Terranova Katowice

Katowice

Opinie o Terranova Katowice

radosna 2009-06-14 11:46
haj pracowalam w terranowiei ksiazke mogla bym napisac .... ale jedno wiem polowa moich znajomych na nk to byle pracownice tego sklepu jaka tam byla rotacja ,,,brak slow ciekawe czyja to wina na temat wyksztalcenia wyzyszch stanowisk w tej firmie tez nie bede sie wypowiadac i brak docenienia pracownikow i podziekowania za dobra prace bez nich ten sklep by nie istnial i slowa kierowniczki cos ci nie pasuje na twoje miejsce jest wiele innych osob smiechu warte ))) jedyny plus kilka znajomosci trwa do teraz z czego sie bardoz ciesze
była pracownica 2015-11-30 22:54
Szkoda czasu na ten sklep. Nie ma co się łudzić , że po zakończeniu umowy zlecenie dostaniesz umowę o pracę. To co mowi kierowniczka to jedna wielka ściema. Będzie cie zachwalac obiecać góry złote a po przepracowany miesiącu kierowniczka cie poinformuje jak i twoje koleżanki które niedawno zostały przyjęte ze na wasze miejsca przyszły juz kolejne 4 dziewczyny. Oni mają odporne wytyczne. Wykorzystać na maksa nowo przyjętego, bo przecież normalna rzeczą ze nowo przyjęta będzie dawała z siebie jak najwięcej . Koleżanki które miały do czynienia z terenowa ostrzegał mnie. Ja myślałam , że pewnie nie dawały rady i je zwolnili. Prawda jest taka terranova to włoska firma a jak wiadomo to włosi najbardziej wykorzystują swoich pracowników .po prostu szukają frajerów na chwile . Ja i moje koleżanki postanowiliśmy nie kupowac ubrań w tym sklepie
J 2016-05-03 19:01
Co ci się wydaje takie dziwne @piatow? Ja mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii samych ubrań sprzedawanych przez firmę. Niestety nie wiem jak wygląda u nich kwestia zatrudnienia. No ale ciuszki mają fajne i ceny też niezłe, akurat na moją kieszeń. Więc polecam.
D 2017-08-01 15:42
Pracowałam z terranova silesia przez ostatnie półtora tygodnia. Szefowa dała mi umowę do końca lipca i powiedziała, że jeśli się sobie spodobamy to da mi umowę na sierpień. Praca typowo fizyczna, są wyprzedaże więc pracy było mnóstwo. Nie narzekałam, przychodziłam na 8, 12 godzin. Rozkładanie towaru, ogarnianie przymierzalni, sprzątanie, metkowanie - było ciężko, wracałam wykończona do domu, ale wszystko robiłam sumiennie i bez narzekania. W sobotę sprawdziłam grafik na sierpień - byłam w nim uwzględniona. Koleżanka powiedziała, że mam przyjść w poniedziałek po wypłatę i nową umowę. Przychodzę wczoraj, dostałam pieniądze i pytam gdzie moja umowa. Menadżerka oznajmia mi, że nie dostanę umowy, ponieważ wybrała lepszą kandydatkę, która lepiej przystosowała się do pracy. Chcę zaznaczyć, że tylko ja zostałam zatrudniona w ostatnim czasie, więc nie było nawet z kim porównywać mojej pracy, ponieważ reszta dziewczyn to były stałe, długoletnie pracownice. Byłam zaskoczona tym, co usłyszałam, więc pytam kim jest ta lepsza kandydatka skoro nikogo innego nie ma. Menadżerka szybko zaczęła mówić, że jest bardzo zadowolona z mojej pracy (ani razu nie widziała jak pracuję, ponieważ ona była cały czas na magazynie a ja na sklepie) i że to nic osobistego. Zapytałam po co w takim razie ułożyła mi grafik na cały kolejny miesiąc - powiedziała, że tym nie mam się co przejmować... dziś jest wtorek 1 sierpnia, szukam nowej pracy i widzę o godzinie 15:30 menadżerka wrzuciła ponownie ogłoszenie, na które aplikowałam 1,5 tygodnia temu. Jestem zniesmaczona postawą szefowej, która nawet porządnie ze mną nie porozmawiała. Jeśli szukacie pracy na 30 dni to śmiało - ogólnie nie polecam.
Gość 2017-08-24 11:26
A umowę jaka dają zlecenie czy o pracę? I pieniadze wyplacaja do ręki? To chyba dziwna praktyka w dzisiejszych czasach? Wszędzie jest tak samo? Mają takie samo podejście do pracownika, bo we Wrocławiu otwierają nowe centrum handlowe i szukają sprzedawców i zastanawiam się czy aplikować jak jest taki wyzysk?
Zostaw swoją opinię o Terranova Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terranova Katowice