Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

FGGGh

Ale mnie nie obchodzi jak Pani sie tlumaczy z wpisow tutaj.Winny sie zawsze tlumaczy. proste Podkreslam tylko ze macie bardzo niskie stawki godzinowe za prace a bardzo wysokie stawki za kwatery Takze podkreslam jeszcze raz ze jestescie agencja ponizej minimum i prosze ludzi by u was sie nie zatrudniali tylko szukali normalniejszych agencji a nie zdziercow. zegnam !

@FGGGh

@FGGGH Dziękujemy za twoją opinię. W Belgii obowiązuje zasada równej płacy, wynagrodzenie dla pracowników tymczasowych oraz pracowników z umową na czas nieokreślony jest takie samo. Wynagrodzenia są negocjowane na szczeblu krajowym między firmami i związkami zawodowymi. Biuro tymczasowe nie wybiera, jakie wynagrodzenie ma wypłacić. W przypadku pytań dotyczących tego, jak składają się wynagrodzenia w Belgii, prosimy dzwonić do naszego biura +32 3 740 76 76 lub odsyłamy do poniższych linków. https://www.vlaanderen.be/en/zezwolenia-na-prace-dla-pracowników-zagranicznych/zezwolenia-na-prace-zarobki-i-dodatki https://employment.belgium.be/en/themes/international/posting/working-conditions-be-respected-case-posting-belgium/temporary-agency https://link2europe.eu/blog/uncategorized/prices-are-rising-and-so-is-your-salary-what-you-need-to-know-about-belgian-indexation/

Czy agencja zapewnia transport do Niemiec z Polski ?

@Paweł

Dzien dobry @Pawel, Nasza agencja nie zajmuje sie oraz nie organizuje transportu. W naszej ofercie rowniez nie znajduje sie praca na terenie Niemiec. Jesli masz wiecej pytan zapraszamy do kontaktu poprzez email lub droga telefoniczna. Pozdrawiamy Link2Europe

Do not do it ;-)

Załatwienie, kwaterunku czy środków transportu rewelacja. Niestety jeśli na kwaterunku trafisz na patologię to zapomnij o pomocy agencji. Ja miałem w mojej lokalizacji agresywnego typa, przez którego jedna osoba uciekła z kwaterunku pod groźbą pobicia. Gdy doszło do otwartego konfliktu ze mną, też próbował mnie zastraszyć. Sprawę zgłosiłem agencji na co uzyskałem informację, że agencja może mnie ewentualnie przenieść do innej lokalizacji (nawet nie rozważali usunięcia agresora z lokacji). Z takim żenującym zachowaniem agencji nie spotkałem się jeszcze podczas pracy w krajach beneluxu.

@Do not do it ;-)

Witam @DO NOT DO IT ;-) Dziekujemy za wystawiona opinie. Jako agencja pracy zawsze staramy sie pomoc naszym pracownikom i moga oni liczyc na nasze wsparcie. Nie jestesmy jednak w stanie zweryfikowac kazdego nieporozumienia na lokalizacji. Takze rozmawialismy o konflikcie z Panem oraz innymi mieszkancami domu. Zaoferowalismy Panu zmiane zakwaterowania, ktorej Pan niestety nie przyjal. Prosilismy Pana o zgloszenie zaistnialej sytuacji odpowiednim wladzom, jednakze nie skorzystal Pan z tej mozliwosci. Bardzo nam przykro, ze nie zdecydowal sie Pan na pomoc zaoferowana przez nas. Ponadto nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych mieszkań. Nasze mieszkania są przeznaczone na start w Belgii. Każdy pracownik może wynająć coś swojego w każdej chwili. Pozdrawiamy, Link2Europe

Klucznik
@Do not do it ;-)

No to masakra. Jesli maja takie podejscie to z nimi nie jade!!!! Nara. Patolce mowimy stop!

