pull and bear

Katowice

Opinie o pull and bear

only 2014-02-15 15:03:25
Stanowczo nie jestem zadowolny z tej pracy co prawda niewiem jak jest gdzie indziej ale w krakowie jest praca w gdzinach wedlug grafiku ale pozniej godzina dwie trzy bo posprzatac trzeba totalnie za free takie extra od pracowników co najlepsze nikt sie nie odezwie co w sumie rozumiem bo prace ciezko znaleźć.Się pytam gdzie jakieś szanowanie pracownika sztab kierowników zastępców regionalnych i w ogóle niby taka kontrola heh ciekawe czy Góra o tym wie.
Wytrwałości
lol27 2014-11-30 16:26:20
Dokładnie tak ! poznan : grafik zmieniający się z godziny na godzine ! Wieczne niezadowolenie regionalnych i kierowników , praca do pozna 1 czesto do 23:00 w okresie sale nawet do 1:00 !!! czesto praca za darmo , nie wypisywanie pracowniko o faktycznych godzinach skonczenia pracy , poprawianie list obenosci , wychodzi tak , ze w mesiacu pracownik pracuje 2 dni za darmo bo jak sie zliczy wszystkie te nie wpisane godziny to tak jest. Ogolnie praca bylaby spoko ale kazdy chce tylko rzadzic strasi sprzedawcy , asystenci dzialow i kierownicy , glowni kasjerzy , jeszcze wiecej funkcyjnych !
warszawa 2015-01-20 18:09:07
Nikomu nie polecam, praca za free po godzinach, często do późnych godzin (1-2 w nocy), bo trzeba posprzątać sklep lub zmienić cenę sale. Kierownictwo - zależy gdzie, ale starszych czy głównych wybierają wg widzi-mi-się, a jeżeli już ktoś zasłużył to wcześniej musiał się pierd...i przez 2 lata z tymi debilami kierownikami. Regionalni - zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska. Szczególnie pan HR. Jego ulubieni pracownicy to nieroby, wchodzący mu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy dużo gadają i mało robią. Tleniona blondi z twarzą tęskniącą za rozumem ustawia grafik pod siebie, potrafi zmienić z dnia na dzień, żeby pójść z kimś na imprezę. Płaca całkiem ok, ale żadne pieniądze nie są warte pracy w atmosferze wzajemnego obgadywania się i bycia wiecznie wykorzystywanym.
bear 2016-02-04 20:45:41
Sklep może fajny póki nie musisz niczego reklamować .Jakość spodni fatalna urywający się materiał.Reklamacja tylko uszkodzenia mechaniczne -negatywa.KLIENTA mają za nic.Praca jak w obozie i układy. Praca w akcie rozpaczy.
Kraków 2016-07-22 16:58:34
Dno ! nie polecam nikomu pracy w P&B ani w jakimkolwiek sklepie Inditexu. Wyzysk , mobbing i gnojenie ludzi przez regionalnych. Aczkolwiek przykład idzie z samej góry czyli od "Pana Prezesa" . Często osoby które starają się o pracę myślą aaaa mnie to nie spotka na pewno nie jest tak źle ... hmm tam jest źle i z roku na rok coraz gorzej.
Zostaw swoją opinię o pull and bear - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pull and bear