Terranova Katowice

Katowice

Opinie o Terranova Katowice

radosna 2009-06-14 11:46:10
haj pracowalam w terranowiei ksiazke mogla bym napisac .... ale jedno wiem polowa moich znajomych na nk to byle pracownice tego sklepu jaka tam byla rotacja ,,,brak slow ciekawe czyja to wina na temat wyksztalcenia wyzyszch stanowisk w tej firmie tez nie bede sie wypowiadac i brak docenienia pracownikow i podziekowania za dobra prace bez nich ten sklep by nie istnial i slowa kierowniczki cos ci nie pasuje na twoje miejsce jest wiele innych osob smiechu warte ))) jedyny plus kilka znajomosci trwa do teraz z czego sie bardoz ciesze
była pracownica 2015-11-30 22:54:52
Szkoda czasu na ten sklep. Nie ma co się łudzić , że po zakończeniu umowy zlecenie dostaniesz umowę o pracę. To co mowi kierowniczka to jedna wielka ściema. Będzie cie zachwalac obiecać góry złote a po przepracowany miesiącu kierowniczka cie poinformuje jak i twoje koleżanki które niedawno zostały przyjęte ze na wasze miejsca przyszły juz kolejne 4 dziewczyny. Oni mają odporne wytyczne. Wykorzystać na maksa nowo przyjętego, bo przecież normalna rzeczą ze nowo przyjęta będzie dawała z siebie jak najwięcej . Koleżanki które miały do czynienia z terenowa ostrzegał mnie. Ja myślałam , że pewnie nie dawały rady i je zwolnili. Prawda jest taka terranova to włoska firma a jak wiadomo to włosi najbardziej wykorzystują swoich pracowników .po prostu szukają frajerów na chwile . Ja i moje koleżanki postanowiliśmy nie kupowac ubrań w tym sklepie
J 2016-05-03 19:01:10
Co ci się wydaje takie dziwne @piatow? Ja mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii samych ubrań sprzedawanych przez firmę. Niestety nie wiem jak wygląda u nich kwestia zatrudnienia. No ale ciuszki mają fajne i ceny też niezłe, akurat na moją kieszeń. Więc polecam.
Zostaw swoją opinię o Terranova Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terranova Katowice