logo Auchan

Krasne

Opinie o Auchan

anonim 2009-06-13 15:19:00
Słowa kojarzące się z Auchan (np:praca dorywcza):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..brak. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? ciężko to okreslić - praca weekendowa
Najbardziej podobało mi się w Auchan:
Najbardziej nie podobało mi się w Auchan:
dzana 2011-03-17 10:03:39
pozbywają się starych dobrych pracowników,przyjmują młodych ,związane to jest z zarobkami ,teraz nawet przyjmują z grupą inwalidzką,po prostu porażka
anonim 2011-09-03 22:49:05
dzana - 2011-03-17 10:03:39

wiesz (usuniete przez moderatora), że twoja wypowiedź dyskryminuje osoby niepełnosprawne!!!!!!!!!!! ciesz się, że ni potrzebujesz w żaden sposób pomocy bo jakby tak było to w życiu byś tego nie napisał!!!!!!!!! Ja jestem osobą zdrową ale mimo wszystko rozumiem, że osoby niepełnosprawne też mają uczucia i chcą być traktowane jak zdroweco wiąże się również z pracą... wyobraź sobie(usuniete przez moderatora), że takie osoby też muszą jeść jak TY, też muszą opłacać rachunki jak TY!! a skąd mają brać na to pieniądze?? podaj swoj adres a napewno bedziesz miał wielu chętnych których nie bedziesz musiał ogłdać w sklepach!!!!!! (usuniete przez moderatora)
Dax 2016-04-20 15:13:06
Widzę, że macie tutaj mase programów stażowych, bardzo fajnie to wygląda
Zostaw swoją opinię o Auchan - Krasne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan