CADExpert Sp. Z o.o.

Łódź

Opinie o CADExpert Sp. Z o.o.

zyrol 2009-06-13 20:00:10
Słowa kojarzące się z CADExpert Sp. Z o.o.profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i mili .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1zł/działkę
Najbardziej podobało mi się w CADExpert Sp. Z o.o.: miła atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w CADExpert Sp. Z o.o.: niesłowność pracodawcy
gal anonim 2010-11-08 06:42:05
Odradzam pracodawcę pod każdym względem z poniższych powodów:
- Lipne zarobki - nagminne przyjmowanie na niskich stawkach z obietnicami podwyżek po okresie próbnym - nikt tych podwyżek nie dostaje, z powodu ciężkiej sytuacji w firmie, która jest najwidoczniej niezmienna od wielu lat.
- Niekompetentni przełożeni, nieumiejący doradzać, pomagać, nieznający przebiegu pracy podwładnych, prowadzą taktykę wykorzystywania pracowników w bieżących projektach (również po godzinach w wymiarze nawet 40 godzin miesięcznie), zgarniania premii po ich zakończeniu. Po tym pracownicy są zwalniani w drodze redukcji etatów, zwykle po upomnieniu się o podwyżkę. Zastępują ich studenci, szybko zmieniający się. Przełożeni nie pracują, jedynie organizują pseudo kurtuazyjne spotkania celem rozliczania postępów pracy pracowników szeregowych.
- Niekulturalna atmosfera pracy, seksistowskie uwagi ze strony prezesa - krytykowanie ubioru, tuszy, zastraszanie degradacją.
- Kiepskie warunki pracy - latem jest za gorąco, zimą trzeba chodzić w kurtkach, oszczędności są widoczne na każdym kroku. Często brak środków czystości, herbaty, kawy.
- Brak przywilejów wynikających z regulaminu - na przykład mimo zapisu o bonach świątecznych, bonów tych brak.
- Niesumienność w wypłacaniu pensji - pensje bywają spóźnione, za którymś razem w takiej sytuacji spóźnienia pracownicy zostali zmuszeni do podpisania zgody na późniejsze wypłaty, z wcześniejszą datą, aby zachowane były procedury. Ci zaś którzy odmówili zgody lub podali realną datę podpisania zgody zostali wezwani "na dywanik".
- Niejasne kwestie rozliczania nadgodzin - nierzadko nadgodziny przepadają, ponieważ nikt ich nie uznaje, nigdy nie są rozliczane w normalnym trybie, czasem uznawana jest śmieszna premia w ramach wynagrodzenia siedzenia po nocach.
anonim 2011-04-19 18:28:27
Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Firmy nie polecam. Pozdrawiam poszukujących pracy.
nikt 2013-05-24 16:19:52
witam, jest podstawa i premie, jednak wiele z sytuacji opisanych powyżej zgadza się z rzeczywistością
ktos 2015-07-21 19:50:48
Nie zgadzam się z powyższymi: pensje płacone są na czas (incydentalny przypadek sprzed lat to historia). Niekompetentni przełożeni powyżej - to już tez przeszłość, bo dawno tych osób nie ma, podobnie jak i starego zarządu. Warunki pracy jak wszędzie, latem gdy gorąco ciężko bez wentylatora wytrzymać, zimą czasem bez otwarcia okien też, ja tu ludzi chodzących w kurtkach w środku nie widział-m. Kasy jak wszędzie mogłoby być więcej, ważne, że do 10 każdego miesiąca przelew jest. Poza tym nie ma problemów z wyjściami w czasie pracy albo wcześniej, jak jest potrzeba załatwienia czegoś, lub praca z domu. A praca sama w sobie interesująca.
Kris 2015-08-28 21:58:02
Przelew może jest na czas do 10, ale starcza do 15. Kasa - najniższa krajowa, a wymagania wysokie. Nie polecam...
anonimowy janusz 2015-09-08 19:27:03
Nie będę się wypowiadał na temat postów sprzed 5 lat bo tamtego zarządu już dawno nie ma. Co do zarobków to wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej, choć ciężko mi uwierzyć, że ktoś zarabiał tam najniższą krajową. Co do wymagań: no cóż, firma angażuje się w poważne projekty, więc wymagania rzeczywiście mogły być wysokie. Dla mnie osobiście było to motywujące, bo jeżeli ktoś myśli, że przesiedzi pół dnia na fejsbuku to rzeczywiście szuka pracy pod złym adresem. Ludzie pozytywni, nikt nigdy nie odmówił pomocy, naprawdę można się dużo nauczyć jak tylko ma się chęci.
Duży plus za klimatyzację (:
Tomasz 2016-01-04 21:32:30
NIE POLECAM tej firmy. Piszę od strony zleceniodawcy. Firma niekompetentna, olewająca i ignorująca. Do tego niekontaktowa (nie słuchająca potrzeb klienta). Odpowiedzi pracowników na zerowym poziomie. Pan prezes firmy też nie lepszy, miły, ale co z tego. Jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. Żenująca pod każdym względem. Do tego obłudna. Nie radzi sobie ze zleceniami, tłumacząc problemy, błędy czy usterki winą osób trzecich. Szczerze odradzam. Same problemy z taką firmą.
Michał 2016-03-20 16:09:22
Śmieciówka. Skad to okreslenie? Wolisz etat za 1500 czy zlecenie za 5 tys? Etat czy zlecenie, kazde moze byc "smieciówką".
ktos1 2016-04-13 17:13:29
firma z ambicjami. biorą się za duże projekty, które niestety ich przerastają a potem kombinowanie gdzie tu by zaoszczędzić, często kosztem pracowników.
M 2016-04-19 17:48:34
Mnie się pracuje bardzo dobrze, z pracy w CADExpercie jestem zadowolony.
dang 2016-05-10 17:58:03
cześć Wam. Widziałem , że w CADExpert poszukują w chwili obecnej operatora systemu informatycznego w Łodzi. Ktoś z Was próbuje swoich sił ? pozdrawiam .
Zostaw swoją opinię o CADExpert Sp. Z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CADExpert Sp. Z o.o.