Opinie o Ab-ost w Dronten

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ab-ost. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ab-ost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab-ost w Dronten

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Ab-ost możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ja Nowy wpis

Nie POLECAM agencji pracy zero jakiegokolwiek zainteresowana kordynatorki Pani Agaty z pracownikami nie zgadzające się odcinki od wypłat każdy pracownik pracował tyle samo godzin a miał inny solaris i inną wypłatę oszukiwanie na każdym kroku nie dajcie się oszukać pracowałam nie raz w Holandii ,ale takiego (usunięte przez administratora) jak w tej agencji nie widziałam nigdy .

Czy w Ab-ost wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy Ab-ost zapewnia kartę multisportu?

Zefir Nowy wpis

Tak dają dwie karty jedna to kofika na darmowe jaranie a druga kartę na (usunięte przez administratora) he he he tam (usunięte przez administratora) i te same syfy w biurze

Firma Ab-ost poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Co moge powiedziec o Ab wypłacalni praca pod praca .dobre warunki .sa I minusy .ale prybuja rozwiazac 7 na 10

Elvis

Nie polecam

Hanna

@Lukasz możesz napisać dlaczego? To co jest powodem tego, że nie odpowiadała Ci praca w Ab-ost, dla innych może nie być aż tak istotne. Dlatego też warto napisać coś więcej o swoich doświadczeniach. Tym bardziej, że trafiają tu osoby, które szukają opinii o swoim przyszłym miejscu pracy. Warto, by wpisy na wątku były merytoryczne i mogły pomóc im w podjęciu decyzji.

Hanna

Firma wychodzi na przeciw osobom polskojęzycznym i specjalnie dla nich wprowadziła zakładkę całkowicie w języku polskim: https://www.aboost.nl/103829/Oferty-Pracy.html Jak można w niej przeczytać firma szuka osób, które w Holandii chcą zostać na stałe. AB Oost zapewnia zakwaterowanie oraz transport, a także pokrywa koszty dojazdy do pracy. W tym roku nie było jeszcze nowych opinii na temat tego pracodawcy. Może ktoś z Was w ostatnim czasie współpracował z tą właśnie firmą i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Lukasz
@Hanna

Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!

Hanna

@K, a co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Ab-ost? Dlaczego nie polecasz? Uargumentuj swoją wypowiedź.

rtyu

@K a czy moglbys w jakis sposob rozwinac swoja wypowiedz?

K

Żałuję że tyle czasu tam byłam Nie polecam tego biura

antek

firma tragedia miesiąc bez pracy tylko tyle by na pokój zarobić i to pokój z garażu przerobiony jedna wielka pomyłka szczerze więcej w Polsce zarobię (usunięte przez administratora)

Anulss

Pilnie potrzebuje wiedzieć jaki był ubezpieczyciel dla pracownikow ab ost w 2014. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziekuje

maciejka

na luksusu to na pewno nikt się nie nastawia, ale zaorbek na pewno więckszy niż w Polsce @Ars, chyba się z tym zgodzisz? teraz sam zastnawiam się jaka konkretnie pracę podjąć czy tez zdecydować się na wyjazd czy nie nie za bardzo? dajcie znać jakie macie jeszcze doswiadczenia z tą firmą, pozdrawiam was!

Ars

Moi mili, nie oszukujmy się, ale wyjeżdżając za granicę na pracę zarobkowe - nawet jeśli jest to Dronten, Amsterdam, Londyn - mało ważne; nie ma się co nastawiać na luksusy. Jeżeli ktoś traktuje formę zatrudnienia przez Ab-ost jako niewolnictwo to w czym problem? Zawsze można z tego zrezygnować, żyjemy w wolnym świecie. Tylko czy to aby nie przesada?

Mirabel

Myślę, że jeżeli ktoś spodziewa się i oczekuje królewskich warunków to szybko może się rozczarować. Za granicę jedzie się na pracę. Najważniejsze jest to żeby było się gdzie przespać w dobrych warunkach a przy okazji żeby otaczały Cię osoby serdeczne i miłe. Jeżeli w pokojach ma się samych schabów, to rzeczywiście można zwariować.

Nikki

Jestem osobą rozumną która studia ukończyła więc moja opinia powinna być dla was wszystkich wiarygodna. Ab Osst to jest niewolnictwo! na Galileo był odcinek jak to właściciel holenderskiego biura nie znam nazwy kupił sobie wyspę obok Florydy w USA miliarder wieżowce miał swoje i się śmiał jakie to biznesy prowadzi. Holendrzy płaca średnio 15 netto widzisz na oczy 7 netto. i wszystko ok gdyby nie fakt że od tego jeszcze zabiorą Ci koło 100 euro za tydzień za spanie i ubezpieczenie... ogólnie w Holandii jest tak 7 na rękę zapewnią jak trafisz 140 godzin na miesiąc daje to 980 euro ale spanie 100 euro tygodniowo ma się 4,33 tygodnia w miesiącu czyli 433 euro. Zostaje 574 euro 2270zł minus jedzenie minus dojazd do Holandii opłaca się ?Oczywiście Ab Oost oszukuje nie ma się nawet 80 godzin na miesiąc ludzie siedzą na minusie sms o 22 czy idziesz do pracy czy nie idziesz zapewniają prace nowym żeby stodoła była pełna żeby kasa była. Jak dla mnie powinien być zbiorowy pozew do sądu o zwrot pieniędzy za dojazd tam, za oszustwo bo warunki które przedstawiają w Polsce odbiegają od tych na miejscu. Ludzie bez kasy i jeszcze ich doją... aha i dodam że czasem jest tak ze się 250 km dojeżdża do pracy. U Niemca podobno jest lepiej bo dużo godzin i bardzo mało się płaci za spanie... więc można zarobić coś tyrać ale za pieniądze.

Fealix

Pracowalem pośredniczo przez AMpCesenter wyslali mnie Do AB zPL pracowalem moze 2 tyg na 2 mies mialo byc tak pieknie mialem wtety 18 lat wychodzilem non stop na minus, mieszkanie itd odradzam pozdrowienia dla Bartoszka i Kasi olo wszystko dzieki nim. Piszscie szczere opinie ja od 4 lat jestem za granica i naprawde warto wyrazić swoja opinie . Polecam Firme Martho Flax verk z emeloord. Bynajmniej dbaja o swoich warunki itd moja opinia Aleks

luna

Witam.Wróciłam z holandii we wtorek byłam przez Ab-ost 3 miesiące i nie narzekam wypłaty na czas, nie byłam oszukana warunki oceniam na bardzo dobre mieszkałam w Wezep na ośrodku prace miałam zawsze koordynatorzy byli w porządku lokatorów miałam super każdemu bym życzyła takich nie byłam (usunięte przez administratora)i jestem zadowolona ale widzialam jak mieszkaja na stodole tragedia Wezep godny polecenia pozdrawiam ;)

pikas

masakra a nie biuro jedziesz żeby sobie posiedzieć i zarobić aby na jedzenie a i nie zawsze siedziałem tam 2 mies i uwierzcie mi nie warto tam jechać lepiej szukać innej agencji tam majom swoich ludzi co pżyjeżdrzają co rok a i dla nich często pracy niema bo pogoda nie ta albo coś byłem także wiem nieraz warto spojrzeć przed wyjazdem na opinie może ab na przykład w houte jest git ale w dronten się nie pakujcie szkoda czasu mnie na koniec jeszcze oszukali z pieniędzy wakacyjnych miałem mieć 220 a dostałem 120 nawet nie mam pojęcia za co te minusy piszesz to ci nawet nie odpiszą wyjeb**e po całości mają a na godzinach jak przycinają szkoda gadać masakra ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ab-ost - Dronten

• Jak się pracuje w Ab-ost?

Zobacz opinie na temat firmy Ab-ost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab-ost?

Ab-ost