Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Aktualność
W naszym najnowszym blogu piszemy o zasiłku rodzinnym w Belgii i systemie edukacji. Jeżeli interesuje Cię ten temat lub rozważasz przeprowadzkę do Belgii z całą rodziną to na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych informacji. Pierwszy września już tuż tuż!

@Paulus

Dziekujemy za opinie.

Iwonka

Chciałam serdecznie podziękować za współpracę z link 2 Europe ,dzięki której otworzyło mi to drzwi do realizacji pracy otrzymując Vast contract . Wkładając w to szereg starań i siły każdego dnia . Jednakże bez Link 2 Europe to by się nie udało . Chciałam serdecznie podziękować Pani Dominice ????,która rzetelnie wykonując swoją pracę zawsze była pomocną ręką kiedy pojawiały się problemy i wszelakiego rodzaju niejasności,dziekuję za cierpliwość ????. Również swoje podziękowania kieruję do pozostałej części pracowników ...którzy swoim zaangażowaniem,wysiłkiem i niesamowitym profesjonalizmem,zawsze służąca pomocą sprawili iż mogłam na nich liczyć serdeczne podziękowania dla tj. Sylwia ,Mateusz , Arleta, Jamal . Serdecznie Wam dziekuję za ciężką pracę i cierpliwość do mojej osoby ????????????Jeśli kogokolwiek pominęłam to z racji towarzyszących emocji iż wspólnymi siłami udało mi się realizować zamierzony cel????????niemniej jednak myślę,że Link 2Europe będzie jak do tej pory rozwijał się oferując swoją profesjonalna postawę jak i możliwe perspektywy dla całej Europy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i ,,może,,do zobaczenia . Życząc sobie i Wam powodzenia .???? Pozdrawiam Iwona????

@Iwonka

Dzien dobry @IWONKA Bardzo dziekujemy za Twoja opinie, zawsze sie staramy pomagac naszym pracownikom. Gratulujemy stalego kontraktu i zyczymy dalszych sukcesow zawodowych. Pozdrawiamy zespol @LINK2Europe

Rzetelna agencja. Cały proces rekrutacji jest prosty i przejrzysty. Pracownicy zawsze chętnie spieszą z pomocą.

@Marcin

Jak wygląda rekrutacja? Jakich pytań można sie spodziewadz? Chciałabym się jakoś przygotować. Jest sens się stresować? Czy rekrutacja przebiega na luzie?

Tomek wózkowy

Witam ! Pracowałem dla Link2Europe ale dzisiaj wykonałem telefon bo jestem zmuszony zrezygnować z pracy za granicą. Agencja rzetelna i pomocna, tak jak mówili tak właśnie było. Polecam osobom chcącym zarobić ja pracowałem jako operator wózka widłowego i reach truck i było naprawdę ok. Ze wszystkich agencji dla których pracowałem ewidentnie Link2Europe jest w top 5. Pozdrawiam kadrę i pracowników również. Wszystkiego dobrego

@Tomek wózkowy

Panie Tomaszu, dziękujemy! Takie głosy motywują nas do dalszego działania :) Jest nam niezmiernie miło i dziękujemy za współpracę. Zyczymy Panu samych sukcesow i zawsze z mila checia zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy.

MARIUSZ B. kierowca

Współpracę z link2europe zacząłem z początkiem 2022 i na podstawie moich osobistych dotychczasowych doświadczeń z czystym sumieniem mógłbym polecić komuś agencję. Konkretnie pozytywnie mogę ocenić: *sprawny proces rekrutacji *ustalenia sprzed wyjazdu pokryły się z tym co spotkało mnie na miejscu *komunikację między mną a agencja (działa w obie strony) *zakwaterowanie *klienta dla którego bezpośrednio pracuję

@MARIUSZ B. kierowca

Panie Mariuszu, dziękujemy! Takie głosy motywują nas do dalszego działania :)

Patryk_N.

Telefonów nikt nie odbiera. Nie polecam stawki mają bardzo słabe ale na jedzenie Ci wystarczy. Nic tam nie zarobisz.

@Patryk_N.

