Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

Staś

Cześć. Udało mi się namierzyć jakieś stare ogłoszenie na pracownika linii produkcyjnej. Często na to stanowisko jest tu rotacja? Bo żadnych świeższych nie znalazłem a nie wiem, czy będzie szansa z czasem aplikować. Wcześniej obowiązywał tu system dwuzmianowy. Czy dalej tak jest? Zdarzają się nadgodziny i czy tak jak w tym starym ogłoszeniu podali umowa o pracę na czas nieokreślony jest tą, którą dają?

Kogut
@Staś

Ta firma to porażka i dramat. Zero planu. Zero decyzyjności, jedna wielka bujda na kółkach. Bałagan to mało powiedziane. Śmieszne pieniądze, nie polecam!!!

Hania
@Kogut

Kurczę, a co to znaczy śmieszne pieniądze? Chodzi o minimalną, czy proponują coś więcej, tylko nieadekwatnie do wykonywanych obowiązków? Bardzo różne są tu opinie, ale jednak więcej tych negatywnych. Ten brak organizacji i decyzyjności mocno utrudnia pracę? Czy mozna robic swoje? Co z umową o pracę? Sorki, że tak dopytuje, ale bliska mi osoba chce złożyć cv do firmy :-)

Kolega
@Hania

Lepiej sobie darować, takiego chaosu nigdy nie widziałem. Polecam pojechać do firmy i zobaczyć na własne oczy aa i warto patrzeć pod nogi bo można się potknąć o narzędzia na wejściu.

Mokko
@Hania

Omijać. Dziwię się ze jeszcze ta firma funkcjonuje. Nadaje się tylko do zamknięcia, serio. Kasa mała, premie których na oczy nikt nigdy nie widział. Zatrudniają i zwalniają, co chwila ktoś inny przychodzi i odchodzi. Powinna jakas kontrola tam wjechać i zająć się tym wszystkim

Katy
@Mokko

Padło już to tu pytanie, ale nikt nie dał jasnej odpowiedzi :( Kasa mała, czyli minimalna? Na rozmowie zapewniali o dostaniu premii? Przedstawili zasady, na czym jej dostanie ma polegać? Uznaniowa, czy za wyniki? Kurcze, nie macie w firmie związków zawodowych, które mogłyby coś zdziałać? Mój brat chce aplikować, ale chyba powiem mu, żeby to przemyślał :/ Czy myślisz ze da się tu popracować na przeczekanie chociażby?

Diabeł
@Hania

Nie polecam tej firmy lepiej żeby twoja bliska osoba szukała sobie pracy gdzie indziej problem z wypłatami spóźniają się nie wypłacają na czas i taka jak inni wyżej piszą bałagan to mało powiedziane nie potrafia zorganizować czasu pracy

CY
@Diabeł

Bardzo się spóźniają czy tylko kilka dni? Normalnie wypłata powinna być do 10 każdego miesiąca? Na produkcji dają ubranie robocze czy trzeba robić prywatnych ciuchach?

Adaś Nowy wpis
@CY

Spóźniają się ale nie o kilka dni tylko o miesiąc nawet . Nic nie dają, stary kombinezon ten kto dlugo tam pracuje to ma, inni we własnym zakresie. Zdecydowanie radzę omijać to miejsce

KV Nowy wpis
@Adaś

I co z tymi opóźnieniami z kasą? Tłumacza to jakoś, coś się zmienia na lepsze? Ciekawe, czy to jakaś pojedyncza sytuacja czy tak się będzie ciągnęło w nieskończoność. A umowę dają od pierwszego dnia żeby mieć potwierdzenie, że się pracuje?

@kandydat Nowy wpis
@Adaś

Znajomy mi mówił że tam jakaś restrukturyzacja jest i były opóźnienia z kasą, ale teraz podobno jest ok. Czy ktoś może to potwierdzić?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.? Można dołączyć rodzinę?

Czy w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Co nowego w firmie? Wszyscy zadowoleni? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
T

Polecam firmę

Czy w Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe są szkolenia zewnętrzne?

Jędrula

Tak, przed budynkiem, jak nie da się wytrzymać pod blachą latem

Jędruś

Panowie, jutro audyt! Wszystkie puszki po piwach, papierosy, ewentualne flaszki, mają do godziny 7.00 (!!!) Powędrować do kalosza, który znajduje się w kantorku mistrza produkcji. Dla niepoznaki proszę wypchać kalosza gazetami. Leży ich dużo na biurku u majstra. Alleluja i do przodu! Polska Biało-czerwoni!

