Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. w Wadowice

Wiecie, czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nic Nowy wpis

A po co ci ta wiedza? do czego? Wyspałeś/łaś się zjadłeś/łaś śniadanie? Jak się dzisiaj ubrałeś/łaś?

Marta Nowy wpis
@nic

moze ktos chce pracowac w firmie a nie ma wlasnego sprzetu i pyta czy potrzeba, tak ciezko ci to zrozumiec ???

Nic Nowy wpis
@Marta

Może się pofatygujesz i sprawdzisz czym się firma zajmuje? Na tokarce nie da się zdalnie pracować! Możesz to pojąć?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pelikan

Prędzej zabiorą,niż coś dadzą.

@Pelikan

Czemu takie przykre rzeczy piszesz. :( To są te nagrody jakieś? I jak już niby zabierają to na jakiej konkretnie podstawie?

@Teresa

Spytaj się tej Pani z biura.Udaje inteligentna a daleko jej do takiej. Taki fałszywy człowiek,typowy kameleon.

@Pelikan

Nie no, weź nie obrażaj tak, bo inaczej nic mi nie powie. :( Chociaż w sumie dobra nie w każdej firmie nagrody muszą być, nie przesadzajmy. A co innego oferują, bo widzę że w temacie siedzisz

@Teresa

Nie obrażam,stwierdzam jak jest. Ale wiem ,że wszędzie są problemy. Są ludzie i ludziska. Ale ta osoba to już nie raz pokazała (z resztą nie raz)czego można się po niej spodziewać. Wielu ludzi dobrych fachowców przez nią odeszło. A teraz to właśnie widać.Robota wisi nie zrobioną,terminy poprzekraczane.Zlecanie prac na zewnątrz. No ale cóż,jest takie powiedzenie "jak sobie poscielisz tak się wyśpisz"

@Pelikan

Noooo! Nie tylko przez nią odeszli najlepsi fachowcy ale i podobno kilku umarło! Trzeba uważać, bo zarazę też roznosi! Wiem że to TY!

Zibi
@Pelikan

Tak chyba nie do końca prawda co piszesz o szefowej. Raczej to wszyscy wolą z nią załatwiać sprawy niż z szefem. Nigdy nie widziałem żeby kogoś źle traktowała. Chyba jesteś na szefową zły.

Mak.....
@Zibi

Tak? Może i racja. Nie wiem po co tutaj tyle pisania. Zakład jak wiele innych. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak więc myślę jak niektóre osoby powinny zająć się wypełnianiem swoich obowiązków to na pewno było by lepiej,a nie kombinowanie aby ino dzień przeleciał i siać zamęt. Czy jest to nam potrzebne? Myślałem że już to się skończyło,a tu nadal jakieś oczernianie jeden drugiego. Jest nas tak mało a zachowania jak w korporacji,wyścig szczurów. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej pracy. Raz jest lepiej raz jest gorzej ale źle nie ma A jak komuś nie pasuje to......

@Mak.....

Widać, że bawisz się zapałkami. wzniecasz i gasisz pożary.

@Pelikan

zawsze narzekasz! Kiedy zabrali Ci premię? Kiedy i komu zabrali premię, możesz wymyslić? Zawsze pleciesz i judzisz. Ty akurat doisz równo!

kameleon
@Pelikan

No i zostałeś hejterem drogi kolego! Gratulacje. Zastanowiłeś się pisząc taką nieprawdę, jakie to będzie miało konsekwencje? Jesteś chyba o coś bardzo zazdrosny... Mam, pytanie do Twojego tekstu, hejtu powyżej: czy trzeba być inteligentnym, żeby inteligentnego udawać? a może głupiemu coś inteligentnego wychodzi inteligentnie? Jak uważasz drogi kolego? I jeszcze jedno: jakie zastosowanie do treści Twojego hejtu ma to powiedzenie o "ścielaniu i wyspaniu"? Tutaj też z powodu braku inteligencji, niestety nie wiem i nie rozumiem. Proszę o komentarz.

@Pelikan

Teraz to chyba żartujesz. Wcale nie zabierają? Jesteś śmieszny po prostu. Mało takich przypadków było. Tobie pewnie nie,bo jakby mamusia synkowi zabrała.

@Pelikan

To pensje ustala jedna osoba? Na stronie firmy jest informacja o dwuosobowym Zarządzie.

@Teresa

Wiesz, że czasami się zdarza, że to co podane do informacji wcale nie musi być zbieżne z rzeczywistością? Zresztą przy podejmowaniu decyzji nawet jak jest grupa to ostatnia osoba przyklepie ostatecznie. No ale już ostatecznie to jak z tą premią, bo widzę, że zdania podzielone? Jakich średnich wysokości można mimo wszystko się spodziewać?

nik
@Teresa

Tereska - deska- administratorku spadaj na drzewo!

Szef

Dzień dobry wszystkim forumowiczom . Uprzedzam fakty o których pewnie będziemy dzisiaj pisać : DMG jest walnięta i była kontrola PIP I tutaj chciałem podziękować osobie która bardzo dba ,żeby było u nas bezpiecznie na hali. Apeluję do wszystkich o rozsądek i rozwagę w tym co mówią i piszą ,wiecie przecież ,że nikt w internecie nie jest anonimowy to jest tylko kwestia czasu i pieniędzy. Jakiś czas temu wszyscy się cieszyli ,że czas negatywnych komentarzy i kontroli się skończył .Atmosfera się oczyściła ,ale wygląda na to ,że narodził się nowy Pan S... No chyba ,że to wcale nie był ten Pan ??? A ten który to pisze dalej pracuje . Zobaczymy. Idą święta ,wokół nas szaleje (usunięte przez administratora) , jutro kogoś może już z nami nie być ,bardzo Was proszę zastanówcie się nad tym !!! A praca jak wszędzie ,problemy jak wszędzie więc, chyba lepiej pokonywać je w dobrej atmosferze . Życzę wszystkim dobrego weekendu

Sławek
@Szef

Dobry wieczór panie J..... Proszę już nie plugawić mojego imienia. Bo widzę że pan coś tutaj nadal insynuuje i nadal próbuje mnie oczerniać.A tak strasznie pan się wypierał podczas rozmowy. Proszę się zająć swoimi sprawami i firmą. Pozdrawiam serdecznie. PS. A dla pana wiadomości i całej reszty to jakbym ja miał coś donosić to nie na ten wentylator co rok wisiał na kablu,a pan miał to w głębokim poszanowania tylko na te wasze (usunięte przez administratora)umowy o pracę.

@Sławek

wentylator już nie wisi na kablu, dzięki kontroli poprawili ten stan? ;)

Odpowiedź
@Marta

Długo przed kontrolą już nie wisiał

kandydat
@Odpowiedź

Marta zapytaj byłego pracownika, któremu niewinny wentylator przeszkadzał: czy wie, że maszyna na której pracował z brudu była tak zagrzybiona, że prawie została przez te grzyby wyniesiona na zewnątrz. Po odejściu tego geniusza sprzątali maszynę dwa miesiące! Byłemu wszystko bardzo przeszkadzało, tylko nie jego niechlujstwo! Teraz ten geniusz pracuje na zwykłej szlifierce i ciekawe co grzyby z tą szlifierką robią!

też były
@Odpowiedź

Były pracowniku, czy nie masz co robić? Pewnie pracujesz jak zwykle z głową w telefonie. Podobno teraz na szlifierce robisz, to nawet nie musisz jej pilnować! Mógłbyś sobie znaleźć poważniejsze zajęcie. Do tej roboty co była już cię nie przyjmą... Ale po twoich wpisach widać, że ci tej roboty brakuje! Szkoda co?

grzybek
@kandydat

Dokładnie tak! To był "geniusz", nigdy numeryka nie sprzątał!

NICK
@kandydat

Tak było! Prawda! W jakim stanie była ta maszyna to wszyscy widzieli!

Oj nie zawsze , można się przekonać . Zapraszam

pelikan

Mało tego,że wszystko płacą w tej firmie, to nawet zwolnienie chorobowe wystawione na złość szefowi płacą! Bo - na przykład chłopczyk się obraził i poszedł na chorobowe. Jednym słowem jest, jak w raju! Gdyby tylko była mniejsza zazdrość i zawiść, to byłby stan nirwany!

@pelikan

Ale jak za całość chorobowe? Wiesz w ogóle co piszesz. A może mieli płacić bez tej śmiesznej premii co sobie wymyślili. Sami kombinatorzy a robić nie ma komu a potem zdziwieni, że ludzie odchodzą.

Łucja
@pelikan

Ty sam sobie odpowiadasz? ja już się gubię w tych komentarzach :D

GAL ANONIM
@pelikan

O ile wynagrodzenie chorobowe zawsze finansowane jest ze środków pracodawcy, o tyle zasiłek chorobowy może być wypłacany przez pracodawcę bądź bezpośrednio przez ZUS, jednak źródłem finansowania zasiłku zawsze pozostaje ZUS. Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie (usunięte przez administratora) niż coś powiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj

pracowałem
@pelikan

Przecież ta premia nie jest śmieszna - to 50% wynagrodzenia! Dobrze, że jest! A z chorobowym, czego nie wiesz? Zapytaj kogoś, kto pracuje u prywaciarza, czy tam wiedzą co to jest chorobowe? I co to jest url(usunięte przez administratora)6 dni w roku i dodatkowo, czy płatny? To się dopiero oświecisz!

@pracowałem

jak dawno temu pracowales w tej firmie ze piszesz o 50% premii liczonej z wynagrodzenia, każdy pracownik tyle dostawał, bo to rzezczywiście dużo ?

@Marta

To tylko się nazywa premia. Bo bez tej premii to niektórym najniższa krajowa nie wychodzi. Dla przykładu: Jeżeli pracownik w innej firmie ma 24 złote na godzinę to w tej ma 18 złoty plus 6złoty,którego nigdy nie jest pewny czy dostanie w całości. I to jest tak oto wygląda premia.

@Pelikan

I to jest nieprawda, którą piszesz, ponieważ nigdy, nikt w tej firmie nie zarabiał i nie zarabia nigdy poniżej minimalnej! Więc nie kłam, jesteś dorosłym człowiekiem i w dodatku pełnoletnim! Regularnie co 4 lata jest to weryfikowane przez ZUS i zostało sprawdzone przez nas! Premia jest doskonałym wynalazkiem prawno/matematycznym, ponieważ każdy chciałby mieć gwarantowane w maksymalnej wysokości wszystko, najlepiej obijając się lub śpiąc w kąciku, w zakładzie - a co z wypełnianiem obowiązku pracy? Wyobraź sobie pracowniku, że sam prowadzisz taką działalność (serdecznie zachęcamy) i zatrudniasz ludzi, i nic od nich nie wymagasz, tylko płacisz pensje! Ciekawe, jak długo będziesz przedsiębiorcom? Z Twojego wpisu widać, że się sam obijasz, ponieważ dokonujesz wpisu podczas pracy! Czy premia Ci się należy? Pozdrawiam - Marta

Tak
@@Marta

Super Marta! Dokładnie tak jest! Premię cenimy sobie.

Agnieszka
@Pelikan

Czyli koniec końców można zarobić tutaj najniższą krajową i nic więcej?

Agnieszka
@Agnieszka

Pelikan może zarabia w innej firmie najniższą, bo w tej wynagrodzenia są znacznie wyższe

Haaaaa
@@Marta

Chyba o sobie mówisz,pani M.. Chodząc po zakładzie i szukać winnych. Zacznij od siebie. Ile razy szukasz zleceń które dawno już poszły.Nawet nie tak dawno tak było. No i biuro od od kserowania rysunków i kolektor szybciutko.A potem tylko aby się wyrwać na miasto do biedronki i przyjechać na koniec zmiany.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Małgosia, Zosia, Kasia, Basia,

Szanowny administratorze, marto, małgosiu, kasiu, jasiu, siasiu itd......... nie podpuszczaj ludzi na wylewanie żalów głupimi pytaniami, ponieważ to jest wymuszanie na firmie, aby płaciły Wam za możliwość usuwania wpisów. Chcecie Janosikowe pobierać za nic, nawet 10.000 złotych na rok! Oczywiście do negocjacji kwota i dostaje się rabat. Już to w swojej firmie przerabiałem i dałem się wpuścić w wasz kanał! Świetnie znamy Wasze metody i mamy świadomość, kto ludzi podpuszcza do dzikich wpisów!

kodeks pracy

A jak sądzisz, jaka umowa może obowiązywać w takim stanie prawnym pracownika? Poczytaj sobie coś takiego, jak kodeks pracy!

też naiwny
@Małgosia, Zosia, Kasia, Basia,

Tak właśnie właściciel tej strony postępuje! To jest wymuszanie kasy! Pytania od" ładnych imion", następnie "gorzkie żale" a potem telefon z propozycjami umowy do właściciela firmy, że będzie mógł nieprzyjemne wpisy modyfikować, "oczywiście nie wszystkie". Ludzie nie dajcie się wciągnąć w te awantury, zawsze warto zastanowić się na powiedzeniem: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

kandydat

co za durne pytanie!

Magdalena

Widziałam, że do pracy w Hydex poszukiwani są obecnie monter układów hydraulicznych/serwisant oraz operator obrabiarki (więcej info: https://hydex.pl/praca ). Czy ktoś już może się orientował, jakie warunki oferuje ten pracodawca na wyżej wymienionych stanowiskach?

Zbysiu
@Magdalena

Warunki są dobre i oczywiście zależy od tego co komu pasuje. Czasami jest nerwowo czasami wesoło. Ja nie narzekam jeżeli ktoś jest zaangażowany to zarabia. Oczywiście pewnie można zarabiać więcej ,ale na sprawę trzeba patrzeć szerzej tj.dojazd,czas pracy itp. Mi pasuje .Szczególnie atmosfera . a to jest 90 % sukcesu . Obserwuję że niektórzy to pracują jak za karę nie wiem może żona im kazała? A może ich to nie interesuję? Ja bym tak nie potrafił

Szef

Dzień dobry . Jak się cytuje cudze słowa to trzeba cytat opatrzyć cudzysłowem Ciekawe czy wiesz kto to był prof. Józef Penc którego cytujesz.. Ale generalnie dyskusja zapowiada się ciekawie.

@Szef

panie "Szef" może nie ma co dyskutować i udzielać się w Internecie tylko zabrać się za robotę, a nie gwizdać po suficie.

@pelikan

sam udzielasz się w internecie za dużo! piszesz to przecież stercząc przy maszynie w czasie pracy. Czyż nie?

@pelikan

Opinia - wypowiedź jest delikatnie mówiąc bezczelna!

@pelikan

Gwizdanie też potrafi być twórcze ... No niestety gdyby wszyscy pracowali solidnie ,to nie musiałbym myśleć jak i gdzie co ulokować żeby dotrzymać terminu i nie stracić klienta . A poza tym gwiżdząc myślałem o premiach świątecznych dla załogi ,ale po takim wpisie chyba niepotrzebnie .

Łucja
@kolega

Wyjaśnisz mi co jest w tym bezczelnego? :D Wprost powiedział co mu na sercu leży.

@pelikan

Paweł,ale dajesz......odwaga czy głupota?

@Łucja

Wygląda na to ,że pelikanów jest dwóch , albo jeden o dwóch obliczach???

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak

Zbysiu

Halo . Była solidna podwyżka . Zapraszam do pracy stoi parę wolnych maszyn . Pandemia ,pandemia a roboty w huk , już nie dajemy rady.