Dzien dobry @Patryk, Staramy sie zawsze odpowiadac na telefony, druga opcja kontaktu z nami jest rowniez email. Dziekujemy za Twoj komentarz. Kazdy kandydat jest informowany o zarobkach przed przyjazdem do pracy. Zarobki nie zależą od agencji tylko od pracy którą się wykonuje i sektora, w którym się pracuje. Zgodnie z prawem belgijskim nasi pracownicy zarabiają tyle samo ile inne osoby na tym samym stanowisku.Każda osoba zaczynająca współpracę z nami podejmuje decyzje całkowicie świadomie. Ponadto nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych mieszkań lub transportu, mozna samemu wynajac mieszkanie, pokoj lub samochod i je oplacac. Powszechne nieporozumienie budzą też różnice między agencją pracy tymczasowej, a firmą delegującą ludzi z Polski do Belgii. Różnice płac w Belgii wynikają z przepisów podatkowych i dotyczą zarówno każdej osoby pracującej w Belgii jak i każdego rodzaju pracy. W razie jakichkolwiek pytan zawsze zapraszamy do kontaktu przez email na info@link2europe.be lub telefonicznego 0032 3 740 76 76 Pozdrawiamy zespol Link2Europe

TW Nowy wpis
@Patryk_N.

To tak w odniesieniu do tej wiadomości, że faktycznie stawka będzie zależała od sektora i tym podobnych to o jakiej ofercie Pan pisze? Na które ewentualnie nie warto patrzeć? Poza tym o jakie stawki chodzi, przed wyjazdem otrzymuje się wszystkie informacje co do zarobków i tak dalej?

Jakub

Ta agencja to jedna wielka ściema. Na zupełnie inną ofertę wyjeżdżałem z Polski a inna się okazała na miejscu. Zakwaterowanie miało być blisko miejsca pracy abym nie musiał jechać własnym samochodem więc zostawiłem auto w Polsce, na miejscu okazało się, że do miejsca pracy mam prawie 40km. W wynajętym przez biuro mieszkaniu i pokojach codziennie właściciel lokacji oprowadzał potencjalnych kupców na obiekt - brak jakiejkolwiek prywatności. W ciągu tygodnia dotarłem do pracy tylko 2 razy ponieważ agencja nie potrafiła ogarnąć transportu. W międzyczasie okazało się, że biuro może zapewnić auto oczywiście odpłatnie + koszty paliwa. W ostatni dzień zakład pracy odesłał mnie do domu ponieważ nie otrzymał od agencji informacji o tym, że pojawię się w pracy. Praca na wózku widłowym okazała się pakowaniem różnych towarów w kartony przy maszynie. Spory problem w próbach kontaktu z biurem w Belgii. Totalny brak komunikacji między biurem a zakładem pracy. Marnowanie czasu i pieniędzy na wyjazd. NIE POLECAM

BZ
@Jakub

Czy przed wyjazdem nie ma udostępnionych informacji co do adresu, w którym ma się docelowo mieszkać a także co do firmy, do której jedziesz pracować? nie można było prosić o te dane już na samym wstępie? Ciekawi mnie czy doszło wtedy do pomyłki czy o co chodzi

Jakub
@BZ

Agencja z Polski podawała zupełnie inne informacje niż biuro z Belgii. W dzień wyjazdu Pani z polskiego biura wysłała mi zapytanie do jakiego zakładu idę do pracy i gdzie będę mieszkał a przecież ta sama Pani mnie rekrutowała. Kontakt pomiędzy polskim biurem a tym w Belgii to jakieś nieporozumienie. W rozmowie rekrutacyjnej była mowa o lokacji do mieszkania oddalonej kilka kilometrów od miejsca pracy, dostałem informację, że nie będę potrzebował samochodu więc go nie brałem. Od biura z Belgii w międzyczasie otrzymałem informację, że zapewnią mi transport do pracy a tak się nie stało. Nie było także mowy o odpłatnym samochodzie, który agencja w Belgii oferuje dopiero na miejscu osobom bez własnego transportu + koszty paliwa, 400km tygodniowo trochę kosztuje.

Nowy wpis

@Jakub

Dzien dobry @Panie Jakubie, Dziekujemy bardzo za Pana opinie. Przed przyjazdem do Belgii zawsze informujemy pracownika o mozliwosci dojazdu do pracy plus cenach wynajmu u nas transportu. Informacja ta byla rowniez zawarta w ofercie pracy, na ktora Pan aplikowal. Niestety nie jest to opcja bezplatna i jest to przejzyscie wyjasnione. Jezeli nasz pracownik ma auto, to zawsze doradzamy, aby przyjechac tutaj swoim autem. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, powiedzial Pan nam, ze przyjedzie busem do Belgii, dlatego zostal Pan zaplanowany do dojazdu z innymi osobami. Pana dojazd w pierwszym tygodniu na trening byl uzalezniony od osob, ktore niestety zrezygnowaly, dlatego dostal Pan w ostatnim dniu samochod sluzbowy, bezplatnie w tej wyjatkowej okolicznosci. W drugim tygodniu , byl Pan zaplanowany dojezdzac na nocki z Panem ktory caly czas u nas pracuje. Bardzo nam przykro z zaistnialej sytuacji. Pozdrawiamy zespol @Link2Europe

Nowy wpis

@BZ

Dzien dobry @BZ Dziekujemy za Twoje pytanie, podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze jest omawiana kwestia dojazdu do pracy. Staramy sie , aby mieszkanie bylo w niedalekim dystansie. Jednakze, prosze pamietac , iz zakwaterowanie nie jest opcja obowiazkowa i zawsze mozna cos samemu wynajac. Jezeli posiadasz wiecej pytan to zapraszamy do kontaktu droga telefoniczna : 0032 3 740 76 76 lub poprzez email : info@link2europe.be Pozdrawiamy @Link2Europe

Jakub Nowy wpis
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Aplikowałem na ofertę w której jak mnie zapewniano auto nie będzie mi potrzebne - z tego tytułu przyjechałem busem. Osoby z którymi miałem dojeżdżać zrezygnowały z tego tytułu, że nie była to praca zgodna z ofertą na jaką wyjeżdżali, podobnie jak ja. W momencie rezygnacji tamtych osób nie zapewniliście mi Państwo innego transportu do pracy, otrzymałem samochód dopiero po 2 dniach nieobecności w pracy co nie zmienia faktu, że zakład pracy nie wiedział o moim przybyciu i nie miał mnie zaplanowanego w pracy w ostatni dzień tygodnia a to akurat leży w Państwa kwestii. W etapie rekrutacji nie było mowy o ponoszeniu jakichkolwiek kosztów związanych z dojazdem do pracy ponieważ miejsce zamieszkania miało być oddalone kilka kilometrów od miejsca pracy. Jeśli wszystko było tak przejrzyste dlaczego w dzień wyjazdu dostałem zapytanie od rekrutującej mnie Pani odnośnie mojego miejsca pracy i zamieszkania ? W ciągu tygodnia oprócz mnie zrezygnowały 2 inne osoby nie bez powodu.

Bartłomiej

Nie polecam tej agencji. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem podczas waszego pobytu za granicą będziecie go musieli rozwiązywać sami. Na ubrania robocze czekałem ponad 5 tygodni mimo tego,że miały być dostarczone pierwszego dnia a gdy już je dostałem były w zupełnie innym rozmiarze niż było uzgodnione. Gdy zepsuł się rower, który od nich wypożyczałem na wymianę, która miała trwać 2 dni czekałem 3 tygodnie. Musiałem również sam kontaktować się z ubezpieczycielem w sprawie zwrotu pieniędzy za wizytę u lekarza mimo że jestem ubezpieczony przez nich. Gdy podczas sezonu postanowili nas przenieść do innego mieszkania w tym samym mieście nie zapewnili nam transportu więc musieliśmy iść z walizkami 5km przez miasto. Trzymajcie się jak najdalej od tej agencji Bartłomiej Żmuda

FJ
@Bartłomiej

Kurcze, a jak tłumaczyli ten brak kontaktu? Przed wyjazdem cię zapewniali, że koordynator będzie w razie czego od razu reagował? Były jakies sytuacje, gdzie jednak rozwiązali problem, czy same wpadki z ich strony? Pytam, bo chciałbym złozyc cv właśnie do działu rekrutacji czy na stanowisko koordynatora, i tak myślę, czy przypadkiem nie wynika to z tego, że faktycznie potrzebują więcej osób do pracy, moze zespół jest za mały?

