Opinie o Akpol Baby, Świat Dziecka (P.U.W. Akpol Sp. z o.o.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.U.W. Akpol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.W. Akpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.W. Akpol Sp. z o.o. w Gdańsk

Natka Nowy wpis

O co chodziło z tym problemem z zapłaceniem za pracą? czy do dziś ktoś jeszcze miał podobne sytuacje w trakcie zatrudnienia? kiedyś myślałam o zatrudnieniu się tutaj, na stronie aktualnie i tak nie maja otwartych ofert pracy. kiedy i kogo ostatnio szukali? czy sytuacja się poprawiła?

Marcel

Jest tak dobrze, że od dłuższego czasu nikt tu nie zagląda? Warto starać się o pracę?

Cichociemna Nowy wpis
@Marcel

Nie polecam najgorszemu wrogowi, mają problem z zapłatą za pracę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w P.U.W. Akpol Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Grzegorz Nowy wpis

Rozwój.....o czym mowa można powiedzieć raczej uwstecznienie.nie polecam tego pracodawcy żona moja straciła tam kilka lat i teraz żałuję że odeszła tak próżno

@Heniek nie warto!!!! Firma już całkiem schodzi na psy, nikt nie chce tam przyjść do pracy. Dziwicie sie?? bo ja nie!! Pracowałam tam i to wszystko co ludzie opisują jest prawdą. Kiedyś była tam naprawdę fajna ekipa...potem jeden po drugim zaczęli odchodzić. Dlaczego?? Brak szacunku, słaba pensja, zero jakichkolwiek szans na rozwój...beznadzieja

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.U.W. Akpol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Nauczyciel, Przedszkole, logopeda w przedszkolu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Natalia

@Romer czy jesteś lub byłeś pracownikiem P.U.W. Akpol? Czy w swojej pracy zauważasz jakieś pozytywne aspekty? Może to relacje pracownicze w grupie lub dodatki do pensji, zniżki na produkty oferowane w P.U.W. Akpol?

Nikt
@Natalia

Witam , ja mam wielki problem z ta firma .Kierownik beznadziejny ,pracownice obijaja sie wychodza sobie gdzie chca i jak chca wszyscy w czasie pracy.Kamery niby sa ale.......teraz zwalniaja mnie po długoletnim czasie pracy konczy mi sie umowa ,która nie przedluzaja.Chciała bym zasiegnac paru inf.Dziękuję za odzew

Natalia

@ewa, czy możesz swój komentarz wyrazić w sposób bardziej szczegółowy? Czy sama doświadczyłaś takiego procederu organizowanego przez firmę P.U.W. Akpol o którym opisujesz w swoim komentarzu? Jest to potwierdzona i sprawdzona informacja? Przypominam Ci, że wypowiadamy się na forum publicznym i każda informacja z której wynika, iż firma łamie prawo powinna być odpowiednio uargumentowana i uzasadniona.

Natalia

@Były pracownik rozumiem, że gdy byłeś pracownikiem firmy, to zdarzały się opóźnienia w wypłaceniu wynagrodzenia. Jak dawno temu to było? Może mógłby się również wypowiedzieć ktoś z osób aktualnie w P.U.W. Akpol zatrudnionych. Jak sytuacja wygląda obecnie?

Wyplata po 3-4 miesiacach jak kierowca raczy zabrać koperty. Nie polecam

a

W sumie teraz mają tylko oferty na stażystów, chociażby w dziale administracji handlowej. Oczekują wyższego wykształcenia, ale staż jest na 4 miesiące i jest płatny, ciekawe że dorzucają do tego odpowiednie szkolenia. Wiadomo czy można liczyć później na stałe zatrudnienie?

Zzzz

Nigdy nie idź do pracy do akpolu. Praca ciężka, szkoleń prawie nie ma. 1400 ci dadzą a wymagania jak conajmniej za 3000. Dramat!!! A od kiedy jest nowy kierownik to jest jeszcze gorzej!!

Xxx

Co?

Osoba znająca sytuację

Sama praca jak ktoś się nie boi pracy to jest w stanie wytrzymać, praca 10cio godzinna, ale dni wolne w tygodniu, sztywno trzymają się grafiku bo ludzie, którzy tam pracują są beznadziejni, a chodzi głównie o kierowniczki, które wprowadzają beznadziejną atmosferę, traktują ludzi jak maszyny, krzyczą na pracowników nawet przy klientach to się zgodzę z przedmówczynią, która opisywała sytuację na górze sklepu, ale to nie tylko Pani I.. tak robi, tam jest taka polityka, że szefowie pozwalają tym kierowniczką na takie traktowanie ludzi i nie obchodzi ich chyba nawet opinia klientów, którzy informują o tym na forum publicznym, nie mówiąc o pracownikach, którzy próbują zasugerować szefom bojąc się utracić pracę wolą wprost nie mówić. Pracownicy cierpią, zaciskają zęby i zaper.., a są ludzie, którzy to wykorzystują bo szefowie nie reagują na nic pozwalając na wszystko ty beznadziejnym kierowniczkom. Tylko jest jedna kierowniczka normalna, która w pełni poświęciła się pracy i bez niej nie było by w ogóle klientów w tym Akpolu Pani Mirka, jest to jedyna osoba, która szanuje pracownika, ale ona am niewiele może zdziałać. Ludzie weźcie sobie do serca te wszystkie opinie na tym forum bo ludzie bez powodu nie piszą takich rzeczy. Pozdrawiam

Nie ma zadnych prowizji od obrotów ludzie są traktowani jak maszyny.nie ma szkoleń nie ma socjalu nie ma dofinansowania do wypoczynku ,nie ma reakcji ze strony właścicieli na złe nawyki starych pracowników młodzi nie mamy tam żadnych szans, .Pracowałam tam i mam nadzieję ze nigdy wiecej nie bedę pracowała z tak zakłamanymi ludzmi .atmosfera fatalna .

xyz

Wybierz sobie firmę w której rzeczywiście będziesz miała szansę i możliwość się czegoś nauczyć - raz merytorycznie, a dwa - odpowiedniego wzorca pracy. Tam niestety osób mocnych merytorycznie nie znajdziesz, a w efekcie stracisz swój czas, energię i nerwy. Firma jest oporna na rozwój - zarówno biznesowy jak i własnych pracowników. Będziesz miała ciekawe pomysły, inicjatywę - to zostanie ona zduszona w zarodku. Do tego dwulicowi ludzie, obgadywanie...

Osoba znająca sytuację.
@xyz

Bardzo krzywo patrzą się na studentów, lepiej nie zczynaj bo będziesz żałować. Kierowniczki bez szkoły, a szefowie przytakują tak beznadziejnemu traktowaniu pracowników. Pracujesz za trzech, a inni stoją i obrabiają du...a kierowniczka klepią takie osoby po plecach.

ex

Pieniądze słabe (najniższa krajowa, ewentualnie 100 zł na święta), natomiast zawsze na czas to plus +. Dobra jako pierwsza praca. Brak perspektyw na rozwój i podwyżki raczej nie wiążą pracownika z firmą. Nie jest najgorzej i czasem można spotkać sympatycznych ludzi, nic ponad to.

Majeran

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda u nich proces rekrutacyjny i czy przy okazji można liczyć na jakieś dobre pieniądze w firmie? Jak dla mnie praca wymaga sporego zaangażowania więc i przerwy muszą być odpowiednio długie. Jeżeli pracodawca tego nie przestrzega to gwarantuje sobie niższą skuteczność pracowników.

Jarek24

pragnę wyjechać przyszłej wiosny na urlop nad może śrutziemne. czy ktoś może polecić jakieś solidne biuro podróży i/lub ciekawe miejsce wypoczynku?

ona

ja słyszałam i widziałam magazyn wygląda jak śmietnik pracownicy skaczą jak kaskaderzy po towarze...brak mi słów

klientka

o Pani świadczy styl i forma odpowiedzi ale cóż niech inny to ocenią zastanawia mnie tylko Pani stanowisko w Firmie bo chyba nie jest Pani żadną kierowniczką bo to byłoby kolejne potwierdzenie tego co napisałam powyżej pozdrawiam Panią serdecznie życząc spełnienia w pracy ....

Zainteresowana

O i przepraszam zapomniałam dodać pozdrowienia:-) serdeczne!

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.W. Akpol Sp. z o.o. - Gdańsk

P.U.W. Akpol Sp. z o.o.