ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.

Płońsk

Opinie o ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.

admin 2015-08-02 10:14
Czy firma ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!
Limonka 2017-01-11 10:22
O nie...na pierwszy rzut oka pięknie ładnie ale tylko dla klienta.
Szef nie wie co się dzieje w jego własnej firmie i często zapomina co powiedział co nie i ma do wszystkich w około pretensje. Firmą rządzi tak naprawdę księgowa która trzyma ostro pod pantoflem pana G. Ogólnie nie polecam Praca na umowie pełen etat a tak naprawdę 10 h dziennie +soboty i problemy z urlopem. Atmosfera pracy fatalna, ludzie ok ale kierownictwo masakra. Panie z kostki chyba boją się konkurencji bo kontaktowałam się z poprzednimi pracownicami na Facebooku i wykurzyły stamtąd każdą trzecią dziewczynę. Nikt nie mówi ci nic wprost ewentualne zastrzeżenia co do twojej pracy otrzyma od szefa każdy w firmie: kierowca, pani w biurze, cieć, pracownik na produkcji tylko nie TY osobiście. Za to ciężko o czym kol wiek porozmawiać w swojej sprawie. Cała firma wie co robisz źle i cię obgaduje a jeśli nie znajdzie się ktoś kto ci o tym życzliwie powie to nie dowiesz się człowieku nic. Szkoda nerwów...każdy kto miał odrobinę godności i rozumu albo nie trzyma go kredyt dawno stamtąd uciekł
Zostaw swoją opinię o ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.