FIRMA "ROBEX" KLEKOWSKI ROBERT

Radomsko

Opinie o FIRMA "ROBEX" KLEKOWSKI ROBERT

piasek 2015-02-05 16:01:19
szuka niby kierowcy kat C a tak naprawdę pracownika fizycznego noszenia masa wszystko recznie wózek widłowy uzywany sporadczynie do tego " ruda" potrafi wykonczyc człowieka psychicznie omijac z daleka bardzo czesto sie ogłaszaja
atos 2015-05-26 16:36:11
nie zgadzam się z opinią powyżej, gdyż pracowałem w tej firmie i uważam, że praca jest ok - kasa na termin w miarę dobra do szefów nie mam żadnych zarzutów. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania dalej bym tam pracował.
DT 2015-10-17 22:34:34
Firma może i dobra i rzetelne - na pewno mają ładne meble.
Ale przedstawicieli na różne regiony kraju - to już pojawia się problem. A z pewnością na Śląsku - chodzi mi o panią, która reprezentuje Firmę w Będzinie na handlu przy ulicy Świerczewskiego.
Pani bardzo nie miła, arogancja, żeby nie powiedzieć chamska. Ileż można się prosić o przywiezienie jednej rzeczy (małego stoliczka)? No 3 tygodnie - oczywiście po interwencji u szefostwa. A jak już pani łaskawie poinformowała, że stolik jest gotowy (hahaha), dzwoni ponownie zapytać jakie wymiary ma mieć stolik :) i gdy w końcy po ponad miesiącu stolik przyjeżdża do nowego właściciela - okazuje się, że to nie jest stolik, który został zamówiony i zapłacony :(
Czyż ręce nie opadają...
A pani łaskawie nie reaguje na to...
Dlatego niestety, ale moja ocena Państwa Firmy jest taka jaka jest
kiero 2016-02-18 19:44:13
dzwoniłem tam dzisiaj szuka kierowcy kat C. Jazda na rynki z meblami. Zaoferował prace od pn do sob od 4-5 do 16-17 w sob wiadomo krócej, daje umowę o pracę i 2000 zł na łapę więc za tyle godzin to porażka. Nic dziwnego że często się ogłasza. Chyba tylko IBF gorzej płaci.
igor 2016-07-22 16:28:29
Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i nigdy nie było wypłaty na czas, w dodatku co miesiąc trzeba było się o nią upomnieć a na umowę trzeba sobie zasłużyć. Nie polecam.
Iza 2016-11-29 00:29:23
Zamówiłam u nich meble.... Piękne są trzeba przyznać,ale co do realizacji zamówienia to już same minusy
Zaczynając od obslugi Pani szefowa, która handluje na targu w Będzinie to jakaś porażka, chamska,wredna i w dodatku lepiej wie od klienta co mu jest potrzebne...
Moje meble bardzo dużo różnią sie od mojego projektu, dodatkowe opłaty pobrane za zaokrąglone rogi w stoliczku, a stolik przyjechał sześciokątny :( Zero odzewu po tel. Komoda zamiast płyty w drzwiczkach ma szybe, a oświetlenie witryny tylko na jednej cześci,po doplacie za komplet dodatkowych ledów,okazalo sie ze sa nie kompletne.
Mimo iż meble naprawde sa bardzo solidne i przepiękne SZCZERZE ODRADZAM
Zostaw swoją opinię o FIRMA "ROBEX" KLEKOWSKI ROBERT - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "ROBEX" KLEKOWSKI ROBERT