@Klucznik

Witam @Klucznik, Nasze podejscie jako agencja pracy ma zawsze na celu dobro naszych pracownikow. Moga oni liczyc na nasze wsparcie i pomoc. W razie konfliktow na lokacji szukamy rozwiazania . Jestesmy zawsze obiektywni i wysluchujemy uwaznie naszych pracownikow. Jesli masz jakies pytania zapraszamy do kontaktu droga meilowa lub telefoniczna. Pozdrawiamy, Link2Europe

Ttt
@Klucznik

Ale z czym ty masz chłopie problem. Dorosły jesteś, nikt ci pistoletu do głowy nie przykłada ani nie namawia do jechania do pracy. A żalisz się i problemy wymyślasz w internecie. Coś nie poszło, to się zwalniasz, jedziesz do Polski albo zmieniasz agencje. A ty ty nie wiem czego oczekujesz, że komuś się przykro zrobi twoja historia? Haha. Może jak jesteś cio*ą to siedź w domu z mamą i nigdzie nie jedz,

Aleksandra
@Ttt

A do tego nie służy to forum, żeby podzielić się opinią z potencjalnymi kandydatami? ale widzę że pracujesz więc być może masz inne zdanie? to w Twoim przypadku jak współpraca z agencją przebiegała i dlaczego to właśnie ich wybrałeś?

Vvv

Daj spokój. To jakaś (usunięte przez administratora) firma. Oferty pracy chyba że śmietników powyciagali te które zostały wyrzucone bo nikt ich już nie wziął. Jeszcze na dodatek taka jedna baba dzwoni z biura wredna. Takie odżywki to zachowaj dla siebie wredny babsztylu

Julia
@Vvv

na jaką ofertę składałeś aplikacje? mozesz przyblizyc zachowanie pani z biura, co takiego ci powiedziala ze az tak ją obrazasz?

@Vvv

Witaj @VVV niestety nie mozemy zweryfikowac wiarygodnosci Twojej osoby i odniesc sie do ofert zaoferowanych jaki i rozmowy telefonicznej. Nasze oferty pracy mozna znalezc na oficjalnej stronie Link2Europe, jesli przedstawiona przez nas oferta nie spelnia Twoich oczekiwan zawsze mozesz odmowic. Po wiecej pytan lub uwag zapraszamy do kontaktu przez email lub droga telefoniczna. Pozdrawiamy @Link2Europe

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Marekklimkiewicz250@gmail.com

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Link2europe bardzo dobry i solidny interim

@Marekklimkiewicz250@gmail.com

Dziekujemy @Panie Marku, bardzo milo nam to slyszec. Pozdrawiamy Link2Europe.

Rzetelna agencja. Cały proces rekrutacji jest prosty i przejrzysty. Pracownicy zawsze chętnie spieszą z pomocą.

@Marcin

Dziekujemy @Panie Marcinie, bardzo milo nam to slyszec. Pozdrawiamy Link2Europe.

@Marcin

Jak wygląda rekrutacja? Jakich pytań można sie spodziewadz? Chciałabym się jakoś przygotować. Jest sens się stresować? Czy rekrutacja przebiega na luzie?

Elżbieta

Czytam tą ofertę dla szwaczek do Belgii. Jeśli premię roczną dostaje się za pracę od lipca do czerwca następnego roku, to jak zacznę np. od stycznia 2023 i dalej do min. stycznia 2024, to się też należy? Bo z treści nie wynika, że ten lipiec-czerwiec to tylko przykład.

@Elżbieta

Dzien dobry @Elzbieta, Aby mieć prawo do premii na koniec roku, musisz przepracować jako pracownik tymczasowy co najmniej 65 dni lub 494 godziny w okresie rozliczeniowym, w systemie pięciodniowego tygodnia pracy.Okres rozliczeniowy dla premii na koniec roku rozpoczyna się 1 lipca i kończy 30 czerwca następnego roku. Pozdrawiamy, Link2Europe

Ktosiek

Cześć czy ktoś się wybiera w styczniu do pracy przez tą agencje?,chodzi mi o magazyny w Belgii.

