Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Błonie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zenus

Raben Adamów omijać z daleka wszechobecny mobing mściwi zawistni kierownicy zwłaszcza nimfa ninka ,Loszka jakich mało …

Wiktoria
@Zenus

Dziwnie to zabrzmiało i nie wiem o kogo chodzi ale rozwiniesz to? Co takiego konkretnie Ci zrobili, że tak ich oceniasz?

Zenon
@Wiktoria

Wszystko w swoim czasie … ale najpierw raben miał takiego Krzysia a teraz ma ninke … po jednych papierach idą ci pseudo kierownicy ale widać(usunięte przez administratora)

Mag
@Zenon

W końcu z jednej wsi może z jednej grzędy

Mag

Kusmi…erek napewno referencje wystawi …

Wiktoria
@Mag

Jaką referencję?

Wanda
@Zenon

Co miał? Kim jest ta osoba? Do czego się odnosisz? Możesz to jakoś rozwinąć? Nie bardzo rozumiem.

Zenon
@Wanda

Ninka to nowa p kierownik ,która bawi się w poprzedniego kier Krzysia W który strasznie dojeżdżał ludzi a ta …. ninka to kontynuuje w tej zjeb… ej firmie która na to pozwala ale tym raze nie skończy się ze krzysia przenieśli bez konsekwencji teraz tak nie będzie !!!

Wiktoria Nowy wpis
@Zenon

Czyli wnioskując po tym co tu padło stwierdzasz, że za wszystko ta pani zbierze rykoszetem nawet za poprzednika? Jak niby chcecie do tego doprowadzić?

Zenon Nowy wpis
@Wiktoria

Nie za poprzednika ta pani - loszka jest duplikatem tamtego pana czyli (usunięte przez administratora) znęcającym się nad ludźmi a na takich już da paragrafy tzn na firmę która zatrudnia takich ludzi ,także proszę się nie niecierpliwić wszystko w swoim czasie ,nie zapomnij ninka loszko dać dobrze w weekend kusm……erkowi…

Mag Nowy wpis
@Zenon

Zgadza była tez taka podobno karierowiczka w znanym magazynie odzieżowym tak samo ludzi miała za nic …No i nie ciekawie się to dla niej skończyło …

Emilia

Na jakiej umowie jest się zatrudnionym w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. od pierwszego dnia, B2B czy zlecenie? skoro piszecie ze UoP dopiero po 3 latach to co jest wczesniej ? bardzo to nurtujace mnie pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

W standardzie 3 lata, chyba że jest się naprawdę dobrym to po roku

Log

Obecnie nie dostaniesz wcześniej niż po 3latach niezależnie od doświadczenia i zaangażowania, wykręcaj się pandemią.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

mag

oczywiscie

Krzywy

Praca kierowcy beznadziejna banda (usunięte przez administratora) a nie dydpozytorów nie przestrzeganie czasu pracy załadunki i rozładunki nie dograne brakuje 15 godzin pracy by sie rozładowac nie polecam tej firmy jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na kierowcy ciazy wszystko dokumenty, palety, rozładunki w nie których firmach albo stanie 30 godzin gdzie wyśpisz sie 10 godzin prze siedzisz kolejnych 12 godzi przyjdzie noc a oni kazą jechac najgorsza firma w jakiej pracowałem. (usunięte przez administratora)

@Kot Jak to wygląda z dodatkiem nocnym? Stała kwota?

Witam! Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej z kierownikiem. Gość miły, ale bardzo ciekawy. Tu trzeba być mobilnym, mieć uprawnienia na wózek widłowy. Obiecali na początku 6,5 tys. zł podstawy, a dzisiaj się dowiedziałem że 3500 brutto. A jak u was?. Pozdrawiam

Grazyna
@były pracownik

Hahahaha 6,5 kierownik nie ma???? kino....

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Grazyna

Zabrali wszystko, premie, kasę za nad godz., socjal. 2600 netto to szalebstwo jak dostaniesz

Merynos

Mam nadzieję, że to dobra firma i praca i dlatego rzadko zaglądacie tu żeby napisać?

Kot

Raben stawka 3650 brutto plus 10% premi od podst czyli 365 to regulam jeśli wyrobisz normy premie możesz mieć nawet 30%podstawa plus dodatek nocny to na tyle

Irena

@Luk Od dłuższego czasu nikt z pracowników firmy Raben Logistics Polska nie wypowiedział się o firmie. Być może pracownicy firmy są zadowoleni z warunków zatrudnienia. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, może warto skontaktować się z działem rekrutacji? Obecnie działy rekrutacji udzielają coraz więcej informacji, jeszcze przed zaproszeniem na rozmowę. Może warto spróbować?

Luk

Witam jakie macie obecnie pensje w kompletacji bo słyszałam że na rękę 3400 to jakie są premie jakie podstawy podzielcie się opinią. Jakie są normy do wyrobienia

Czarek

Czy tak dobrze się wam pracuje, że zapomnieliście o tym wątku?

kasia

wiele zależy zapewne od tego też jakie stanowisko sobą obsadzisz w firmie, aktualnie mają jakieś masowe nabory i rekrutacja na pracowników magazynu, także kobiety

lunka

Ktoś mi coś powie jak się ma na dzień dzisiejszy firma? Zarobki, mozliwosci wyrobienia dobrej premii, atmosfera, kierownictwo?

butterbean

porazka atmosfera jak w obozie koncentracyjnym i matactwa z premiami

Czesio

Musze zgodzić się z przedmówca. Raben to (usunięte przez administratora) ą się na wzajem i podkładają sobie świnie. Premie i błędy to temat tabu, którego lepiej nie poruszać, jeśli chce się tam pracować. Najgorszy jest kierownik magazynu, (usunięte przez administratora)któremu wydaje się ze jest nie wiadomo kim i może normalnych ludzi traktować jak śmieci. Niedługo nie będzie można się wysrać nie wpisując tego w jakąś genialną tabelkę wymyśloną przez wyżej wymienionego pana kierownika.

Kiedyś w tej firmie było spoko, ale jak starego kierownika zmiany (usunięte przez administratora)wszystko się zmieniło. Tomuś to skończony c (usunięte przez administratora) , który ponad wszystko kocha celebrować własne stanowisko, udaje inteligenta a tak naprawdę jest skończonym c (usunięte przez administratora) em i prostakiem psującym ludziom krew. (usunięte przez administratora) cały miesiąc, starasz się i zostajesz na nadgodziny, a potem okazuje się, że zrobiłeś jakieś z (usunięte przez administratora) wzięte błędy i premię szlak trafia i masz na koncie 1500zł. Kiedyś poleciłbym tą firmę każdemu, teraz z całego serca odradzam. Raben w Piorunowie to dno. Sam (usunięte przez administratora) stąd przy pierwszej okazji.

elf

prosze mi powiedzieć jak jest w tej firmie Raben koło Błonia co sie tam robi jutro mam rozmowew tej firmie i chciałabym więcej wiedzieć szczegułów

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.