Firma Kurierska UPS

Olsztyn

Opinie o Firma Kurierska UPS

anonim 2011-03-10 16:15:39
Uwaga na tą firme oszukują ludzi!!!!! Są tam podwykonawcy którzy zatrudniają kierowców na okres próbny jesli im sie nie spodoba nie płacą ani grosza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!
dominik 2014-07-15 20:42:08
Firma nierzetelna.Panuje nieporzadek ,prezes traktuje pracownikow jak i klientow po chamsku. Zarobki bardzo slabe. Nie polecam!!!
pracownik 2014-10-29 22:15:28
Nie zgadzam sie z tym
Upesiak 2016-03-12 23:19:50
Witam od niedawna pracuję w UPS oddział olsztyn na okresie próbnym w systemie szkoleniowym taed i wiem coś o tym poznałem firmę od środka ludzi którzy tu pracują są ludzmi godnymi zaufania całe firmowe szefostwo jak i inni pracownicy na niższych stanowiskach ale i również chłopaki kurierzy których zdążyłem poznać sa rzetelni uczciwi i co tylko i o nikim z tej firmy z oddziału ups olsztyn nie dam powiedziec złego słowa. Pozdro dla Chłopaków Kurierów między Innymi Marcina Stiviego Cieszona i Całej reszty pozdro Chłopaki pozdrawia Oscar
jedyny 2016-04-23 16:59:44
no właśnie, ważne są relacje międzyludzkie w pracy z ludźmi, z któymi się pracuje i cieszę się, że zwracasz na to uwagę bo to aspekt w dzisiejszych czasach o którym co raz bardziej niestety się zapomina
rybeńka 2016-11-17 19:57:10
jest późny wieczór czwartek- od poniedziałku czekam na przesyłkę z Wrocławia-sprytnie to wychodzi.....pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Firma Kurierska UPS - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Kurierska UPS