był byś nikim podobnie jak twój najstarszy brat który myśli że jest kierowcą wszech czasów. Zaś szefostwo firmy jest ok, ale na miłość boską pani spedytor to porażka aż dziw że ta firma jeszcze istnieje. Ta pani to więcej dba o swój wizerunek jak o dobro firmy. A ty młody gamoniu pewnie już zapomniałeś jak po nocach naprawiałeś te rzekome nowe samochody . szkoda na takich jak ty i tą twoją podstarzałą panią spedytor .paka.

Paulina Nowy wpis

Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat tego jakim pracodawcą jest firma? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy są możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? Dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. Bardzo też proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników firmy.

12345 Nowy wpis

benifity moja droga to wyzywający i ponętny uśmiech pani spedytor. Zaś co do firmy to fakt że kierowcy jak już wcześniej było napisane to muły robocze ale oczywiście są MOCNE wyjątki o których wie i kreuje wielka jak by się wydawało pani spedytor przez bardzo malutkie spedytor.Zarobki zaś jak na tą prace oraz czas i ryzyko kierowców są zdecydowanie za niskie. jeśli chodzi o załogę ( niektórzy kierowcy a w szczególności ci nie udani mechanicy) to powiem wprost , głąby. Sam szef potrafi więcej niż oni, no ale to nie ja ich zatrudniam. Na koniec skwituje tylko tym że mimo wszystko szefostwo jest OK.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HG AUTOMOBILE/AVANTI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Paulina

@bbbb, a na jakie benefity mogą liczyć pracownicy HG AUTOMOBILE/AVANTI?

marian

O to coś nowego @Majj a mogę wiedzieć skąd masz takie info? Bo ja myślę o zatrudnieniu się u nich właśnie ze względu na to, że warunki podobno mają klarowne i co najważniejsze trzymają się tego co na umowie

bbbb

Praca jak kazda inna.. nie ma problemu z urlopem, chorobowym, wynagrodzenie tez nie jest złe, problemu z płatnościami też nie mają. spedytorzy tez nie są źli. kazdy musi zrobic swoja robote. ja tam do nich nic nie mam. ogólnie to spoko firma i dobrze mi sie tam pracowało.

ktoś

jeśli chodzi o głąba co pisał o busach to chyba nie ma pojęcia że istnieją firmy o dużo lepszych warunkach i znacznie większych zarobkach.Musi głąbowi być bardzo,bardzo ciepło i przytulnie przy gwieździe z Opalenicy która ma faworytów jak i ofiary do wykorzystywania (muły robocze).Szkoda mi czasu na pisanie o niej, skupmy się na firmie.Samochody porażka ,no i ten stary który myśli że jest prezesem - koszmar jak ci zatankuje samochód to sukcesów.a mechanicy jak są w stanie to i koło potrafią przykręcić do końca .koszmar ,no ale głąb chyba to lubi

aaaa

Moze ktoś napisać coś więcej o tej firmie (jakie trasy, czy podwójna obsada itd.)

???

a jakies konkretne opinie? co konkretnie jest nie tak?

....

A ta smieszna pani spedytor to moze wylizac mi moje spocone ....

....

Wszędzie tylko nie tam. Samo za siebie mówi że non stop kierowców potrzebują. Góra miesiąc wytrzymasz tam , firma żenada i porażka .

pytanie

Witam. czy moglby ktos napisac cos o tej firmie? warunki itp. o odpowiedz prosze tylko osoby ktore mialby stycznosc z ta firma. pozdrawiam

ktos

Masz racje kolego firma porazka... najlepszy jest ten podzial placenia dla kierowcow robisz ta sama robote a ten drugi ma 800 stow do wyplaty mniej.Szkoda slow.Pozdro

ldjuhufi9
@ktos

poza tym pani spedytor gwiazda niech ją drzwi ścisną ma swoich faworytów którym ustala trasy tak jak im pasuje za niewielkie prezęciki.

!!!!!!!!!!!!!!!SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W kilku zdaniach masakra.Stare auta o ładownosci ok 3750kg gdzie ładuje się na nie po 10 ton. Podwójna obsada rusza do holandii w niedziele wieczorem.Na miejscu są w poniedziałek rano.Rozładunek,po południu załadunek CATEPILLAR i niby pauza.Ale nie,POWRÓT do polski. Wtorek rano rozładunek w Poznaniu i załad. w Gnieznie.Wieczorem wyjazd do Holandii.Nareszcie środa rano nie trzeba się śpieszyć bo załad. dopiero jutro ale objechać 4 sklepy z meblami troche zajmie no to do dzieła.Jest 16 koniec pracy możemy isć spać.Czwartek załad.o12 pózniej załad.o 18 CATEPILLARi do Poznania.Piatek 11 rozład.i po południu załad. Nieraz w Sobote rano.Wieczorem powrót na baze.Auto gotowe na wyjazd w niedziele.Kierowca ma tylko za zadanie aby wszystkie tarczki miały ręce i nogi,nie ważne JAK!!!!!!! TO NIE CHORA WYOBRAZNIA TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ W POLSCE NAPRAWDE.

Zostaw merytoryczną opinię o HG AUTOMOBILE/AVANTI - Buk

• Jak się pracuje w HG AUTOMOBILE/AVANTI?

Zobacz opinie na temat firmy HG AUTOMOBILE/AVANTI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HG AUTOMOBILE/AVANTI?

HG AUTOMOBILE/AVANTI
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Otuska 54
    64-320 Buk