Janusz
@Jędruś

Sugerujesz że popija się w pracy? Nikt tego nie pilnuje? Chyba jest jakiś kierownik na zmianie który ma nadzór?

Dyrektor

Jak najbardziej polecam super zgrana ekipa, każdy chętnie pomoże na samym początku pracy. Jestem bardzo zadowolony i czuję się doceniany w mojej firmie. Serdecznie polecam i pozdrawiam :D

@Dyrektor

A jestes dyrektorem czy to tylko taki nick? ;) Pisząc, że czujesz się doceniany masz na myśli wynagrodzenie? Ciekawa jestem jakie.

Benny

Nigdy więcej... Fatalny pracodawca...

Irena

Trzeba? Zachęcasz? Bo jeśli jest niefajnie, to może lepiej wiedzieć co i jak?

Maggie

Tak jak już ktoś napisał: chaos organizacyjny, słabe płace, fatalna atmosfera, ciągła i nieustanna rotacja nowych pracowników. Od lat nic się nie zmieniło.

@Maggie

A ta fatalna atmosfera to między pracownikami czy chodzi o relację pracownik-pracodawca?

Maggie
@Karolina

Między kierownictwem a pracownikami. Zdecydowana większość ekipy "z dolnej hierarchii" jest bardzo spoko.

@Maggie

Czyli w ekipie totalnie zero kwasów i konfliktów czy sami się coś zdarzy?

ona

Ogólnie szacunek i dobra praca. Zrozumienie, że oprócz roboty jest też jest rodzina

Generalnie jest w porzo

Też się dołączę. Na plus: : - Większość ekipy jest OK - Z każdym, a nawet z szefami, można normalnie porozmawiać i ułożyć sobie stosunki - Generalnie ludzie dzielą się doświadczeniem zdobytym w firmie (no może nie wszyscy). -Jak na Kołobrzeg rozsądne zarobki i dobre podejście do spraw osobistych pracowników - Nikt nie narzeka na przerwy, kawę lub telefon prywatny podczas pracy - Praca generalnie na jedną zmianę Na minus: - ??? jeszcze nad tym pomyślę

bandyta
@anonymous

jakie stanowisko zajmujesz? jaki staż pracy?

Dla mnie spoko

Iza

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, czy można liczyć na premie bądź inne benefity?

Ola

Pracuję w Alplaście od 3 lat i ciekawa czytam opinie. I oto nasz wywalony z hukiem z pracy kolega napisał wiele słabych tekstów. Przyznam, że powinien być mądrzejszy. Za to co zrobił, mogło się dla niego skończyć znacznie gorzej. Może warto byłoby też się podpisać :)

StaszQ
@Ola

Odezwała się "zdziwiona". Jeden z głównych wazeliniarzy, mącicieli, fałszywców i spiskowców w firmie. Komentarz pisany w godzinach pracy pod nadzorem przełożonego? :)

Polecam :)

Iza

@1, dlaczego, uważasz by za słabą atmosferą w firmie Alplast w Kołobrzegu stała wyższa kadra oraz właściciele? Może wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy i kwestii wynagrodzeń? Zapraszam Cię do podzielenia się z nami Twoim kolejnym wpisem.

Iza

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Alplast w Kołobrzegu, kwestie dodatków płacowych oraz benefitów również będą bardzo przydatne na forum. Proszę dodajcie jak oceniacie czas przerw u tego pracodawcy. @Andrew, dlaczego uważasz że inne opinie są sztuczne? Nie widzę Twojego komentarza w wątku - zapraszam Cię do zabrania głosu i przedstawienia swojego zdania w dyskusji. @Tymon, a Ty obecnie pracujesz w Alplaście? Możesz odpowiedzieć na któreś z moich powyższych pytań?

@Iza

Ludzie, którzy odpowiadają za słabą atmosferę w firmie są trzonem tej firmy, od kierowników zaczynając na właścicielach kończąc, więc nic się na pewno nie zmieni. Pozytywne komentarze lecą z polecenia szefa ;)

Tymon

Generalnie negatywne opinie piszą osoby ,które są już poza firmą!!

Andrew
@Tymon

Przynajmniej są szczere i prawdziwe, a nie takie sztuczne jak kilka poniższych...

Anka
@Andrew

Pewnie standardowo był odgórny nakaz pisania pozytywnie gdziekolwiek się da :D

olabaoga
@Tymon

i te opinie sa najbardziej wiarygodne. slabe place, nerwowa atmosfera, straszny chaos organizacyjny, zero profesjonalizmu. Nie dajcie sie zwiesc na poczatku

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.