@Ktosiek

Dzien dobry KTOSIEK, zapraszamy do kontaktu z nami przez nasza strone www.link2europe.eu Z checia odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy Link2Europe

Aleksander

Cześć. Belgijski język wymagany, czy na miejscu można się dogadać i po naszemu? Doświadczenia chcą? Bo jest oferta pracy na Mechanik-monter maszyn budowlanych. Udokumentowanego nie mam ale znam się na robocie.

@Aleksander

Dzien dobry Aleksander, zapraszamy do kontaktu z nami przez nasza strone www.link2europe.eu Z checia odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy Link2Europe

Zyby

Comment ca se fait qu'il n'y a pas des commentaires en francais??? BIZZARE

Mariusz
@Zyby

A co wymagają tu znajomości francuskiego? Jakie jeszcze mają wymagania i o co zazwyczaj pytają podczas rekrutacji?

@Zyby

Dzien dobry Zyby, gowork.pl jest platforma Polska na ktorej wiekszosc osob jest z Polski i nie rozmawia w jezyku francuskim. Nie jest to " bizzare " - dziwne , gdyz wiekszosc naszych pracownikow mowi w jezyku angielskim. Nasze oferty sa w duzej mierze w czesci Flamandzkiej Belgii gdzie jezyk francuski nie jest powszechnie uzywany. Pozdrawiamy Link2Europe

@Mariusz

Dzien dobry Mariusz, Jezyk francuski nie jest u nas wymagany gdyz wiekszosc naszych ofert miesci sie w czesc Flamandzko - jezycznej Belgii. Jezyk angielski jest wystarczajacy jednakze znajomosc niderlandzkiego jest zawsze bardzo mile widziana. Jesli masz jakies pytania to zapraszamy do kontaktu bezposrednio, zawsze chetnie udzielimy odpowiedzi na pytania. Pozdrawiamy, Link2europe

Bavaria

Mam zapytanie czy ktoś pracuje może na południu Niemiec Bawaria przy produkcji elektroniki . Jak wygląda tam sprawa mieszkania ewentuslnie wynajmu pokoju , meldunku, dojazdu do pracy , jak daleko , samej pracy .

Tomek wózkowy

Witam ! Pracowałem dla Link2Europe ale dzisiaj wykonałem telefon bo jestem zmuszony zrezygnować z pracy za granicą. Agencja rzetelna i pomocna, tak jak mówili tak właśnie było. Polecam osobom chcącym zarobić ja pracowałem jako operator wózka widłowego i reach truck i było naprawdę ok. Ze wszystkich agencji dla których pracowałem ewidentnie Link2Europe jest w top 5. Pozdrawiam kadrę i pracowników również. Wszystkiego dobrego

@Tomek wózkowy

Panie Tomaszu, dziękujemy! Takie głosy motywują nas do dalszego działania :) Jest nam niezmiernie miło i dziękujemy za współpracę. Zyczymy Panu samych sukcesow i zawsze z mila checia zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy.

Lael Al-Halawani

Amazing job opportunities in Europe in modern well prospering companies.

Krystyna
@Lael Al-Halawani

Great! What thing was the best in this job?

Hello LAEL AL HALWANII, We do not have you in our data, and you never worked for us. Greetings, Link2europe

Dzień dobry FRODEK, Mamy wiele zadwolonych pracownikow na stanowiskach kierowcow, takze zawsze zachecamy do kontaktu telefonicznego wtedy mozemy porozmawiac i rozwiazac jesli jest jakis problem. Nasi pracownicy zawsze sa poinformowani o formie pracy oraz ich obowiazkach. Pozdrawiamy, Link2Europe

frodek

Daj spokoj ogloszenia dla kierowcow to ponizej dna.albo w nocy albo jakies zbieranie kontenerow,albo rozwozenie frytek.to sa tak smieciowe oferty pracy ze nie ma na to skali.Zebrali najgorsze dno co nikt tego nie chce i nie bedzie chcial. hahaha porazka

@frodek

Dzień dobry FRODEK, Co ma Pan/Pani na myśli mówiąc,ogloszenia dla kierowcow to ponizej dna ? Z większością naszych klientów współpracujemy już wiele lat a osoby aplikujące na nasze oferty świadomie je wybierają. Nikogo nie zmuszamy do przyjęcia oferty, która mu nie odpowiada. Pozdrawiamy, Link2Europe

Aktualność
W naszym najnowszym blogu piszemy o zasiłku rodzinnym w Belgii i systemie edukacji. Jeżeli interesuje Cię ten temat lub rozważasz przeprowadzkę do Belgii z całą rodziną to na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych informacji. Pierwszy września już tuż tuż!
Paulus

Jasna, zrozumiała, bez podstępów, po prostu "FAIR PLAY"

@Paulus

Dziekujemy za opinie.

Mariusz

Trochę się tu udzielasz i zastanawiam się dlaczego? O co poszło między Tobą a agencją? Jest tu trochę wpisów, odczucia mieszane, pół na pół. Opinie o ogłoszeniach niezgodnych z warunkami i takie, które twierdzą coś przeciwnego, że wszystkie ustalenia dopełnione. A jak było w Twoim przypadku? Co doradzisz?

Yor

Maja coraz gorsze oferty pracy. Nie wiem na czy chcą zarabiać skoro wciskają oferty których nikt nie chce a później są źli jeśli nie przyjmiesz innej i przez telefon słyszysz z ich strony docinki z tego powodu. Sami jesteście sobie winni że nabraliście śmieciowych ofert pracy których nikt nie chce.

@Yor

Dzień dobry YOR, Co ma Pan/Pani na myśli mówiąc, że mamy coraz gorsze oferty pracy? Pod jakim względem sa gorsze i od których? Z większością naszych klientów współpracujemy już wiele lat a osoby aplikujące na nasze oferty świadomie je wybierają. Nikogo nie zmuszamy do przyjęcia oferty, która mu nie odpowiada. Pozdrawiamy, Link2Europe

STEFAN

Witam nie polecam agencji praca niezgodna z opisem pozniej monolog pani (usunięte przez administratora) Link2europe zakonczony wykrzykiwaniem swoich racji ...

@STEFAN

Dzień dobry Panie Stefanie, odbiorcy czytający Pana wypowiedź niestety nie będą mieli prawdziwego obrazu sytuacji. Czasem w pracy (wszędzie) bywa tak, że pracownik jest proszony o zrobienie czegoś co nie należy do jego standardowych obowiązków. Może być ku temu wiele powodów. Przychylność pracownika do wykonania takiego zadania nazywamy elastycznością. Pan w swoim pierwszym dniu okazał się nie być elastyczny i to jest okay. Nie każdy musi być elastyczny i chcieć wykonać inną pracę. Jasno nas Pan o tym poinformował. Proszę pamiętać, że większość firm w tych czasach oczekuje od pracowników otwarcia na wykonywanie różnych obowiązków. Nie oznacza to, że funkcja całkowicie się zmienia i że zawsze będzie Pan robił coś innego. Jest to rozwiązanie tymczasowe, potrzebne w danym momencie. Przepraszamy jeżeli w jakiś sposób czuje się Pan urażony. Życzymy powodzenia i otwartości. Link2Europe

MARIUSZ B. kierowca

Współpracę z link2europe zacząłem z początkiem 2022 i na podstawie moich osobistych dotychczasowych doświadczeń z czystym sumieniem mógłbym polecić komuś agencję. Konkretnie pozytywnie mogę ocenić: *sprawny proces rekrutacji *ustalenia sprzed wyjazdu pokryły się z tym co spotkało mnie na miejscu *komunikację między mną a agencja (działa w obie strony) *zakwaterowanie *klienta dla którego bezpośrednio pracuję

@MARIUSZ B. kierowca

Panie Mariuszu, dziękujemy! Takie głosy motywują nas do dalszego działania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe