Opinie o Wepa Kawa sp.j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wepa Kawa sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wepa Kawa sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wepa Kawa sp.j. w Rzeszów

Edyta Nowy wpis

Praca na magazynie ogólnie jest dosyć ciężka przynajmniej takie mam doświadczenia w innej firmie. Dlatego tak się zastanawiam po ile godzin się tu robi? Nikt o tym nie napisał. 8 h czy więcej? No i co z zarobkami? Ktoś dał znać, że najniższa. Od nowego roku może coś się zmienia?

Gość Nowy wpis
@Edyta

Praca 8h. Co do stawek to najnizsza plus premie wg uznania

Grześ Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie, chyba, że ktoś chce iść szybko na rentę albo całą wypłatę wydać po miesiącu na fizjoterapeutę która i tak jest prawie najniższą krajową. Cały dzień samemu dźwigasz i układasz ościeżnice ważące 30kg albo drzwi ważące czasem nawet ponad 60kg.

Grzegorz Nowy wpis

Nie jest to firma której można zaufać. Jako niezadowolony klient złożyłem sprawę do sądu i wygrałem. Opinia biegłego sądowego potwierdziła że drzwi które zakupiłem nie posiadały odpowiednich certyfikatów. Przeszedłem swoje Vepa i nigdy nikomu nie poleciłbym tej firmy.

A.R.

Dobry kontakt. Generalnie polecam. Co zamówione - zostało dostarczone i zamontowane. Nie mam krytycznych negatywnych uwag.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wepa Kawa sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Magda

Czy ma ktoś doświadczenie w pracy w kadrach ?

1970

nie polecam tej firmy jestem nie zadowolona na montaż cze kalam bardzo długo a jak eis doczekałam to taka fuszerka ,że najgorszemu wrogowi bym nie poleciła .Rozmowa z szefem też nic nie dała jak również reklamacja NIE POLECAM!!!!!!!

Rzeszów

odradzam wybór tej firmy - strasznie długie terminy, niekompetentni sprzedawcy, monterzy wykonujący fuszerkę. Przy pierwszym zamówieniu trzy razy montaż był przesuwany, bo nie potrafili sobie prawidłowych części zamówić. Przy drugim - krzywo powybijane futryny wewnętrzne (różnice po 5 centymetrów, pan który robił mi remont musiał wszystko po nich poprawiać), natomiast montaż drzwi wejściowych to dramat na całej linii - tak paskudnie obrobionych drzwi to naprawdę że świecą szukać. Biorą spore pieniądze zarówno za material, jak i za montaż tylko niestety jakość nie idzie w parze. Dlatego ostrzegam i stanowczo odradzam!

Beata
@Rzeszów

Widzę, że nie jesteś zadowolony z efektów pracy, którą zleciłeś firmie Wepa. Jest szansa, żeby uzyskać zwrot pieniędzy za złą jakość wykonania? Jest w firmie dział reklamacji?

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie na stażu bo obiecują a i tak później z ciebie zrezygnują i biorą kolejnych na staż. Taka tradycja i wyzysk!!!

nika1331
@gosc

Byłeś tam na stażu? Jak było?

Siwy
@gosc

A doświadczenie po takim stażu można chociaż wyciągnąć takie, że w innych firmach kasę się już ładną zarobi?

Grzegorz Ł.

Najgorszemu wrogowi nie polecił bym tej firmy. Pan właściciel (usunięte przez administratora) powiedział że każda opinia jest ważna . A ZATEM NAJWAŻNIEJSZE ŻE PRAWDZIWA !!!

Beata
@Grzegorz Ł.

Mimo, że dodałeś swoją opinię już jakiś czas temu, interesuje mnie, czym jest ona spowodowana. Rozwiń ją i oprzyj o konkretne przykłady z Twojego doświadczenia z WEPA KAWA SPÓŁKA JAWNA. Dzięki temu, osoby zainteresowane pracą w firmie, będą mogły wyciągnąć rzeczywiste wnioski o niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Wepa Kawa sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Wepa Kawa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wepa Kawa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wepa Kawa sp.j.
  • Magazynowa 1A