Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Kierownik recepcji Nowy wpis

Dzień dobry, Na stanowisku recepcjonisty stawka to 3500-4000zł netto przy założeniu 168h pracy na miesiąc. Możliwość wzięcia nadgodzin. Płatne 100% Praca w systemie 12/12 7-19 i 19-7 (praca we wszystkie dni roku) Elastyczny grafik Pozdrawiam, Kierownik recepcji Piotr Tomczyński

Ciężko jest w systemie 12/12 w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

WTF Nowy wpis

A to zależy gdzie. Nie polecam recepcji bo zostaniesz sam(SAMA) i będziesz zapiepszać jak durny (na)

Kierownik recepcji Nowy wpis

Dzień dobry. Zapraszam na spotkanie. Opowiem o wymaganiach i warunkach pracy na recepcji. Natomiast każdy dział ma inną specyfikę i dynamikę pracy. Czasem jest więcej obowiązków, innym razem mniej. Jak chyba wszędzie. Pozdrawiam, Kierownik recepcji Piotr Tomczyński

oo

@Wtf a to z powodu wirusa zamykają?

WTF
@oo

A myślisz że co?

Wtf

I co teraz? Znowu zamkniecie ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Żegnamy po tym prawie roku. Wiele udało się Panu złego zrobić i wiele grzechów zaniechania. Doprowadził Pan do tego, że wielu wartościowych ludzi odeszło i chyba więcej nie przyszło do pracy. Każdy jednak uczy się na błędach to i Pan da radę, życzymy mimo wszystko sukcesów w życiu zawodowym. Jeden żal tylko zostaje że centrala nie podjęła tej decyzji wcześniej.

Maja
@Łódź

Nie do końca zrozumiałam, o jakiej sytuacji piszesz. Nie jestem pracownikiem Falenty, więc nie jestem wtajemniczona. Coś było nie tak ze sposobem zarządzania w firmie? Wyjaśnisz?

Edutooooo

Bardzo ciężka praca nie ma chętnych a ja muszę nocki obstawiać w recepcji. Zobaczymy co wymyśla bo jak narazie brak strategi

Praca

W końcu pracuje się świetnie i miejsce ma duży potencjał

Jarosław

Jest tak duży problem ze znalezieniem chętnych osób do pracy w firmie Falenty? Daj znać, jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa. Chciałbym zweryfikować, czy są duże braki.

Tak tak

Nikt się nie śmieje piszemy prawdę

Mateusz JM

Jeszcze dodam ze obecny dyrektor Jarek jest bardzo bardzo w porządku facetem.

Pani Aneto, każdy dobrze wie ze wszystkie posty są Pani. Proszę się za nas nie wypowiadać. My chociaż odeszłyśmy uczciwie.

Czy w Centrum Szkoleniowe Falenty panuje luźna atmosfera?

Olga

@Madziula Myślę, że mobbingu nie da się zauważyć tylko po przeczytaniu komentarzy. Mobbing to przestępstwo, a plotki są plotkami. Jak oceniasz atmosferę w Centrum Szkoleniowym ze swojego punktu widzenia?

Wiecie co! Jestem na tym forum przypadkowo i śmiem stwierdzić, ze gorszego szamba nie widziałem. Myśle, ze macie nudne życie ludziska. A obserwując Was jako pracodawce to jakimś cudem boksujecie się ze wszystkimi! Na rynku pracy nie padają nazwiska tylko opinia jakim jesteście pracodawca.

Radosny Radzio

A ja miałem kiedyś kolegę Pawła i jeździliśmy na motocrossie ale już nie mamy kontaktu ze sobą. A szynkę kupuje w plasterkach w sumie.

Smutna prawda

„Kiedy ktoś nie może manipulować Tobą, manipuluje innymi aby źle o Tobie myśleli.” Autor nieznany

Zielone szmaragdziki

Ze wszystkich stron pod stary dąb przybywały najróżniejsze koniki polne. Gdy dotarł na miejsce ostatni z nich, Zielona Wróżka rozpoczęła magiczny taniec. Unosząc się nad główkami wszystkich owadów, sunęła wraz z wiatrem wokół dębu. Zielone szmaragdziki przyczepione do jej sukni bajecznie połyskiwały w słońcu, a delikatne zielone wstążki przytwierdzone do kapelusza, poruszały się na wietrze niczym skrzydełka motyli. Wtem z zaczarowanych skrzypiec, które Wróżka trzymała w dłoniach popłynęła przecudna melodia. Zasłuchane koniki polne bezwiednie zaczęły poruszać nóżkami, nie zdając sobie sprawy z tego, że właśnie rozpoczęła się dla nich lekcja gry na skrzypcach. Po paru minutach wszystkie zgromadzone pod dębem koniki pocierały nóżkami o swe skrzydełka wydając dźwięki, które pobudzały kwiaty do roztaczania wokół pięknych zapachów. Słodka woń przywabiała pszczółki, bąki oraz inne owady co powodowało, że polana odzyskiwała dawne piękno. Krasnale powychodziły z domków i zdumione przyglądały się nietypowej orkiestrze, której dyrygentem i zarazem wirtuozem gry na magicznych skrzypcach była Zielona Wróżka.

Majki lajki

Oj dajcie już spokój. To, że od lutego do sierpnia odeszło 13 pracowników z długoletnim stażem o niczym nie świadczy...

Iwona

Jakie są powody tak wielu zwolnień pracowników w firmie Centrum Szkoleniowe Falenty? To kwestia słabej atmosfery w pracy, niskich wynagrodzeń? Liczę na szczerą odpowiedź.

Pati

Kolejne osoby się zwalniają. Postawiliśmy swoje warunki jak ich nie spełnia to niech sami pracują. (usunięte przez administratora)

Lost
@Pati

Pracuje tu od niedawna ale podczas wieloletniej pracy nigdy ale to nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika. (usunięte przez administratora)

Asta

Smutne jest jak to wszystko się rozpada. Praca i miejsce, w które wkładaliśmy tyle serca zostaje w szybkim tempie zniszczone. Dobrzy ludzie odeszli, na szczęście sporo tych nieciekawych także. Jednak osoby nie mające pojęcia o zarządzaniu przejmują stery. W jakim kierunku idzie ta zmiana?

Olga

Chcesz powiedzieć że w firmie panuje mobbing? Czy coś w tym temacie było zrobione ze strony pracowników? Przecież to niedopuszczalne.

Diogenes

W mrocznych czasach, kiedy zło dominowało nad światem, panowała bezgraniczna ciemność. Mroczne siły szczególnie upodobały sobie małą, skromną posesję zlokalizowaną w dumnym grodzie Falenty, przy Trakcie Hrabskim, kamień 4. Siły światła nie mogąc dłużej znieść tej niegodziwości, gdzie mrok pluł w twarz wszystkim dobrym stworzeniom, zastąpiły na Ziemię i na tym niewielkim przyczółku stworzyły prawdziwą oazę dobrą. Walka była krwawa i zacięta - ciemność w końcu uległa i czmychnęła z podkulonym ogonem. To sanktuarium życia było niczym cudowne źródełko, które dało przykład innym. Dzięki tej, heroicznej postawie, udało się pożegnać zło na dobre... Drodzy Państwo - pisząc kocopoły i kadząc ludziom którzy opuścili to miejsce w niesławie, nawet nie zauważcie, że zabrnęło to w niebezpieczne rejony absurdu. Są granice rozsądku - jeśli się je przekroczy, robi się śmiesznie i rozpaczliwie. Enough is enough, jak powiedział Kopernik.

No i koniec

Jest trochę prawdy i trochę przesady w komentarzach. Pomijam to co jest po prostu spamem. Dla zainteresowanych tym co się naprawdę dzieje w tym miejscu. To naprawdę dużo ludzi odeszło a nie to co niektórzy sugerują, że to bicie piany. (usunięte przez administratora) Kiedyś tam pracowałam i za czasów A. Dobrze tam było - ciężko i ciśnienie na wyniki, ale jak człowiek dostał wypłatę to wiadomo było za co się pracuje. Teraz słyszę że skasowali premie miesięczne i są kwartalne - finalnie obniżka zarobków o 1/3. Z niewieloma z osób mam jeszcze kontakt bo dużo odeszło w ostatnich miesiącach. Jednak jeśli w ciągu pół roku odchodzi większość managerów , w tym dyrektor i ludzie którzy pracowali po 5-10 a jedna dziewczyna nawet 15 lat. To chyba świadczy że tam naprawdę coś złego się dzieje. Warto też spojrzęc ile jest skarg od Gości i jakimi pustkami świeci parking.

Poirytowana rób kariera z dała od nas. Dokładnie wszyscy my obecni pracownicy wiemy kim jesteś pani M nie możesz dziecka urodzić i ciagle interesujesz się życiem innych ludzi. Weź na luz i pilnuj rancza bo zima nadchodzi. Proszę nas nie obrażać!!!!! Nie jesteśmy tłumikami i papierosów nie palimy - mamy elektryki ha haaaa. Pilnuj męża bo zaczyna tez się nudzić. Beeeeeee

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne