Opinie o P.P.H.U. 2A Artur Ankowski w Nowe Miasto Lubawskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. 2A Artur Ankowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U. 2A Artur Ankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. 2A Artur Ankowski w Nowe Miasto Lubawskie

Co jaki okres czasu w P.P.H.U. 2A Artur Ankowski można ubiegać się o podwyżkę?

Lel

Dobre, ha ha dobre :-D

Lech

Nadgodzin napewno :-D

Aleksandra
@Lech

To przynajmniej nadgodziny są jakoś więcej płacone? Często się zdarzają?

Morty
@Aleksandra

Nadgodziny cały czas. Może za niedzielę setki płacone w tygodniu pięćdziesiątek nie ma. Kiedyś był to dobry zakład teraz coraz gorzej.

Zofia
@Morty

To ile można w końcu w niedzielę zarobić? Doprecyzujesz?

@Zofia

Dzisiaj np. było 400-500 PLN. Niedziele tylko awaryjnie

Maria

Widzę, że od jakiegoś czasu szukają tutaj ślusarza do Marzęcic. Brutto od 3 tys ale podobno oferują premię. Orientuje się ktoś jak z warunkami pracy tam u nich? Podobnie jak tutaj czy raczej całkiem inaczej?

Knowhere
@Maria

Nie polecam osobiście. Ci co wiedzą jaka jest obecnie sytuacja, nie polecą i prędzej powiedzą żeby unikać.

@Knowhere

No właśnie już widziałam te niefajnie opinie na ich temat. :/ A Ty na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo?

Knowhere
@Maria

Za długo i brak słów. A że pewnie administracja oraz sama firma patrzy na wpisy szkoda rozwijać temat. Podsumowując znudziło mnie liczenie stawki łącznie z premią i dużo więcej. Po prostu szkoda czasu i nerwów na taką firmę bo ludzie żeby coś zarobić robią nadgodziny i tylko garba się dorobią . Pomijając fakt że nie ma 50-tek w tygodniu oraz setek za sobotę ( bo oczywiście są w niedzielę) nadgodziny dużo nie dają.

Andy
@Knowhere

Liczenie stawki było odkąd pamiętam przy każdej wypłacie, nie wiem jak to było liczone i nigdy do tego nie doszedłem a strach było zapytac. Ci co znają temat wiedzą o co chodzi. Nadgodziny były również odkąd pamiętam i były powiedzmy niby dla chętnych ale obowiązkowe i nie było od nich żadnych 50 czy 100. Stawka była tak wyliczona że musiałeś robić nadgodziny żeby pracodawcy opłacało się Ciebie trzymać. Stawka była powiedzmy zachęcająca ale podpisując umowę po jakimś krótkim czasie byłeś powiedzmy "naciskany" by robić nadgodziny i przychodzić w soboty. Jak przedmówca napisał nadgodziny nie za bardzo się opłacały ale dla pracodawcy były bardzo ważne z uwagi na stawkę podstawową, dlatego nie było opcji 50 ani 100 ani pracy po 8godzin dziennie bez sobót. Taki chwyt marketingowy. Tempo pracy rzeczywiście zawrotne więc na dłuższy okres czasu można się wykończyć. Amator nie ma czego tam szukać, zawodowiec każdego dnia wychodzi stamtąd z rekoma do kolan. W dodatku ta atmosfera w pracy, szklane oko, gumowe ucho, kamerki i jeden drugiemu spode łba patrzy i tylko czeka żeby podpie...... Oczywiście nie wszyscy ale większość. Tam osób uprzejmych, kulturalnych, UMIEJĄCYCH pracować w zespole, policzyć można było na palcach jednej reki. Zastanawia mnie fakt czy coś się zmieniło i czy na lepsze czy na gorsze? Czy stawki uległy zmianie? Cóż, jeśli właściciel nie zmienił podejścia do pracowników to chętnych tam nie będzie a jeśli ktoś się trafi to za jakiś czas się zwija. On uważam tak balansuje, jest pewna grupka która może ciut więcej a są to głównie osoby które jak właściciel patrzy to robią a jak nie patrzy to dlubia w nosie, traktowani z przymrużeniem oka, wiecznie narzekają i strzelają z ucha robiąc z siebie wzorowego i lojalnego pracownika i druga grupa która jest ciągle obserwowana i musi zrobić swoją normę plus nadrobić ich, rozliczani z tego ile razy pójdziesz do toalety i do ktorej. (ja rozumiem że niektórzy pół dnia w kiblu spędzali i nigdy im tego nikt nie wypomniał a jak ty 4razy po 5minut pójdziesz to jest ogromny problem i bardzo niemiła wiązankę dostaniesz) Taki dziwny system i atmosfera tam panuje.

Wlasciciel Nowy wpis
@Andy

Bądź odważny i się ujawnij. Wypisujesz głupoty. Jak się nie ujawnisz to Cię namierzę i wszystko sobie wyjaśnimy. Oczerniasz firmę.

@Andy

Tymczasem, kimkolwiek jesteś, nie dorosłes to tej ekipy, która tworzyła ze mną firmę od samego początku.

@Andy

Pobawię się i Cię namierzę. Patrząc na opis jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) i nierobem. Tacy tu się nie utrzymują.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.P.H.U. 2A Artur Ankowski?

Odp

A to teraz nie można już liczyć na umowę o pracę?? To jak to teraz wygląda?

Krystyna
@Odp

Sugerujesz, że kiedyś nie dawali umów o pracę? Były śmieciówki albo praca na czarno?

@Krystyna

Czytaj ze zrozumieniem. Tego to ja nie wiem. Tam wszystko było tajne przez poufne, i o nic nie można było zapytać bo zaraz byłeś podejrzany, jak wróg. Ogólnie były umowy na stałe. A teraz na jakiej zasadzie jest zatrudnienie w tej firmie? "Krystyna" jak nie masz do napisania nic mądrego to wracaj do roboty, i nie spamuj bo ci godziny obetną.

Krystyna
@Odp

Faktycznie źle przeczytałam i wcale tam nie pracuję, dlatego też podpytuję o możliwości w firmie :D A Ty pracowałeś/aś tam, że tyle wiesz? Naprawdę utajali tam takie informacje?

@Krystyna

Jak nie pracujesz to po co pytasz? A jak chcesz znać możliwości firmy to mają stronę albo można z właścicielem porozmawiać. A może ci imię, nazwisko i nr tel podać co? Z d.upy ich nie wyssałem.

@Odp

W tej firmie tak Ci na odcisk stanęli, że tak się bulwersujesz dziwnie? ;) Dziewczyna tylko się zorientować chciała, do tego służy to forum, szkoda, że na tak niefortunnego rozmówcę trafiła. ;) Tamtych info podawać nie musisz, chyba, że masz ochotę opowiedzieć coś o firmie. A dla tych info o które pytasz czy podać możemy otworzyć nowe forum jeśli czujesz taką potrzebę. ;p

Odp

Jakie teraz stawki są w tej firmie dla ślusarza, spawacza, malarza. Czy atmosfera w pracy uległa poprawie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. 2A Artur Ankowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Moze i pracodawca wymaga i jest surowy ale firma prężnie sie rozwija. Małymi kroczkami ale powstaja miejsca pracy nowoczesne hale nie budowane ze śmieci i bez norm do użytkowania gdzie strach pracować . Nie robi szopki w Internecie pseldo reklamy . Uważam ze firma jest aktulnie najbardziej nowoczesną firma w regionie i w ciagu lat będzie potęga regionu. Nomiejskiego .Wisienką na torcie będzie wieża widokowa w Kurzętniku To będzie świadectwo pracy wykwalifikowanej kadry . Nie przypadek ze właśnie A2 Wygrało przetarg ponieważ nie robi fuszerki nie idzie na skróty.

Henio

Ehhhh. Szkoda komentowac :-D

Karo
@Anonim

A kto buduje te hale ze śmieci? Jakies wskazowki?? Oprocz hali liczy sie atmosfera w pracy i jest wazniejsza od pieniedzy. A u Ciebie jaka jest? A hala pewnie ogrzewana zimą, wentylacja chodzi pełną parą, non stop goraca woda w kranie i co tam jeszcze... wymieniać? Nowa, to wszystko chodzi tak jak powinno :-) Jezeli wyspawanie konstrukcji z rurek na wieze widokowa jest wisienką na torcie tej firmy to brawo, gratuluje. Myslalem ze ma ambitniejsze plany. A kto miał się pchać w ten przetarg? Expom???? Czy okoliczne warsztaciki? "Moze i pracodawca wymaga i jest surowy ale firma prężnie sie rozwija." Teraz przeszedles samego siebie. Nie wierze ze pracownik to napisał. To co Ty tam pracujesz dla idei? Dla ambicji wlasciciela?? Wez zmien prace i odpocznij bo zmeczony jestes.

Tadek

@Henio a masz odmienną opinie?

Witam wie ktoś z was może czy Pan Ankowiak przyjmuje do pracy ludzi którzy biegle mówią po niemiecku? Z góry dziękuję za odp

Czy przyjmuje pan Ankowiak do pracy ludzi którzy biegle mówią językiem niemieckim?

Arek

@Odpowiedz a placą za nie? Bo to już nie takie oczywiste..

Czy zdarzają się nadgodziny w P.P.H.U. 2A Artur Ankowski?

Oczywiscie, jak w kazdej firmie.

Czy firma aktualnie przyjmuje do pracy jeśli tak to jakie kwalifikacje trzeba mieć?

Firma P.P.H.U. 2A Artur Ankowski to najbardziej rzetelna firma w regionie. Zarobki zależne od zaangażowania pod tym względem wyróżnia sie wśród firm z regionu. Przykładów mozna wymienić wiele oczywiście pozytywnych prężnie powstające hale produkcyjne .konkurencja powinna brać przyklad . Pan Artur jest dobrym pracodawca chociaż wymagający ale stawia sprawy jasno . Nie robi tak jak szef firmy z regionu ze jezdzi po innych firmach gdzie jego byli pracownicy podjeli zatrudnienie i nie namawia do nie zatrudniania ich do pracy . Jeszcze raz polecam P.P.H.U. 2A Artur Ankowski .

Obiektywny

Katarzyna - raczej, nie, że " nieuczciwy, beszczelny.." ale wymagający. Do tej cechy niestety większość nie jest w stanie się przyzwyczaić i zaakceptować. Jak ci nie odpowiadała praca to zapraszam do firmy, która ciągle goni króliczka, wiecie o jakiej firmie piszę.....

Anonim01

Co Pani opowiada, pracodawca jak najbardziej uczciwy, mój tato nigdy nie narzeka na to żeby był nieuczciwy. Rygor jest jak w każdej pracy.(usunięte przez administratora)

Greg
@Anonim01

Mój tato... dobre :-) od kiedy interesujesz się pracą tatusia i sprawdzasz opinie w Internecie? ha ha weź się lepiej za robotę:-D

Witam, widziałem ofertę pracy jako technolog. Czy ktoś może się wypowiedzieć o realiach pracy w tej firmie, na tym stanowisku?

Jurek
@Anonim

Technolog, magazynier, kierowca, zaopatrzeniowiec. Jedno stanowisko a 10 funkcji

Kw
@Anonim

Znowu?? Rotacja na tym stanowisku jest dość częsta. Co jest tego powodem?

Pracujący

Robert Rozenek jakby firma nie miała pieniędzy to hale nie rosły by w oczach. Sam jestem pracownikiem tej formy i to od wielu lat i na zarobki nie narzekam. Kto uczciwie pracuje to uczciwie zarobi!

Robert Rozenek
@Pracujący

Za transport nie mają 1600 zlotych

Misiek

Jaka stawkę netto oferują na początek dla spawacza? I czy wszystko na konto?

Jurek

Czy ktoś może powiedzieć jakie zarobki ma spawacz?

Kamil
@Jurek

Zarobki najprawdopodobniej uzależnione są od posiadanego doświadczenia zawodowego na tym stanowisku. Ile lat miałeś okazję pracować już w tym zawodzie?

Misiek
@Kamil

Się pracuje trochę. Lata pracy nie są często adekwatne do doświadczenia

spawacz/ślusarz

W biurze chłopaki może się nie napracują, ale mają głupie zmiany - od 11 do 19, i na nocki też chodzą.(usunięte przez administratora)

Kobranocka
@spawacz/ślusarz

A tam w ogóle jest biuro?

Radzik

może zaczne od (usunięte przez administratora) strony BHP no nie ma z tym tragedi kto narzeka na 2A nie był w Expomie na pewno jest duzo kamer ale jesli przychodzisz tam pracowac a nie szukac kąta do zdechniecia to kamery Ci nie powinny przeszkadzac Wynagrodzenie bardzo fajne jak na nasze Nowomiejskie tereny nie ma Firmy gdzie mozna zarobic lepiej Kierownictwo zawsze pomocne i da się z nimi zawsze dogadać tylko trzeba podejść jak do człowieka a nie jak do wroga. wiem bo pracowałem tam i z checia bym wrocił nie trzeba sie meczyc z narzedziowcem ze po co ci to a do czego a ile czasu bedziesz uzywał a ze sie zepsuło bo doskonale wiedza ze gdy sprzetu sie uzywa to sie psuje i zużywa. godziny na kwitku szczerze rospisane wiesz co dostajesz za co itd.

Co powiecie o wynagrodzeniu w PPHU 2A ARTUR ANKOWSKI? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Endriu

Z wynagrodzeniem różnie, zależy ile godzin na trzaskasz. Wynagrodzenie strasznie nie jasne, połowa pod stołem, problemy z urlopem. Kary za byle co, brak porządku na zakładzie od podstaw BHP poczynając.

Bartosz

@zaspokajający ciekawość forum gowork jest właśnie po to, żeby pomóc w rozwiewaniu takich wątpliwości i chociaż nakierować potencjalnego pracownika firmy. Warto jest sobie wzajemnie pomagać, bo sam nie wiesz, kiedy znajdziesz się w podobnej sytuacji. Może znajdzie się ktoś, kto odpowie jednak na pytanie @Ciekawy?

Ciekawy

Czy firma potrzebuje spawaczy? Ile można wyciągnąć na początku na godzinę? są jakieś premie?

zaspokajający ciekawość
@Ciekawy

Zadzwoń albo przyjedź i się zapytaj.

spawacz

Tragedia, nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować. Praca od 7 do 17 i od 17 do 3.

Nikt
@spawacz

To prawda, to nie jest firma dla dyletantów. Kilku sie w historii trafilo, ale to normalne.

Nikt

A moze ty inzynierze spróbujesz zastapic poprzedniego jak jestes taki mocny? Fachowcy zawsze potrzebni

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. 2A Artur Ankowski - Nowe Miasto Lubawskie

• Jak się pracuje w P.P.H.U. 2A Artur Ankowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. 2A Artur Ankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H.U. 2A Artur Ankowski
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Klonowa 10
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie
  • NIP: 8771306037 REGON: 519543368

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042