@Bartłomiej

Dzien dobry Panie Bartlomieju, Dziekujemy za opinie. Zawsze staramy sie pomagac i rozwiazywac problemy naszych pracownikow. Panie Bartlomieju to juz nie pierwszy sezon kiedy Pan z nami wspolpracuje. Bardzo nam przykro z powodu zaistanialej sytuacji. Moze Pan zawsze do nas zadzownic lub napisac i wyjasnic sytuacje. Jezeli chodzi o kwestie ubezpieczenia to jest to Pana osobista kwestia, gdyz my tylko pomagamy je otworzyc. Zyczymy udanego dnia w pracy. Pozdrawiamy, zespol Link2Europe

@FJ

Dzien dobry @FJ, Dziekujemy za twoj komentarz. Na chwile obecna nie mamy otwartych pozycji do dzialu rekrutacji badz na stanowisko koordynatora. Zapraszmy do sledzenia naszej strony na Linkedin - Link2Europe, gdzie zamieszczamy informacje o aktualnych stanowiskach. https://www.linkedin.com/ Pozdrawiamy, zespol Link2Europe

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Agencja Rekrutacyjna Link2Europe pojawiało się w EmploySystem.com, polecacie aplikować?

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Sebastian

Kolejny projekt zakończony i wszystko jak należy jestem zadowolony. wiadomo że małe problemy były ale bez żadnego problemu zostały rozwiązane. polecam i proponuje zamias wyżywać się na dziewczynach dogadać się i wszystko się ułoży

@Sebastian

Dzień dobry @Sebastian, Dziękujemy za pozytywną opinie. Jest nam bardzo miło. Mam nadzieję, iż zobaczymy się przy kolejnych projektach. Pozdrawiamy, zespół @Link2Europe

E

Cześć, orientujecie się czy często są rekrutacje bezpośrednio do firmy? Przede wszystkim wolne wakaty dla rekruterów? Niestety nie widzę tu opinii o takiej pracy w firmie. Jakie panują teraz warunki, zarobić się da dobrze? Umowę o pracę dostać można czy na działalności działacie? Dajcie znać jak to wygląda i czy warto :)

@E

Dzien dobry @E, Dziękujemy za kontakt. W tej chwili nie poszukujemy dodatkowych rekruterów, którzy dołączą do zespołu Link2Europe. Jeśli jesteś zainteresowana/y ta funkcja, możesz śledzić naszą stronę na LinkedIn, gdzie zawsze publikujemy informacje, czy poszukujemy pracowników do naszego zespołu pod linkiem : https://www.linkedin.com/company/link2europe/mycompany/ Z drugiej strony prowadzimy takze rekrutację pracowników dla firm w Belgii i 85% stanowisk to opcje długoterminowej umowy z klientem. Warunki zależą od klienta. Jesli jestes zainteresowana/y to zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta i do kontaktu. Pozdrawiamy zespol Link2Europe

BOZ

Katastrofa zerowy kontakt, Panie rekruter ki daremne nic nie potrafią dograć, nic załatwić... A jak już dochodzi do skutku wysyłają do mieszkan przed remontem lub nie dokończonych, z grzybem. Bez umowy. Wylądowaliśmy w Belgii po wizycie w miejscowym biurze pani stwierdziła że w belgii nie potrzeba odrazu umowy. Poprostu do pracy bez umowy. PARODIA Uwaga!!!!!

@BOZ

Dzien dobry @Boz Dziekujemy za Twoje uwagi. Zawsze, mozna sie z nami skontaktowac poprzez email badz telefonicznie. Nie jest mozliwoscia, rozpoczecie pracy bez podpisania umowy o prace, gdyz jest to poporostu nie legalne. Oferowane przez nas mieszkania nie sa koniecznoscia i nie trzeba korzystac z tej opcji. Jesli natomiast wystepuja jakies niedogodnosci to staramy sie je jak najszybciej rozwiazac. Jezeli posiadasz wiecej pytan to zapraszamy do kontaktu droga telefoniczna : 0032 3 740 76 76 lub poprzez email : info@link2europe.be Pozdrawiamy @Link2Europe

