brak logo

Stone Connection

Warszawa

Opinie o Stone Connection

!`! 2011-05-02 16:24
Jeśli interesuje Cię: - praca z ludźmi jak np [usunięte przez moderatora], która to zachowuje się w tak bezczelny sposób, iż robi z siebie wielką panią kierownik salonu, którą to nikt na takie stanowisko nie mianował (Chora na głowę kobieta, która uważa, że w tej firmie osiągnęła szczyt swoich możliwości życiowych kosztem rodziny, urlopu i życia osobistego - potrafiąca naopowiadać bzdur i wymyślonych przez siebie historii przed zarządem, byle by tylko się przed nim pokazać ). - praca, w której nie masz pewnego zatrudnienia. O twoim losie świadczą nie wyniki (które podobno są tak brane pod uwagę), lecz to czy twój charakter podpasuje przełożonym. Możesz mieć słabe wyniki w pracy, ale nie przejmuj się - jeśli Cię polubili to jesteś bezpieczny. - pensja, która przeważnie się nie zmienia po okresie próbnym (W wielu przypadkach było tak, że albo ktoś nie dostał tyle na ile się z nim Pracodawca umawiał, albo pensja przy podpisywaniu umowy o pracę zostawała taka sama jak w okresie próbnym). - praca w takich warunkach, gdzie próbujesz wnieść coś swojego to zapomnij o tym. Nie ważne, że możesz mieć większe doświadczenie w niektórych sprawach, które mogą przynieść efekty dla firmy - i tak Twoje pomysły skrytykuje wszechwiedząca Pani Dyrektor Handlowa. Dla niewiedzących: - W tej firmie żaden z kierowników nie przepracował chyba więcej niż pół roku. Dlaczego? Każdy, kto nie chce się wykończyć psychicznie i nerwowo po prostu stamtąd ucieka. Życzę dla całego zarządu, owocnych plonów finansowych jak i personalnych z takim podejściem.
Gość 2012-01-16 21:13
Zgadzam się z poprzednikiem. Jak widzę nic się nie zmieniło. Moja rada, omijajcie tą firmę szerokim łukiem...
kamyczek 2012-11-15 21:56
Nie ma już [usunięte przez moderatora], teraz Hermes z Nią się męczy :D, jeśli chodzi o zarobki, za ile się sprzedasz, tyle dostaniesz, w granicach rozsądku off course ...Stone C, lubi ludzi pewnych siebie, zdobywców i mających świetny kontakt z Klientem, Klienci zaś lubią uczciwość...więc jeśli jesteś dobrym Sprzedawcą wal śmiało...a kto by się przejmował jakimiś kierownikami ?...są , nie ma, widocznie powinni robić coś innego, niż zarządzać zespołem dorosłych ludzi :) ja pracuję w innym oddziale i powiem szczerze - the best work on the world ;)
Michaelus 2013-01-03 15:34
To jak w końcu jest w SCp? Jak z zarobkami, jak ze sprzedażą, robia progi sprzedażowe chodzi o minilamne itp? Ile w tej firmie można zarobić jeśłi sie jest handlowcem z branży kamienia?
Tom 2013-02-06 15:11
Michaelus daj sobie spokój z tą pracą w tej firmie. Może i nie ma Ireny o przepraszam Iryny ale pozostali Ci którzy najbardziej denerwują ludzi. Tam może pracować tylko mięczak, który pozwoli jeździeć po sobie. Człowiek, który ma coś do powiedzenia to albo sam się zwolni albo sami jego zwolnią. Rotacja pracowników jak na Dworcu Centyralnym :))
Ale widzę, że komentarz dodany przez "Kamyczka" jest typowo piarowski hahaha. Jaroszów działa....
!~! 2013-04-22 00:12
Tu nie warto pytać co u kogo - tu lepiej zadbać o pracownika! Było parę osób, które nadmiernie poświęcały się tej firmie - dziś wiedzą, że nie było warto. Dlaczego? Bo lepiej mieć [usunięte przez moderatora] niż pracować na swoich! Wiadomo, żyjemy w czasach, gdzie każdy walczy o dobrą pracę, ale myślę, że czytając ten komentarz, ktoś jednak dwa razy zastanowi się nad przyjęciem w SC prawda [usunięte przez moderatora]? :)
Michaelus 2013-09-09 19:02
A jak jest ze sprzedażą bo nie stety nikt nie odpowiedział. Są progi które należy wyrobić w miesiącu ?
nick 2014-07-01 13:24
Nie da się uzyskać premii, no chyba że jest sezon, to dostaniesz 300 brutto. A ile stresu....
mimi 2015-01-31 22:24
dobra to teraz ja o coś zapytam chociaż widzę, żę pytania to raczej bez odpowiedzi tutaj w tym temacie pozostają. proszę bardzo o infomracje natemat rekurtacji czy istnieje jakas praca teraz i szansa na dostanie tutaj sie do pracy - z gory dziekuje za odpoweidzi wszystkie i wypowioedzi osob ktore cokolwiek wiedza.
didi 2015-02-04 22:25
Omijajcie tę firmę z daleka, szkoda życia!!!
Anusiak 2015-02-19 15:33
Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Prezes i Pani DYREKTOR to jedna wielka pomyłka. Ci ludzie nie powinni zarządzać firmą. Wypłynęli na fali ale rynek Klientów (kamieniarzy) szybko ich zweryfikował i woli kupić towar u innego dostawcy - co odbija się na wynikach sprzedaży. Rotacja ludzi (pracowników) jak na dworcu pkp, więc to chyba nie należy szukać winy w ludziach tylko w kadrze zarządzającej tą firmą. Jednym słowem PORAŻKA.
nick 2015-02-23 19:29
Napiszę swoją opinię, bo szkoda mi tych wszystkich osób, które z wielkim zapałem idą do tej pracy, a po kilku miesiącach są tak znerwicowani, że nie dają rady i są bardzo zaskoczeni. Rotacja ogromna w Warszawie. Nie polecam nikomu, kto szanuje siebie.
Doświadczony 2015-10-06 15:47
Miałem okazję pracować w tej firmie jakiś czas temu, nigdy nie było w niej zatrudnionych studentów, tylko ludzie z doświadczeniem. Powodem dla którego nie da się tam pracować to duet kadry menadżerskiej M.N. oraz M.P. Najgorsze jest to, że oni nie widzą w tym problemu tylko przerzucają winę na pracowników. Ale to ich biznes. Ja pracuję w innej firmie, gdzie szanuje mnie szef i ja jego również - to jest przyjemność pracować z ludźmi na poziomie. ODRADZAM PRACY w SC
Stone 2015-10-10 13:39
Witam, pisze jako klient, który kupował w tej firmie kamień, nie polecam sprzedają materiał 3 kategorii jako 1.......ze sztychami i plamami itd. Wielka firma w małej postaci, a co jeszcze najlepsze są od zawsze najdroższym składem kamienia. A rotacja pracowników taka, jakiej nie ma w innych firmach, teraz pracują tam ludzie bez pojęcia. Pozdrawiam, P.W. P.S. i te wypadki na magazynie.
Doświadczony 2015-10-13 16:42
Ciekaw jestem kto z wymienionych przeze mnie osób zabrał głos w temacie. Tak na marginesie ja nie krytykuję zatrudnienia studentów tylko napisałem swoje zdanie na temat kadry menadżerskiej. Ale odnosząc się do wypowiedzi "romer'a" nic się nie zmieniło. Jadem aż bije po oczach...
Nick 2015-10-17 00:06
Fakt, obecnie pracują tam ludzie bez pojęcia... Kolejna kierowniczka - również bez pojęcia o tym co robi...
Pawlo 2016-02-02 21:05
Teraz firma nazywa się Marble......praca stresująca przez ludzi zarządzającą tę firmą, nie widzą własnych błędów - wszyscy tylko nie oni!!! Nie polecam .
1
Wandzia 2016-07-13 21:35
Mi się wydaje, że bardzo fajna praca i spoko idzie się dogadać
Pavlo 2017-04-09 22:42
A jak sytuacja wygląda teraz? Coś się zmieniło na lepsze?
Zostaw swoją opinię o Stone Connection - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stone Connection