F.H.SLEVO

Legnica

Opinie o F.H.SLEVO

pracus 2015-03-09 16:21:24
Jeśli nie ma negatywnych opinii to chyba jest tylko ok , tym bardziej że działa od ponad 20 lat
pixie 2015-06-16 17:11:08
Byłam na tzw. "szkoleniu", tak naprawdę to był dzień gdzie chodziłam z jedną dziewczyną bo "firmach", które tak naprawdę okazały się zwykłymi instytucjami - szkoły, przedszkola, przychodnie. :Pięknie jest na początku jak przedstawiają ofertę, wszystko tak świetnie brzmi, "sprzedajemy odzież w firmach, są to ciuchy z nowych kolekcji". Nowych kolekcji chyba na bazarach, chociaż i tam widziałam ładniejsze rzeczy niż te łachy. Stałej wypłaty też nie ma tak jak obiecują. Ciekawa jestem jak wygląda ta umowa o pracę, którą też obiecują.
Podsumowując, jeśli komuś pasuje praca domokrążca (mimo, że po domach się nie chodzi to wielkiej różnicy nie ma) to jak najbardziej polecam. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam :)
bajka 2015-10-05 11:43:24
Pracowałam tam 2 lata , jeśli komuś to pomoże mogę w skrócie opisać co to za praca.
1.Pensja stała lub prowizyjna , wybór zależy od ciebie
2.Faktycznie nie pracowaliśmy w weekendy
3.Ja miałam normalną umowę o pracę
4.Jeżeli chcesz sporo zarabiać to możesz tam iść ale pamiętaj samo się nie sprzeda
5.Sprzedaż odbywała się w firmach
Ogólnie polecam , ja byłam zadowolona,
Tom 2016-03-13 17:07:39
Mam pytania:
1. Czy faktycznie ludzie kupują od nich odzież i pościel?
2. Czy taki handlowiec jest mile widziany w firmach?
dagmara 2016-04-25 08:47:35
Co ty za bzdury piszesz , czy ty tam pracowałaś ? chociaż jeden dzień ? wątpię !!
kasia 2016-07-20 11:48:58
A ja sobie bardzo chwalę , nikt mi nie stoi nad głową , zrób to zrób tamto , pracuję kiedy chcę i ile chcę , w 4-5 godz zarabiam 150 na rękę , i umowę też mam
elena 2016-07-27 10:04:52
Czy ma ktos moze numer telefonu do kierownika slevo pana Śliwy?
Tom 2016-08-07 16:34:28
Masz wskazówkę jakie miejsce się udać?
Tom 2016-08-21 09:51:36
Pytałem się Kasi.
Filiio7 2016-08-30 07:42:44
Zwykły handel po szkołach,przedszkolach , biurach itp. Trzeba zapier.... zeby coś zarobić bo inaczej wypłaty nie ma. Jak zarobisz to masz. Poza tym wywiozą do innego miasta i poginać trzeba z torbą pół dnia i wciskać ludziom ciuchy . A zarobki smiechu warte.!!!!Dla mnie masakra. Po jednym dniu .... może nie dokończę . Więc powodzenia.
Mirek 2016-08-31 17:23:54
Z tego co sprawdzałem to działają od ponad 20 lat , a to oznacza że dają radę .
Filiio7 2016-09-02 09:38:22
Tam nie trzeba żadnego cv. Z pomalowania ręki was przyjmą. A na socjalne i jakieś dodatki nie macie co liczyć to nie tam. Jak nie zarobisz to nie masz a stałej pensji też nie ma !!!! Bzdura.
Filiio7 2016-09-02 09:38:59
e 2016-09-02 21:28:13
jak to nie trzeba mieć CV nie rozumiem..to na jakiej podstawie wobec tego oni sa w stanie kogokolwiek przyjąć skoro nie patrza na to? przecież nawet jak jest rozmwoa kwalifikajcyjna to musza mieć czyjes dane żeby po prostu nawet się z ta osoboa skontaktowac
Zostaw swoją opinię o F.H.SLEVO - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.SLEVO