Opinie o CADExpert Sp. Z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CADExpert Sp. Z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CADExpert Sp. Z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CADExpert Sp. Z o.o. w Łódź

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CADExpert Sp. Z o.o.?

H.Boszlo Nowy wpis

Nigdy bo juz nie ma firmy Cadexpert. Zmieniła nazwę na Plmexpert. Skorygujcie to wreszcie na Gowork dla rzetelności.

40i4 Nowy wpis

Ta firma nazywa się teraz PLMEXPERT.

Honorata Nowy wpis

Ktoś pracował u nich jako Specjalista ds Sprzedaży i może się wypowiedzieć, czy praca w porządku? Chciałabym wiedzieć, jaką umowę proponują na starcie. Nie ukrywam, że zależy mi na umowie o pracę.

Katarzyna

rok temu ktoś pisał, że tu nie ma żadnych szans na awans, wiadomo czemu i czy dalej tak jest? mają po prostu zbyt płaską strukturę? jak wygląda i co z awansami finansowymi w takiej sytuacji?

pp2
@Katarzyna

Nie ma problemu. Podwyżki co góra pół roku czy kwartał ostatnio żeby przegonić inflację. Pensje gruubo powyżej średnich krajowych. Co roku oprócz tego podwyżka ok kilkadziesiąt procent.

pp2
@pp2

Oczywiści podwyżki kilkanaście procent. Kilkadziesiąt byłoby fajnie ale i tak jest bardzo dobrze.

Sylwia
@pp2

Fajnie że o tym piszecie, tylko że pytanie było o awanse bardziej. Da się przejść na inne, lepsze stanowisko? Czy tylko podwyzki macie będąc cały czas na jednym stanowisku?

@pp2

Ciekawa historia. W którym dziale? Ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia w zakresie pensji.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CADExpert Sp. Z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w CADExpert Sp. Z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

K

Maksymalnie do 10, ale zawsze jest szybciej.

Jaka atmosfera jest między działami w CADExpert Sp. Z o.o.?

K

Atmosfera między działami i między pracownikami (przynajmniej z mojej perspektywy) jest bardzo dobra. Nie miałam problemy z szybkim wejściem do zespołu, kiedy czegoś nie wiedziałam, zawsze dostałam pomoc. Nie ma problemu z tym, żeby zamienić się dyżurami (aktualnie pracujemy na dyżury, większość osób jest na zdalnym), wszyscy których poznałam są przyjaźnie nastawieni i skorzy do pomocy. :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w CADExpert Sp. Z o.o.?

ktos

Żadne

M

A mnie jest bardzo dobrze w tej firmie. Robie co innego niż miałem robic (obiecanki byly inne), czasem zostaje po godzinach (bezplatnie oczywiscie), prezes mowi mi dzien dobry, mam ta sama pensje od wielu lat. Wymarzona praca, tylko jakos coraz mniej wokolo... takich frajerow jak ja. Zapraszam serdecznie - biurka czekaja.

jasio
@M

puste biurka czekają na etaty których nie ma. jakoś nie widzę ofert na stronie pacodawcy-

ktos

Nie zgadzam się z powyższymi: pensje płacone są na czas (incydentalny przypadek sprzed lat to historia). Niekompetentni przełożeni powyżej - to już tez przeszłość, bo dawno tych osób nie ma, podobnie jak i starego zarządu. Warunki pracy jak wszędzie, latem gdy gorąco ciężko bez wentylatora wytrzymać, zimą czasem bez otwarcia okien też, ja tu ludzi chodzących w kurtkach w środku nie widział-m. Kasy jak wszędzie mogłoby być więcej, ważne, że do 10 każdego miesiąca przelew jest. Poza tym nie ma problemów z wyjściami w czasie pracy albo wcześniej, jak jest potrzeba załatwienia czegoś, lub praca z domu. A praca sama w sobie interesująca.

omg
@ktos

Jak mało ci potrzeba do szczęścia. Wypłata w terminie to obowiązek pracodawcy, a nie coś za co trzeba dziękować czy podawać to jako główny plus pracy w tej firmie. Z takim podejściem PL nadal będzie daleko za murzynami jeśli chodzi o pensje, traktowanie pracownika, warunki i benefity. Żal.

Były

potwierdzam opinię Alika. Zarzad roztacza piękne wizje przed pracownikami, mówi się o rozwoju i szacunku do pracownika. A rzeczywistość swoje... Pan prezes i pani prezes już dawno odpłynęli w inny świat, zakochani w "coachingu" który podobno jest lekiem na wszystkie problemy (ich przede wszystkim). Jest jeszcze w tej firmie kilka merytorycznych i profesjonalnych osób - w dziale dokumentacji inżynierskiej. Ale na nic nie mają wpływu i tyrają za marne grosze. Dlatego nie polecam pracy dla tej firmy

Agnieszka

Poszukiwany m.in. programista - Koordynator producji IT! Szczegóły oferty znajdziecie na stronie firmy http://www.cadexpert.com.pl/o-firmie/kariera Jakie macie doświadczenia z pracą na tych stanowiskach?

Alik

Pracownicy ok. I tyle. Pani prezes i pan prezes... Usta pełne frazesów, ładnie opowiadają jak to wszyscy jesteśmy zespołem. Szkoda, że na tych pustych hasłach wytresowanych na pamięć się kończy. Nie traktują podległych im fachowców poważnie. Hasła w stylu jak coś będzie nie tak to mówcie. A jak powiesz to i tak to mają gdzieś.

M

Mnie się pracuje bardzo dobrze, z pracy w CADExpercie jestem zadowolony.

dang
@M

cześć Wam. Widziałem , że w CADExpert poszukują w chwili obecnej operatora systemu informatycznego w Łodzi. Ktoś z Was próbuje swoich sił ? pozdrawiam .

ktos1

firma z ambicjami. biorą się za duże projekty, które niestety ich przerastają a potem kombinowanie gdzie tu by zaoszczędzić, często kosztem pracowników.

Śmieciówka. Skad to okreslenie? Wolisz etat za 1500 czy zlecenie za 5 tys? Etat czy zlecenie, kazde moze byc "smieciówką".

Tomasz

NIE POLECAM tej firmy. Piszę od strony zleceniodawcy. Firma niekompetentna, olewająca i ignorująca. Do tego niekontaktowa (nie słuchająca potrzeb klienta). Odpowiedzi pracowników na zerowym poziomie. Pan prezes firmy też nie lepszy, miły, ale co z tego. Jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. Żenująca pod każdym względem. Do tego obłudna. Nie radzi sobie ze zleceniami, tłumacząc problemy, błędy czy usterki winą osób trzecich. Szczerze odradzam. Same problemy z taką firmą.

anonimowy janusz

Nie będę się wypowiadał na temat postów sprzed 5 lat bo tamtego zarządu już dawno nie ma. Co do zarobków to wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej, choć ciężko mi uwierzyć, że ktoś zarabiał tam najniższą krajową. Co do wymagań: no cóż, firma angażuje się w poważne projekty, więc wymagania rzeczywiście mogły być wysokie. Dla mnie osobiście było to motywujące, bo jeżeli ktoś myśli, że przesiedzi pół dnia na fejsbuku to rzeczywiście szuka pracy pod złym adresem. Ludzie pozytywni, nikt nigdy nie odmówił pomocy, naprawdę można się dużo nauczyć jak tylko ma się chęci. Duży plus za klimatyzację (:

Kris

Przelew może jest na czas do 10, ale starcza do 15. Kasa - najniższa krajowa, a wymagania wysokie. Nie polecam...

nikt

witam, jest podstawa i premie, jednak wiele z sytuacji opisanych powyżej zgadza się z rzeczywistością

Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Firmy nie polecam. Pozdrawiam poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CADExpert Sp. Z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CADExpert Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CADExpert Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CADExpert Sp. Z o.o.