Ktoś

Dobry socjal. Wszystko uwzględnione o wypłaty nawet przed czasem. W robocie jak to bywa nieraz chaos i niepotrzebne kombinacje niektórych osób gdy można rozwiązać problemy dużo szybciej bez niepotrzebnych nerwów. Wkurzajaca rzecz :można coś poprawić w 5 min A ktoś chodzi 30 min szukając winnego A później tego kto to zrobi. Pozdrawiam

H.......

Słownik ortograficzny się kłania

Pepe

@Robol co to znaczy???

Ciekawe stwierdzenie, poparte dowodami ?

szef

Panowie zamiast się wzajemnie oczerniać , niech każdy skupi się na sobie i swojej pracy. Pracuje bardziej wydajnie a przede wszystkim zwróci uwagę na jakość tego co robi , a na efekty nie trzeba będzie długo czekać . A tak na marginesie pamiętajcie ,że w internecie nie jesteście tak do końca anonimowi i bezkarni. Powodzenia w nowym roku.

GAL ANONIM
@szef

O jakich efektach mowa "panie szefie"???

Ile trwa tutaj okres próbny?

Kamil

Nikt nie twierdzi, że jest idealnie ale nie przesadzajcie, że to zła robota. Chyba, że komuś nie po drodze z pracą.

Robotnik
@Kamil

Niektórym osobom z praca na pewno nie po drodze z konta do konta i byle do czternastej .

as
@Kamil

Nie podniecaj się za dużo. Robisz tu bo mamusia wice prezesem jest,a ty to się nadajesz,ale nie wiem do czego?

@as

Ciekawe do czego ty się nadajesz, oprócz zabawy telefonem? Mącisz tylko między kolegami. i wszystkich chcesz skłócić. Odkąd zjawiłeś się w tej firmie jątrzysz i jeśli się nic nie dzieje, to źle się dzieje. Piszesz też o sygnalistach - to też twój wymysł. Zastanów się nad tym co piszesz, bo łatwo cię rozszyfrować.

tłok
@as

skąd wiesz, że to ten Kamil?

Magdalena

Znam to porzekadło, jednak nie wiem, co chciałeś osiągnąć, pisząc je tu? Jeśli pracownikiem, to jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? Chętnie się dowiem, jak wygląda praca na produkcji u nich.

Norbert

@Robotnik Zgadzam się z taką opinią. Firma jest dobrym pracodawcą i oby więcej takich było!

no more

jakie zarobki dla montera?

Na szczęście osoby "trujące" atmosferę już nie pracują, co do zarobków są proporcjonalne do umiejętności. W ostatnim czasie stawki wzrosły.

Chętni do pracy są, tylko brak im umiejętności i chęci do nauczenia się pracy. Z drugiej strony skoro tak narzekasz, że musisz pracować na innych to się zwolnij. Nikt Cię przecież do stanowiska nie przywiązał. Poszukaj pracy na akord, wtedy będziesz miał pewność, że robisz na siebie nie na innych... Ciekawi mnie również kto wprowadza to negatywne nastawienie do pracy, bo w ostatnim czasie widać polepszenie atmosfery w firmie... Ale to moje odczucie, możesz mieć inne :)

sa

Tuleje w dławnicach nie są robione na gwincie.Więc prosze nie zabierać głosu w sprawach o kturych niema się zielonego pojęcia. A co do terminów to fak wszędzie tak jest.Brak rąk do pracy.

zadowolony klient

Gwarancji na remont czegokolwiek jest pół roku (sześć miesięcy), nic nie jest wieczne. Niestety, przy remoncie trzeba się z tym liczyć. Nie można mieć pretensji i zarzucać niewłaściwego wykonania gwintu. Pojawia się inne pytanie, dlaczego wyrwało tuleję z dławnic. Może siłownik był niewłaściwie użytkowany? Problemu trzeba szukać w innym miejscu.

Pawel

Rzetelna ,profesjonalna pomoc . Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.: szybsze terminy . Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. za: równość i swobodna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. - Wadowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Kochanowskiego 5
    34-100 Wadowice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.