Czy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Sebastian

witam chcialbym zachecic do podjęcia pracy przez link2europe nie ma agecji doskonałych i nie będzie. w linku przynajmniej się starają zawsze jest tak jak było ustalane przed wszystko się zgadza. pracowałem w Belgii przez typowe agecje belgijskie bo się nasluchalem jak tam jest lepiej kasa wcale nie lepsza a traktowanie jak numerek umawiasz sie z nimi na na test jedziesz 15 km a ich agecja na miejscu nie ma o niczym pojęcia i proszą cie na następny dzień w następnym dniu czekasz aż łaskawie ktoś przyjdzie do ciebie i po 4 godz rozwiązujesz 5 min test i znowu za dwa dni kolejny test praktyka masakra i te traktowanie z góry. link dba o pracownikow ale czesto maja doczynienia z (usunięte przez administratora)i alkocholikami co so tych pierwszych powinni sie doszkolic w rozpoznawaniu ich ja po 5 min rozmowy wiem co za typ. Polecam z czystym sumieniem

@Sebastian

Dzien dobry @SEBASTIAN Dziekujemy bardzo za Twoja opinie. Jest nam niezmiernie milo. Zawsze staramy sie pomagac naszym pracownikom. Zyczymy Tobie samych sukcesow w realizacji planow zawodowych. Pozdrawiamy zespol @Link2Europe

alicja

Witam, chcialabym podjąc współ[race z tą agencją, i wyjechac do pracy w Belgi do Sint Niklaas jako order picker, czy ktoś z was był tam i moze polecic to miejsce ? Jak zakwaterowanie i warunki w pracy ?

@alicja

Dzien dobry @Alicja W razie pytan sluzymy pomoca i zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 0032 3 740 76 76 badz poprzez email info@link2europe.be Pozdrawiamy @Link2europe

@Iwonka

Iwonka

Ik wilde u oprecht bedanken voor uw samenwerking met link 2 Europe , dankzij welke het de deur voor mij heeft geopend om het werk te realiseren dat Vast contract ontvangt . Elke dag veel inzet en kracht . Echter zonder link 2 Europe was dit niet mogelijk geweest . Ik wil Dominika bedanken, die altijd ijverig is geweest in haar werk en er altijd voor mij is geweest bij problemen en onzekerheden, bedankt voor je geduld. Ik wil ook de rest van het personeel bedanken ... die met hun inzet, toewijding en ongelooflijke professionaliteit er altijd voor hebben gezorgd dat ik op ze kon rekenen. Mijn oprechte dank gaat uit naar Sylwia, Mateusz, Arleta, Jamal. Ik wil jullie allemaal bedanken voor jullie harde werk en geduld met mij. Als ik iemand heb vergeten, dan komt dat door de emoties die ik heb ervaren en het feit dat we er samen in zijn geslaagd om ons doel te bereiken, maar ik denk dat Link 2Europe zich zal blijven ontwikkelen met zijn professionele houding en mogelijke perspectieven voor heel Europa. Ik wil u nogmaals hartelijk bedanken en 'misschien' tot ziens. Ik wens mezelf en u veel succes. Met vriendelijke groeten Iwonka

x

czy ktos pracuje na magazynie odziezowym w belgii? jak warunki? wyplata i zakwaterowanie? polecacie?

@x

Dzien dobry @X W razie pytan sluzymy pomoca i zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 0032 3 740 76 76 badz poprzez email info@link2europe.be Pozdrawiamy @Link2europe

Czy firma Agencja Rekrutacyjna Link2Europe kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Aleksandra

witam. :) raczej opinie są tutaj wystawiane przez osoby, którym agencja wyszukuje miejsca pracy a co z możliwością zatrudnienia się w niej bezpośrednio? Na jednej stronie w sieci widziałam informację, że pracuje w niej około 10 osób, to prawda czy jakieś nieaktualne info? Jakie warunki musiałabym potencjalnie spełnić, żeby móc się tu zatrudnić? byłaby na to tak właściwie szansa?

@Aleksandra

Dzień dobry @Aleksandra Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Otwarte stanowiska w naszej firmie znajdziesz pod adresem: https://link2europe.be/onze-vacatures/ Zapraszamy również do przesyłania spontanicznych kandydatur na adres: info@link2europe.be Więcej informacji o naszej firmie znajduje sie na stronie: https://link2europe.be/ons-verhaal/ Pozdrawiamy, zespół Link2Europe

...

