Opinie o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Księżak Prestige Waiters. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

Magda Nowy wpis

Dlaczego firma została usunięta z bazy danych? O co chodzi?

mietek Nowy wpis

Czesc wszystkim pracowałem w tej firmie 6 lat temu hm mialem wtedy 22 lata a kierownikiem był Łukasz taki wysoki nazwiska niestety nie pamietam.. Niestety nie wyszlo .kelnerem jestem od 9 lat .próbuje odnalezc kontakty z ludzmi z którymi pracowałem .

Iza Nowy wpis

Czy firm normalnie funkcjonuje?

m nhm Nowy wpis

@PawełLiga o jaką kase sie rozchodzi> Bo wchodze na forum i już widze jakąś kłótnie. Może zmieniają ctemat na bvardziej konstruktywny powiem wam, że na chwile obecna nie poszukują ludzi

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters.
PawełLegia

z imienia księżak nie startujesz tylko antek? a polonia pasuje nawet do ciebie. Nie dziwi mnie to... O gastronomii nie masz żadnego pojęcia. I nie(usunięte przez administratora) ze nie pracowałem bo latałem do mariottu na lotnisko aż się im postawiłem, i na tym się zakończyło jeśli pamiętasz. Tylko kasy nie oddałeś dzięciole bez honoru. Ale przyjdzie kolej na ciebie. Ucinam.

PawełLegia

Antekpolonia, gruby, jestes niedorozwojem. W koncu cię trafię na ulicy...

PawełLegia

Nie wiem czy ta firma jescze istnieje. Pracowałem u grubego na przełomie 2012/2013. Naobiecywał, naplanował się i tyle z tego. u niego dorabiałem, gdyż na stałe pracowałem w Sheratonie ( kto w tym czasie ze mną pracował ten wi o kogo chodzi :) ) Chciał ze mnie prawą rękę zrobić idiota...ogólnie firmy nie polecam, kasy do dziś nie widziałem. Pozdrawiam grubego, Paweł.

klemens

pomysł założenia firmy na zasadzie wynajmowania ekipy kelnerskiej jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę. Zamiast poszukiwać poedynczych osób z doświadczeniem, można szybko znaleźć całą kadrę dzięki jednej firmie. Ciekawi mnie to czy mają tak dużo zleceń że z tygodnia na tydzień ich pracownicy mają wypełniony grafik...

lilly;)

ciekaw - 2013-08-20 14:02:29 Pytanie do obecnych kelnerów: Jak wam się teraz tam pracuje? opinie ucichly a sytuacja moze sie zmienic z miasiaca na miesiac :)właśnie jak tam, co tam ??? warto z nimi zaczynać ?

ciekaw

totoś

zgadzam się. sama bym lepiej tego nie ujęła.. złodziejstwo totalne!!! i kłamstwo w żywe oczy. i nie uważam tak bo \\\\\\\"wylali mnie za alkohol\\\\\\\" alkoholu nie piję ( członek KWC).

a moglby ktos napisac jak wyglada ten test na poczatku? co tam trzeba wiedziec?

kolezanka z pracy

jak moglas nie pracowac jak ja z marcu przeszlam szkolenie i do dzisiaj wyrobilam 127 godzin. pewnie dyspozycyjnosci nie wysylasz [usunięte przez moderatora] a potem sie prujesz. a zlecenia nie tylko w hiltonie, mariott, biesiada i jeszcze stadion, idz do stafera to sie przekonasz ze placa mniej niz PW idz do staff service to sie przekonasz ze zlecen nie ma w ogole Ja pracowalam w kazdej firmie tego typu, a ze stafera i staff service zwolnilam sie tylko dlatego ze roboty nie bylo a tutaj jest jej najwiecej

w nawianiu do innych przedmowcow. Niestety ale nie polcam tej firmy, pan [usunięte przez moderatora]na szkoleniu obiecywal mi ze bede pracowala prawie codzienie a tak na prawde nie dostalam zadnego zlecenia. mija prawie miesiac a od niego zadnego odzewu. z tego co slyszalam, staffer ma wylacznosc na jedynego klienta PW czyli hilton a PW dostaje jakies ocihlapy. bylam kilka razy w pracy jakis rok temu, nie wiem kto wtedy mial ta firme, ale jak chcialam to pracowalam. generalnie nie polecam bo Zawsze jest temat "hotele jeszcze nie zaplacily" a potem cięcie w[usunięte przez moderatora]

pracownica

To prawda wszyscy co tu piszą negatywy to napewno coś odwalili w robocie. Albo kradli albo pili lub się spóźniali do roboty lub wogóle nie przychodzili więc moim zdaniem bardzo dobrze robi [usunięte przez moderatora] obcinając kasę lub wywalając z pracy bo tacy idioci psóją tylko opinie firmy

kontr realistka

Ja tam w lutym bylam na szkoleniu i juz 2ga wyplate dostalam w terminie i jakos nie ma problemu. Nic dziwnego ze nie dostales kasy jak pewnie sie [usunięte przez moderatora]pare dni i nic nie robiles. Albo sie spozniasz do praqcy 2-3 godziny codzienie :) Nie znosze takich burakow co anonimowo umieja tylko ludzi oczerniac. W zeszlym miesiacu zarobilam 960 zl, jak na taka ilosc pracy to chyba ok, a pracuje co 3ci czwarty dzien. ogolnie firma taka jak kazda ina. dla mnie ok.

korek

hehe. pewnie cie [usunięte przez moderatora] z pracy bo nie przychodziles albo kradles z hotelu red bulle. to wlasnie przez takich [usunięte przez moderatora] jak ty co sie nie umieja zachowac musimy sie wszyscy tlumaczyc przed [usunięte przez moderatora]. bravo cieniasie, jeszcze ci powinien kasy nie wyplacic, to bys nie mial za co do matki wrocic. zasze sie jakis [usunięte przez moderatora] traafi co pisze (usunięte przez administratora) y bo nie ma co wieczorem robic. nie sluchajcie takich idiotow.

m-20

A czy ktoś może napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy jeżeli ją się przejdzie jaka jest stawka godz? a jak nie czy jest możliwość pójścia na szkolenie czy raczej jest już out?

zyczliwy

podam wam kilka faktow z historii PW. firme zalozyl [usunięte przez moderatora] i prowadzil ja przez jakies 2 lata - wtedy bylo wszystko ok i bez zarzutow, potem sprzedal firme [usunięte przez moderatora] - ci troche wyjechali z motyka na ksiezyc bo cala kase (usunięte przez administratora) i musieli sprzedac PW. Teraz kupił ja [usunięte przez moderatora] i wyprowadzil na prosta, duzo zlecen, kasa na czas i bez problemow ze wspolpraca. Co prawdz gosciu jest strasznie nerwowy ale mnie to nie przeszkadza. Moge spokojnie polecic PW bo to najstarsza firma w miescie i chyba przeszla juz wszystko co sie da :) pzdr - stary, dlugi pracownik.

Racja, od kiedy jest [usunięte przez moderatora], to kasa jest na czas. ja osobiscie pracowalam we wszystkich firmach tego typu w wawie i najlepiej pracuje mi sie teraz w PW. super ekipa. Hilton rzadzi :) pozdro da wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Księżak Prestige Waiters - Warszawa

Rafał Księżak Prestige Waiters
1.6/5 Na podstawie 313 ocen.
  • Suwak 4 lok. 15
    02-676 Warszawa