brak logo

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

Stasin

Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

............................. 2015-01-01 19:59:38
Cooooooooooooo praca w tym (usunięte przez administratora) ?????? Ludzie między świętami a nowym rokiem pracowali po 17 godzin. Niektórzy padają, mdleją, kaleczą się nożami. Już nawet szpital w siedlcach zna na wylot ten zakład który przysparza mu pacjentów.
1
F.................. 2015-01-01 20:12:37
To prawda - pracowałem tam ale dałem sobie spokój i znalazłem sobie inną pracę. Praca od czwartej rano do dwudziestej to nie dla mnie i myślę że dla wielu osób- trzy godziny lub cztery godziny snu to za mało aby zregenerować siły. Dochodziło do tego że podczas jazdy do pracy zasypiałem. Współczuję i mam nadzieję że ktoś się za to weźmie.
Janosik 2015-10-22 13:03:26
Nie polecam to stary cwaniak od świtu do nocy zapi jak osioł za marne pieniądze a właścicielowi w to graj,wypadł się jak wiepsz stary na ludzkiej krzywdzie
wYZYSKIWANY 2016-09-20 20:47:23
Oszustwo - chamstwo- jeden wielki przekręt. Praca od 04:00 do nocy. Żadnego dnia wolnego w tygodniu. Żadnych nadgodzin , setek, pięćdziesiątek przy 14 godzinach pracy co dzień przez sześć dni w tygodniu. Pójdziesz na urlop lub zwolnienie - masz płacone z najniższej krajowej. Pracujesz w sobotę ale listy nie podpisujesz. Nie wiem jak jest w papierach ale ZUS I Urząd skarbowy kiedyś dobierze się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ziomek 2016-10-20 18:27:35
widać że ci którzy piszą swoje opinie nie pracowali w gorszych warunkach a może nawet to ich pierwsza praca . fakt że na rozbiorze jest tępy brygadzista i nie potrafi kierować ludzmi efektem pracownik pracownikowi wilkiem jest ale to wina nie samego brygadzisty ale samych pracowników rozbioru poprostu chamstwo w czystej postaci . ubój znowu to inny świat ekipa zgrana i brygadzista super.
Zostaw swoją opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.