Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

Stasin

Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

............................. 2015-01-01 19:59:38
Cooooooooooooo praca w tym (usunięte przez administratora) ?????? Ludzie między świętami a nowym rokiem pracowali po 17 godzin. Niektórzy padają, mdleją, kaleczą się nożami. Już nawet szpital w siedlcach zna na wylot ten zakład który przysparza mu pacjentów.
F.................. 2015-01-01 20:12:37
To prawda - pracowałem tam ale dałem sobie spokój i znalazłem sobie inną pracę. Praca od czwartej rano do dwudziestej to nie dla mnie i myślę że dla wielu osób- trzy godziny lub cztery godziny snu to za mało aby zregenerować siły. Dochodziło do tego że podczas jazdy do pracy zasypiałem. Współczuję i mam nadzieję że ktoś się za to weźmie.
Janosik 2015-10-22 13:03:26
Nie polecam to stary cwaniak od świtu do nocy zapi jak osioł za marne pieniądze a właścicielowi w to graj,wypadł się jak wiepsz stary na ludzkiej krzywdzie
wYZYSKIWANY 2016-09-20 20:47:23
Oszustwo - chamstwo- jeden wielki przekręt. Praca od 04:00 do nocy. Żadnego dnia wolnego w tygodniu. Żadnych nadgodzin , setek, pięćdziesiątek przy 14 godzinach pracy co dzień przez sześć dni w tygodniu. Pójdziesz na urlop lub zwolnienie - masz płacone z najniższej krajowej. Pracujesz w sobotę ale listy nie podpisujesz. Nie wiem jak jest w papierach ale ZUS I Urząd skarbowy kiedyś dobierze się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ziomek 2016-10-20 18:27:35
widać że ci którzy piszą swoje opinie nie pracowali w gorszych warunkach a może nawet to ich pierwsza praca . fakt że na rozbiorze jest tępy brygadzista i nie potrafi kierować ludzmi efektem pracownik pracownikowi wilkiem jest ale to wina nie samego brygadzisty ale samych pracowników rozbioru poprostu chamstwo w czystej postaci . ubój znowu to inny świat ekipa zgrana i brygadzista super.
Indyk 2016-10-31 21:09:39
hahaha to idź na rozbiór - zobaczysz jak tam jest . Niby lepiej bo na siódmą do pracy ale za to do 19:00 a nawet do -21:00 na nogach 6 dni w tygodniu na okrągło . Ludzie nie wytrzymują fizycznie, ręce odmawiają posłuszeństwa już kilka osób wylądowało na operacji rąk. Wszędzie dobrze gdzie nas niema ale co prawda to prawda na uboju psychicznie się wykańczamy nie licząc zimna bo to najmniejszy problem. Ilośc godzin jest zabójcza ale kiedyś to wypłynie i Prezesowi do D..y się dobiorą.
Zostaw swoją opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.