Opinie o PKO BP SA w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PKO BP SA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PKO BP SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO BP SA w Rzeszów

MICHAŁ

Praca- nie polecam, sam pracuje jako trener i prowadzę szkolenia, sam uważam że nie są dopracowane, szukam innej pracy, moja kierowniczka nie daje szansy ani na rozwój ani na większe pieniądze. Sama robi ogromne błędy, nie ma podstawowej wiedzy o niczym, do tego nie szanuje pracowników(usunięte przez administratora) Nowe osoby nie polecam mówię to wam szczerze

Anna S Nowy wpis

(usunięte przez administratora), tylko tak skomentuje Natalia K....osoba ktora nie powinna znajdoqać się na stanowosku, które zajmuje...uważam, że stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników...telefony z rzekomymi zasapanymi uwagami świadczą o tym najlepiej, niestety Menagerka ma to w poważaniu i nie robi z tym nic....zebrania, ktore są dwa razy w tygodniu wyglądają na (usunięte przez administratora)....każdy udaje że jest ok a po kontach wszyscy gadają, a przez strach nikt się nie odezwie, ponieważ Pani Natalia to mściwa osoba.... Żałuje ale przez hipotekę muszę pracować w tej firmie

Natalia Nowy wpis

Jedna wielka porażka atmosfera fatalna kierowniczka zawsze ma zły humor, potrafi krytykować pracowników nawet przy klientach

Michal Nowy wpis

Nie polecam pracowałem na stanowisku konsultanta w Rzeszowie...wymagania ogromne, cele ogromne a kasa lipna

Monika Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie na stanowisku kierowniczym, nie polecam firmy kompletnie.

Firma PKO BP SA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Róża

Ja obecnie pracuję w tej firmie i kompletnie jej nie polecam. Ta firma kompletnie nie dba o pracowników starych a o nowych już totalnie nie dba. Brakuje słuchawek, ciągle nie ma stanowisk do pracy, ale wymagają aby logować się punktualnie....JAK? Wynagrodzenie bardzo niskie jak na odpowiedzialność która się ponosi. Nie komentuje może źle trafiłam ale kiero do bani....

MICHAŁ

Witam, jaki dress code obowiązuje w PKO w Rzeszowie? Czy są wytyczne co do makijażu i manicure? Pozdrawiam

Oskar

Szkolenie bardzo powierzchowne jak mówił przedmówca.Wdrożenie jest dosyć ciężkie. Z plusów benefity - Luxmed,kafeteria,empik premium ,zniżki itp Pensja zawsze na czas Premie także terminowo (bardzo średniej wysokości) Dobra organizacja pracy ,brak niedomówień bałaganu jak w innych firmach. Nowe budynki ,zadbane pomieszczenia socjalne . Atmosfera jest dobra . Praca byłaby całkiem spoko tylko główny minus to ilość obowiązków . Praca jest w zasadzie nonstop ,brak przestojów nawet chwili przerwy( oprócz tej z kodeksu pracy) . Po kilku miesiącach jesteś mega przepracowany i dlatego opon a neutralna.

Tylko

Trochę nie szanują ludzi , szkolenia wyglądają tak , wszystko na raz w krótkim czasie. Bałagan jak nie wiem co. Wypłata nie za co wysoka ale inne banki płacą gorzej ,obiecują premie się do ich nie ma. Trzeba się liczyć z pracą w sobotę ale bez dodatkowych pieniędzy. Zależy gdzie się trafi .

admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie PKO BP SA? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO BP SA - Rzeszów

• Jak się pracuje w PKO BP SA?

Zobacz opinie na temat firmy PKO BP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO BP SA?

PKO BP SA