Opinie o Firma Kurierska UPS w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Kurierska UPS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Kurierska UPS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Kurierska UPS w Olsztyn

Krystian Nowy wpis

kuriera nie było, a w systemie widnieje że próba doręczenia przesyłki została podjęta, o godzinie o której kurier rzekomo dostarczył paczkę byłem w domu, a kurier nawet nie zadzwonił, nie polecam.

Kiki Nowy wpis

Czekam drugi dzień na przesyłkę. Dostałem informację że kurier nikogo niezastał w domu. Z tym że w domu byłem cały czas . Ocena 0

DarkSoul Nowy wpis

Firma porażka , zatrudniają pracowników którym nie chce się pracować, kurier wstawia status podjęta próba dostarczenia paczki gdzie w rozmowie telefonicznej przyznaje się że w ogóle go nie było. Jedna wielka porażka

Wojtek Nowy wpis

Dałbym zero ale niestety się nie da. Ocena: 1.00 / 5 W ciągu 4 dni wysyłają ze kurier będzie w danych godzinach z przesyłką, wiec czekam, kuriera nie ma - zero kontaktu. W nastepnym dniu napisalem do ups co z moja paczka, tlumacza ze kurier byl dwa razy u mnie i nikogo nie bylo, nie ma tez obowiazku zadzwonić. To po co wysylaja te wiadomości kiedy bedzie jak przyjezdza kiedy chce i nawet nie dzwoni że bedzie. Czy mam chyba przez tydzień siedzieć w domu i czekać na kuriera. W końcu moja paczke odeslali do nadawcy. Nie polecam uslug UPS nie, jak jest opcja wysylki ups to lepiej w ogóle nie zamawiać i poszukać opcji z innym kurierem czy paczkomatem. Zalety Brak Wady Brak kontaktu Wysylaja przewidywane godziny dostarczenia a w tym czasie kurier sie nie pojawia Wiadomość ze kurier bedzie miedzy 8:50 - 11:00 przychodzi np o godzinke 8:00, potem kuriera w tym czasie i tak nie ma, rzekomo miał być o 13.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Kurierska UPS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
R.D

Firma jest beznadziejna.Dostałem informację w niedzielę 27.11.2022r że przesyłka będzie we wtorek 29.11.2022. W związku z tym że przesyłka miała być we wtorek to wyjechałem w poniedziałek do pracy żeby we wtorek cały dzień czekać.Kurier przyjechał w poniedziałek i oczywiście nie było komu odebrać i zapłacić za przesyłkę,był bardzo niemiły.W trakcie jak byłem w pracy uaktualnili datę że przesyłka będzie w poniedziałek jak mnie nie było. Później zmieniono datę w systemie że przesyłka będzie we wtorek w związku z tym cały wtorek czekałem na przesyłkę oczywiście nikt nie przyjechał.Informacja o dostarczeniu przesyłki zniknęła z systemu.Dzisiaj jest środa po wykonaniu kilku telefonów i zlokalizowaniu kuriera i Firmy w Olsztynie dowiedziałem się że przesyłka ma być dzisiaj w środę ale nie mogłem nigdzie wyjechać do pracy i dalej czekam na przesyłkę.To jest masakra taka firma powinna zniknąć z rynku lub zrobić porządek w swoim systemie i logistyce aby nabyć zaufanie Klienta.Pozdrawiam

Irena

O pracy nie ma tu za wiele widzę, a tego szukam. Zauważyłam tylko, że ktoś kiedyś pisał, że UPS jest dobrym pracodawcą. A jakieś konkrety? Może chociaż stawkę ktoś poda, jaką teraz proponują ludziom?

Warmiak

UPS Oddział Olsztyn. Paczka od tygodnia jest w oddziale bo kurier kłamie w aplikacji i wymyśla nowe sposoby nie dostarczenia przesyłki. Najpierw stwierdził że uzgodnił ze mną obiór z oddziału. Po reklamacji telefonicznej do UPS obiecanki że będzie dostarczona następnego dnia. Następnego dnia kurier wpisał że błędny adres (six!). Kolejny telefon do UPS i kolejna obietnica że będzie następnego dnia. Kurier wpisuje że uzgodnił dostarczenie na inny termin. ....! Zabawa trwa. Kontakt do UPS to tragedia oddzielna. Dodzwonić się bardzo trudno. Jeden nr telefonu. Konsultant wpisuje do systemu bzdury czyli potwierdza w systemie kłamstwa kuriera. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług UPS. Zalety Nie ma żadnych zalet. Wady Nikt nie panuje nad kurierami. Nikt kompetentny nie kontaktuje się po złożeniu reklamacji na infolinii. Infolinia wpisuje kłamstwa kuriera do systemu.

Basia
@Warmiak

Potwierdzam. Dramat! Nie polecam. Kurier nawet nie pofatygował się, aby podjechać pod wskazany adres. Przesyłki nie doręczono. To nie pierwsza taka sytuacja. Z całego serca NIE POLECAM!!!!!!

Julia
@Basia

Dużo razy miałaś taką sytuację? Mogłaś jakoś odebrać te przesyłki z jakiegoś punktu? czy nigdy ich nie dostałaś?

