logo Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Błonie

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Hans 2012-08-05 10:13:45
nie dzieje sie dobrze, pensje coraz mniejsze, ludzie czesciej podpierniczaja innych by zaistniec, to juz nie ta sama firma
związkowiec 2012-08-10 16:18:32
Zachęcamy do dołączenia do nas razem możemy więcej!
Pracownicy z Raben Polska oddział Gądki
elf 2012-09-03 16:54:45
prosze mi powiedzieć jak jest w tej firmie Raben koło Błonia co sie tam robi jutro mam rozmowew tej firmie i chciałabym więcej wiedzieć szczegułów
anonim 2012-09-11 21:44:46
Kiedyś w tej firmie było spoko, ale jak starego kierownika zmiany (usunięte przez administratora)wszystko się zmieniło. Tomuś to skończony c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , który ponad wszystko kocha celebrować własne stanowisko, udaje inteligenta a tak naprawdę jest skończonym c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em i prostakiem psującym ludziom krew. (usunięte przez administratora) cały miesiąc, starasz się i zostajesz na nadgodziny, a potem okazuje się, że zrobiłeś jakieś z (usunięte przez administratora) wzięte błędy i premię szlak trafia i masz na koncie 1500zł. Kiedyś poleciłbym tą firmę każdemu, teraz z całego serca odradzam. Raben w Piorunowie to dno. Sam (usunięte przez administratora) stąd przy pierwszej okazji.
Czesio 2012-09-24 12:16:24
Musze zgodzić się z przedmówca. Raben to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą się na wzajem i podkładają sobie świnie. Premie i błędy to temat tabu, którego lepiej nie poruszać, jeśli chce się tam pracować. Najgorszy jest kierownik magazynu, (usunięte przez administratora)któremu wydaje się ze jest nie wiadomo kim i może normalnych ludzi traktować jak śmieci. Niedługo nie będzie można się wysrać nie wpisując tego w jakąś genialną tabelkę wymyśloną przez wyżej wymienionego pana kierownika.
butterbean 2012-10-01 00:07:18
porazka atmosfera jak w obozie koncentracyjnym i matactwa z premiami
lunka 2016-06-16 00:15:15
Ktoś mi coś powie jak się ma na dzień dzisiejszy firma? Zarobki, mozliwosci wyrobienia dobrej premii, atmosfera, kierownictwo?
kasia 2016-10-18 23:27:17
wiele zależy zapewne od tego też jakie stanowisko sobą obsadzisz w firmie, aktualnie mają jakieś masowe nabory i rekrutacja na pracowników magazynu, także kobiety
Zostaw swoją opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.