REX MERCATUS SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o REX MERCATUS SP. Z O.O.

mhm 2011-05-04 11:24:50
( usunięte przez administratora ) NIE JEST członkiem zarządu ani udziałowcem w/w spółki.W wyniku początkowej współpracy także udziałowcy zostali oszukani na niemałą kwotę.Jeżeli jednak nie orientujesz sie anonimie dokładnie w sytuacji spółki zamieszczanie takich komentarzy oczernia niewinnych ludzi niezwiązanych z działalnością ( usunięte przez administratora )Chciałbym przypomnieć że takie działania mogą doprowadzić do usankcjonowania sytuacji na drodze sądowej.
xxx 2011-05-04 23:05:48
To radze szybko zmienić wpis w KRS-ie, bo świadczy o tym ,że dalej jest wiceprezesem. Nikt nie chce oczerniać Państwa spółki. Skoro Państwo nie wiedzieli o całej tej żenadzie, to dołączyliście Państwo do Nas ...reszty oszukanych.Po prostu po tych wszystkich przekrętach oraz zerowej sprawiedliwości ,można się było spodziewać wszystkiego. Nikt również nie jest czarodziejem żeby wiedzieć czy Państwo wiedzieli o wszystkim czy nie, bo dziwne jest to ,że nie sprawdziliście kogoś pełniącego u Państwa tak poważną funkcję w firmie ( tym bradziej ,że trąbimy o tym w internecie,żeby nie oszukał nikogo więcej, więc niech Państwo nie mają do nas pretensji, bo gdybyście przeczytali nasze opinie Was też by nie oszukał, robimy to tylko dla innych). Dlatego zawsze trzeba sprawdzać kogo się przyjmuje do firmy żeby później nie było takich sytuacji... Pozdrawiam i życze powodzenia
rex 2011-05-12 19:05:07
Pan (usunięte przez moderatora). zrezygnowal z funkcji v-ce prezesa na pismie.Prosze o ostroznosc we wspoldzialaniu z tym panem gdyz ma on potencjal do wciagania innych w to szambo.
Gwarant 2016-04-19 21:45:49
REX MERCATUS SP. Z O.O.to chyba firma dość nowa? W każdym razie słyszałem już dużo dobrego o niej, mam wrażenie, że jest najlepsza na rynku z tego co czytam
Zostaw swoją opinię o REX MERCATUS SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX MERCATUS SP. Z O.O.