Patrycja
@Warmiak

Dokladnie! U mnie tez byly(usunięte przez administratora) - pozwole sobie przekleic opinie, ktora dodalam wszedzie gdzie sie tylko dalo. W dniu wczorajszym, tj. 17.08.2022 caly dzien oczekiwalam na paczke pod wskazanym przeze mnie adresem. Nie doczekalam sie ani paczki, ani nawet informacji na jej temat mailowej/SMSowej czy telefonicznej. Gdyby nie zakladka na allegro "Szczegoly zakupu" to nie mialabym nawet z czym zadzwonic na infolinie UPS, bo nie mialam numeru przesylki. Sprawdzilam na stronie, skad dowiedzialam sie, ze moje zamowienie czeka na odbior w punkcie, do ktorego nie ma jak sie dostac bez samochodu. Bedac w zaawansowanej ciazy jestem zmuszona udac sie do tego miejsca, zeby dzwigac metalowy wieszak na ubrania, ktory oryginalnie mial byc dostarczony pod drzwi. Ta firma to jakas kpina! Rano dzwonie z awantura.

Benek

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy!!

Klient
@Benek

Jedno pokrywa się z drugim. Kto chciałby pracować w firmie z tak nędzną opinią na rynku?

Patrycja
@Klient

Dokladnie, poza tym jest opcja dodania komentarza jako "klient" (co zreszta sama teraz zaznaczylam), wiec opinie na temat dzialalnosci firmy sa jaknajbardziej na miejscu. Jako potencjalny pracownik 2 razy zastanowilabym sie nad aplikowaniem do UPS widzac tak duza ilosc negatywnych komentarzy.

Atexim

Ta firma zatrzymała się w 19-tym wieku bo nie przyjmują płatności kartą ani blikiem tylko gotóweczka do łapki. Kurier dzwoni mówi że tylko gotówka a ja mam zapieprzać 8 km do bankomatu. Nigdy więcej tej firmy. Cała reszta konkurencji przyjmuje przynajmniej blikiem. PORAŻKA

Alicja
@Atexim

Ale to zawsze bierzesz za pobraniem? Może akurat wtedy mieli problem z terminalem, wtedy to przecież nic nie przejdzie

Rozsądek

Tu POWINNY BYĆ OPINIE o pracodawcy LUDZIE zastanówcie się TO NIE JEST FORUM nieZADOWOLONYCH klientów Czy wy jak ktos sie pyta która godzina opowiadacie zegar wymyślono w XVI wieku Ehh i dziwić sie ze na maturze teraz dorośli ludzie bo +18 czytają na ocenę ze zrozumieniem

Maria
@Rozsądek

dobre porównanie z tym zegarem :D też sobie przyszłam poczytać o pracy a tu taka niespodzianka... same opinie klientów. a może Ty tam pracujesz albo zamierzasz się zatrudnić? :)

Nie zadowolony klient

Nie polecam!!!! Zamówiłem kuriera 4 dni temu, do tej pory nie dojechał, Pani z obsługi z klienta kazała mi jechać z paczką 50km, żeby im ją dostarczyć. Żenada i brak profesjonalizmu.

marenini

Nie polecam nie pozdrawiam Upsss

Waldemar

Nie rozumiem dlaczego na tym forum znalazł się ten wpis? To jest informacja dla firmy a nie na forum pracownicze.

1Z8332YF6899535371

Twoja przesyłka 1Z8332YF6899535371 Bezczelność UPS ! Wartościowa przesyłka nr przesyłki: 1Z8332YF6899535371 Doręczono dnia środa, czerwiec 30 w 10:22 w Other Aktualne zdarzenie Doręczono Doręczono do OLSZTYN PL Kurier zostawił wartościową przesyłkę w półotwartej skrzynce na listy na dole, Podrobił za mnie podpis mnie, nie zawiadomił nawet domofonem czy telefonem. Każdy, każdy, każdy! Mógł wyjąć przesyłkę - jak bym chciał list to był wziął Pocztę Polską.

Stefan

Akurat ta firma jest dobrym pracodawcą i spokojnie można polecić pracę!!

Tommy

Jaka forma zatrudnienia i stawki dla kierowców? Ile godzin? Czy jest w miarę elastyczny grafik?

Jarjar69

Brak kontaktu z kurierem... Fatalny czas dostarczenia.. Itp.

Rafik

Kurier zostawił przesyłkę w punkcie odbioru przy szpitalu miejskim. A ja mieszkam na Jarotach. To jest (usunięte przez administratora) i złośliwość z jego strony! Taki tymnie nadaje się do pracy w charakterze kuriera! Jesteście najgorszą firmą ze wszystkich kurierskich z całej Polski!!

Sławomir

@JUPIJAJEJ MFKA, rozumiem Twoje niezadowolenie z opisanej sytuacji, jednak najlepiej, abyś starał się wyjaśnić sytuację bezpośrednio z firmą Firma Kurierska UPS, ponieważ może zdarzyła się losowa sytuacja, która uniemożliwiła dostarczenie do Ciebie paczki w wyznaczonym pierwotnie terminie. Czy któryś z kurierów pracujących obecnie bądź w przeszłości w firmie Firma Kurierska UPS może napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje omawiana firma? Jest to popularna firma wśród firm kurierskich, dlatego jestem pewien, że są tutaj osoby, które w niej pracowały.

JUPIJAJEJ MFKA

Ja czekam na paczkę od czwartku, miała być w piątek pod koniec dnia, jednak pod koniec dnia status paczki zmienił się na poniedziałek. Jest godzina 13:00 a na nadal czekam. Dziady, dziady, dziady i jeszcze raz dziady! Taka poważna firma a nawet nie są w stanie powiadomić ciebie o której dokładnie będzie paczka, do tego nawet nie ma się z kim skontaktować telefonicznie bo automat się odzywa. Dla mnie wypadają gorzej niż Polska na mistrzostwach świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Kurierska UPS - Olsztyn

• Jak się pracuje w Firma Kurierska UPS?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Kurierska UPS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Kurierska UPS?

Firma Kurierska UPS