Beznadziejne biuro. Panie z biura myślą , że ludzie są dla nich, a nie one dla ludzi. Niekompetentne i niemiłe. Brak im asertywności i nie szanują czasu człowieka zwodząc go.

@...

Dzien dobry @... Bardzo nam przykro lecz , niestety nie wiemy o jakiej sytuacji piszesz wiec nie mozemy sie do niej odniesc. Zapraszamy do kontaktu droga telefoniczna : 0032 3 740 76 76 lub poprzez email : info@link2europe.be Pozdrawiamy @Link2Europe

kjjj

praca jako kierowca kat. C+E, głównie z naczepą typu kontener/wywrotka transport kompostu, nieczystości, traw i gałęzi załadunek kontenera/wywrotki na ciągnik stawkę: 15,50 € brutto/h (+/- 425€ netto tydzień minus możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania 145€ tydzień to na czysto za tydzien 280 euro na miesiac 1120 euro tj 5 tys zl. WY NAPRAWDE JESTESCIE spie..........rdo..le .niiiiiiiiiiiiii .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziadostwo.omijac!

Mariusz
@kjjj

Podali Ci warunki zatrudnienia przed wyjazdem i umowę do przeczytania i podpisania? W ogłoszeniu, które mnie interesuje - zbrojarz - zaznaczyli, że stawka to 435-440 E netto / tyg. już po potrąceniu opłat za mieszkanie i ubezpieczenie. Także nie wiem o co chodzi? Mógłby ktoś pomóc i wyjaśnić warunki pracy u nich?

@Mariusz

Dzien dobry @Mariusz Dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta. Jesli potrzebujesz wiecej informacji na temat zarobkow, mieszkania , ubezpieczenia lub generalnie przyjazdu do Belgii jestemy zawsze chetni i otwarci na pomoc. Zapraszamy do kontaktu przez email na info@link2europe.be lub telefonicznego 0032 3 740 76 76 Pozdrawiamy zespol Link2Europe

Aldek
@Mariusz

Na zbrojaza za 400 euro netto po odliczeniu kosztów. Więcej niż 1600 euro nie zarobisz. A co to jest dla zbrojaza zarobki minimum to 2500 euro na czysto minimum a i zarabiają po 3000 euro. Tej agencji nie polecam.

@Aldek

Dzien dobry @Aldek Dziekujemy za twoj komentarz. Kazdy kandydat jest informowany o zarobkach przed przyjazdem do pracy. Zarobki nie zależą od agencji tylko od pracy którą się wykonuje i sektora, w którym się pracuje. Zgodnie z prawem belgijskim nasi pracownicy zarabiają tyle samo ile inne osoby na tym samym stanowisku.Każda osoba zaczynająca współpracę z nami podejmuje decyzje całkowicie świadomie. Ponadto nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych mieszkań lub transportu, mozna samemu wynajac mieszkanie, pokoj lub samochod i je oplacac. Powszechne nieporozumienie budzą też różnice między agencją pracy tymczasowej, a firmą delegującą ludzi z Polski do Belgii. Różnice płac w Belgii wynikają z przepisów podatkowych i dotyczą zarówno każdej osoby pracującej w Belgii jak i każdego rodzaju pracy. W razie jakichkolwiek pytan zawsze zapraszamy do kontaktu przez email na info@link2europe.be lub telefonicznego 0032 3 740 76 76 Pozdrawiamy zespol Link2Europe

Better Have my money honey €
@kjjj

Jestem ciekawa czy zakwaterowanie ,chociaż miało jakiś standard za taką cenę to powinieneś mieć apartament ,na wyłączność ???? Tak od każdego troszkę i pieniążków się nazbiera .Odnoszę wrażenie ,że ta agencja usuwa negatywne opinie jakby się wybielali i zauważyłam ktokolwiek napisze jakiś komentarz zaraz odpowiedź agencji dosłownie na wszystko ..

@Better Have my money honey €

Dzien dobry @BETTER HAVE MY MONEY HONEY Dziekujemy za Twoja opinie. W ramach odpowiedzi to nie usuwamy negatywnych opinii i zawsze staramy sie wyjasnic sposob w jaki dziala nasza agencja. Jezli chodzi o kwestie zakwaterowania : to nikt nie musi absolutnie korzystac z naszego zakwaterownia zawsze mozna sobie samemu cos znalezc i wynajac. Prosze jednak pamietac, iz w Belgii obowiazuje sytem platnosci depozytu za 2 miesiace z gory + za 1 miesiac czynszu, oczywiscie prosze doliczyc oplaty rachunkow zwiazanych z mieszkaniem oraz zuzyciem gazu, pradu itd. W kwestii apartamentu na wylacznosc, mozemy rowniez doradzic agencje mieszkaniowe lub strony na ktorych mozna poszukac mieszkania. Zawsze zachecamy do kontaktu poprzez email lub droga telefoniczna. Pozdrawiamy @Link2Europe

Aleksandra

Aha, bo to na tydzień to zakwaterowanie? Ciekawa jestem standardu za taką cenę. Praca jaka za taką stawkę, w miarę lekka?

Koko

Mają stawki dla kierowców bardzo niskie a zakwaterowanie nardzo drogie. Nie polecam. Szukajcie innych agencji bo link2 to zdziercy . Chorzy.

Julia
@Koko

to podczas pracy i wyjazdu firma nie ponosi kosztów noclegu pracownika tylko samemu trzeba za to placic ? bo tak rozumiem twoja wypowiedz, wyjasnij jesli sie myle?

@Koko

Dzien dobry @KOKO Dla Twojej informacji : Wynagrodzenie jest zgodne z obowiązującymi w Belgii stawkami dla danego sektora. Stawka początkowa będzie zależała głownie od stanowiska pracy i lat doświadczenia. Stawkę określa klient agencji pracy, a nie sama agencja. Cena za mieszkania jest rowniez okreslana przez agencje mieszkaniowa, a nie Link2Europe jak rowniez nikogo nigdy nie zmuszamy do przyjecia naszej oferty. Pozdrawiamy, Link2Europe

@Julia

Dzien dobry @JULIA W naszej agencji oferujemy zakwaterownie, zawsze staramy sie, aby bylo jak najblizej pracy i tak jest to platna opcja. Mamy w ofercie pokoje dwuosobowe ktory sa tansze od pokoji jednoosobowych. Jednakze nie jest to obowiazkiem i zawsze mozna sobie poszukac samemu zakwaterowania. Jesli masz wiecej pytan zapraszamy do kontaktu z nasza agencja. Pozdrawiamy, @Link2Europe

gh
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

dlatego nie podejmuje z takimi agencjami zadnej wspolpracy.

Aleksandra

Ale tak w ramach doprecyzowania. Jest tak jak zostało napisane, że agencja tak naprawdę nie ma wpływu na to ile co będzie ostatecznie kosztowało? Bo jeśli tak to nie można podjąć negocjacji z tymi innymi podmiotami? Agencja ostatecznie ma taką możliwość czy też nie?

FGGGh

Ale mnie nie obchodzi jak Pani sie tlumaczy z wpisow tutaj.Winny sie zawsze tlumaczy. proste Podkreslam tylko ze macie bardzo niskie stawki godzinowe za prace a bardzo wysokie stawki za kwatery Takze podkreslam jeszcze raz ze jestescie agencja ponizej minimum i prosze ludzi by u was sie nie zatrudniali tylko szukali normalniejszych agencji a nie zdziercow. zegnam !

@FGGGh

@FGGGH Dziękujemy za twoją opinię. W Belgii obowiązuje zasada równej płacy, wynagrodzenie dla pracowników tymczasowych oraz pracowników z umową na czas nieokreślony jest takie samo. Wynagrodzenia są negocjowane na szczeblu krajowym między firmami i związkami zawodowymi. Biuro tymczasowe nie wybiera, jakie wynagrodzenie ma wypłacić. W przypadku pytań dotyczących tego, jak składają się wynagrodzenia w Belgii, prosimy dzwonić do naszego biura +32 3 740 76 76 lub odsyłamy do poniższych linków. https://www.vlaanderen.be/en/zezwolenia-na-prace-dla-pracowników-zagranicznych/zezwolenia-na-prace-zarobki-i-dodatki https://employment.belgium.be/en/themes/international/posting/working-conditions-be-respected-case-posting-belgium/temporary-agency https://link2europe.eu/blog/uncategorized/prices-are-rising-and-so-is-your-salary-what-you-need-to-know-about-belgian-indexation/

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe