Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński

Opinie o Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński

anonim 2011-05-02 14:51:31
Fantom nie płaci!! Czy kogoś jeszcze oszukała ta firma, do 2007 roku kiedy, obsługiwałem tę firmę nazywali się Fantom Poligrafia. Właścicielami byli [usunięte przez moderatora]. W 2007 roku ogłosili upadłość i teraz bezkarnie znowu działają. Ja tej firmie organizowałem noclegi i inne usługi na targach w Poznaniu. Wiszą mi 3 tysiące złotych. Firma Fantom zbankrutowała, ale nadal mają biuro w tym samym miejscu oraz działają bezkarnie. Jeżeli też byłeś pokrzywdzony napisz coś. Panowie myślę, że poniesiecie szybko konsekwencje swoich czynów - [usunięte przez moderatora] Pentagos na linku zobacz zamówienia od Fantomu, gdzie widać jak zmienili adres, krótko przed bankructwem. Nie daj się nabrać tej firmie http://www.pentagos.pl/upload_docs/fantom_serwis_uwaga_nie_placa_zmienili_nazwe_z_fantom_poligrafia.JPG
Zostaw swoją opinię o Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński