P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk

Ruda Śląska

Opinie o P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk

h2o 2015-02-09 15:57:01
Właścicielka to nie zrównoważona osoba. Wyzwiska, obelgi na porządku dziennym....uciekać jak najdalej od tej firmy
lila 2015-03-02 16:52:55
Praca u Haliny Matuszyk w firmie Oliwia na pewno do przyjemnych nie należała. Krótko mówiąc - mobbing,mobbing,mobbing...
Trochę tam popracowałam i jednym słowem....podpisuje się po słowami poprzedniej osoby h2o
:-):-):-) 2015-04-19 00:05:45
Oj pracowałam u tej kobiety. Podpisuję się pod tymi opiniami wszystkimi nogami i rękami.
Fiona 2016-03-19 17:31:34
Myślę ze trzy opinie negatywne wystarczą, ja również u niej pracowałam-porażka totalna. Praca ok, jestem osobą sumienną i wiem co do moich zadań należy. Natomiast sama właścicielka jest osobą po prostu głupią, niby wierząca a niszczyła psychicznie każdego swojego pracownika. Każdy ma gorsze dni, wszystko można zrozumieć ale p. Halina jest osobą nie do zniesienia.
smokey 2016-04-24 16:53:33
fiona, dobra atmosfera jest dobra dla wspólnego działania firmy.
Zostaw swoją opinię o P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk