Opinie o ARYS Firma Ryszard Adamiak w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ARYS Firma Ryszard Adamiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ARYS Firma Ryszard Adamiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARYS Firma Ryszard Adamiak w Pabianice

Marek Nowy wpis

Czyli każda sobota jest pracująca ?

he he Nowy wpis

tylko ze jak sie zwolnilem 10 godzin za darmo i stawko super kosmos nie polecam

eryk Nowy wpis

jeżeli zarobki dobre @zdziwiony to może nie będzie źle jak myślisz

zdziwiony Nowy wpis

ja dopiero zaczołem pracować i chyba bende żałować. dużo godzin się zapowiada w tygodniu i każda sobota

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ARYS Firma Ryszard Adamiak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
maks

co tam się teraz dzieje? bo fajne słuchy chodzą po mieście...

rysiek

Te ogłoszenia, w niezmienionej treści są na ich stronie od kilku lat, pewnie nawet od początku jak założyli stronę. I w tej firmie nie ma tkanin, to mikroskopijna dziewiarnia i wykańczalnia dzianin. i życzę Ci powodzenia Franiu, skoro opinie tu umieszczane cie nie zniechęciły....

ciekawy

tigra- jakie propozycje daje Wiolka ? Pisz konkretnie, chętnie się dowiemy

tigra

a jak wioli sie ktos spodoba to propozycje tez daje ciekawe:p

robak

Podpisuję się pod tym wszystkim co napisała owieczka. Rejestracja minimalna, donosicielstwo, człowiek czuje się jak intruz w tej firmie; rotacja gigantyczna-porządni ludzie szybko zaczynają szukać dalej pracy jak zobaczą co tam się dzieje. Każdy musi doświadczy na swojej skórze.

owieczka

Nie mam pojęcia kto Ci takich głupot nagadał? Ktoś pisze lepsze bajki niż Bracia Grimm. Atmosfera??? Tam strach się do kogoś odezwać bo nie wiadomo kto komu donosi.Zapomnij o premiach, nagrodach i kartach multisport, ciężko się doprosić o pieniądze,które się należą za wykonaną pracę. Wiola, to była Pani prezes, na którą narzekali, a teraz dopiero zaczynają doceniać. Jak masz zamiar się tam zatrudniać to powodzenia, ja mam już ten etap za sobą. Nie muszę już patrzeć na te fałszywe twarze i słuchać kłamstw i obietnic bez pokrycia. W każdym dziale w tej firmie ludzie są oszukiwani, a produkcja razy pięć.

wiolek

Nie ma juz fiolki w Arysie? Jak to możliwe, przeciez była właścicielką? Kto ją odwołał ? Normalnie szok, chyba zacznę wierzyć w elementarną sprawiedliwość dziejową:)Kto by tego niedokonał, gratuluję decyzji...fiole trzeba izolować :)

hihi

najlepszy tekst fioli " Nie lubię kłamstwa i złodziejstwa" :D a sama co robiła ? hehe na szczęście została odwołana, wszystkie zamki w firmie powymieniane - kobieta nie ma wstępu na teren. Sama wcześniej pozmieniała wszystkie kody w firmie aby w miare sprawnie zabrać dowody, które ją obciążają :) Arys bez wioli !! Cudowny sen się spełnia :)

wiolek

Nie znam pracownika, który miałby przyjemne doświadczenia z tą firmą... Ta firma jako pracodawca to...10 m pod dnem...

szczery

Wierz mi, że się nie interesują...niestety. Bardziej ich interesuje, że Ty brałaś kasę pod stołem i akurat jesteś na miejscu... na tym żerują tacy arysowi oszuści

zainteresowana

W takim razie można spróbować w urzędzie skarbowym donosik. Tam sie już mogą zainteresować tymi płatnościami pod stołem :)

szczery

Mądrze mówisz "zainteresowana" ale nie do końca znasz realia, inspekcje PiP-u (a nawet policja, przy wypłacie-tak tak, to własnie taki pracodawca, a raczej pracowyłudzacz) były nieraz w Arysie i nie wykazały NIC...no może jakiś mały mandacik za pierdoły...inspektorzy mają dokładnie gdzieś, co się dzieje w firmach i raczej okazują swoje niezadowolenie iż ktoś im kazał się ruszyć z biura na kontrole. Wystawią mandacik za byle co (jakieś 200-300zł), dla nich wtedy kontrola zakończyła się sukcesem i nie dociekają już grubszych spraw. Mniej tez na uwadze, że Arys na umowie płaci najniższą krajową, a reszta jest na słowo - jak to wiola mówi wiola "umowa dżentelemeńska" - więc jak ucina tą cześć na słowo, to nawet nie masz podstaw żeby się dopominać. Radze Ci więc bądź niezainteresowana pracą w Arysie

zainteresowana

Jeszcze dodam że nawet jakby mnie straszyli że mnie wyrzucą to sory ale nie chcę pracować w firmie w której mnie okradają a za minimum zawsze sie znajdzie pracę. Za to oni bo porządnie dostali po dupie i by się nauczyli że trzeba płacić za wykonaną pracę

zainteresowana

A skoro są zaległości a nawet czesto nie dostaje się pensji to dlaczego osoba się nie zgłosi do inspekcji pracy? Oni tam tylko czekają na takich nieuczciwych pracodawców. Ja jeśli bym nie dostała pensji to bym sie nie zastanawiała i przy nich dzwoniła do inspekcji. Człowiek ma rodzine na utrzymaniu i nie chcą mu zapłacić za pracę.

szczery

Widzę, że rodzinka działa, bo kilka wpisów zniknęło z forum...było to do przewidzenia niestety. Ale mam żal to administratorów forum, że usunęli wpisy, przecież były zgodne z regulaminem, kilka tygodni je pokazywaliście. Prosicie o opinie, a jak ktoś poświęci swój czas i zamieści wpis, to kasujecie...bardzo nieładnie i nieprofesjonalnie. Zawiodłem się

szczery

fiola nie lubi płacić, oj bardzo nie lubi... Pensja nigdy nie jest na czas, jest obcinana za jakieś wyimaginowane przez szefową niedopełnianie obowiązków...a zaległości są bardzo długie, zazwyczaj pracownik nigdy nie dostaje ich

Zostaw merytoryczną opinię o ARYS Firma Ryszard Adamiak - Pabianice

ARYS Firma Ryszard Adamiak
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Warszawska 91
    95-200 Pabianice