DENI-CONS Bogusława Kochmańska

Jesionka

Opinie o DENI-CONS Bogusława Kochmańska

arizona 2014-11-30 01:22:23
Odradzam współpracy z Boguslawa Kochmanska. Jest nie wyplacalna. Traktuje ludzi jak śmieci. To zwykła wyzyskiwaczka.
potwierdzam 2015-01-13 14:54:29
Zgadzam się ja również nie otrzymałem swojego wynagrodzenia, omijać ich obiekty szerokim łukiem.
TANZANIT 2015-01-16 12:07:06
Ona prowadzi spółkę TANZANIT i obiekty hotelowe, nie reguluje faktur, pracownicy dostają pieniądze ze spóźnieniami, przekładają terminy, kombinują tragedia, radzę jak powyżej omijać szerokim łukiem z resztą wystarczy poczytać na internecie:

realista 2015-05-13 21:47:24
jak ma się zajęcia komornicze to trudno otrzymywać wynagrodzenie, może ci co to piszą pochwalą się najpierw dlaczego nie dostają wynagrodzeń takich jakie by chcieli
Patka 2015-06-12 23:21:16
Realisto - kimkolwiek jesteś albo jesteś pupilkiem Kochmańskiej albo jakimś marzycielem. O pieniądze trzeba się prosić. Nie ma na czas trzeba przyjeżdżać i czekać po kilka godzin i dobrych kilka dni. Jest niewypłacalna a do tego ludzie - niewolnicy = pracownicy to dla niej śmieci. Połowa ludzi nie ma żadnej umowy. Jak ma zły humor to wsiada na kogoś a jej konkubent ma radochę a jak zły humorek to i on się wyżyje.
Janka 2016-05-05 22:10:00
Jak coś to ja się piszę - takiego "pracodawcę" powinno się uświadomić że ludzie to nie śmieci a sposób uświadomienia powinien być dotkliwy
walk 2016-05-22 21:22:00
janka, jakieś pomysły ? Tak naprawdę to powinno się wprowadzić zmiany które by przyniosły coś dobrego dla pracowników jak i pracodawcy. Nie wiem jakie macie mniemanie na ich temat ale na rynku radzą sobie nieźle
Zostaw swoją opinię o DENI-CONS Bogusława Kochmańska - Jesionka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENI-CONS Bogusława Kochmańska