logo Grape Software

Opinie o Grape Software

Stach 2014-02-19 23:50:39
Dobra firma
Zadowolony 2014-04-07 08:28:59
Pracuję od nich od roku i jest super. Lepiej trafić nie mogłem.
Właściciele nie grzeją foteli, ale sami dużo kodzą (wiec doskonale znają sprawy techniczne), mimo że mają naprawdę dużo pracowników.
Jest standardowy system benefitów (mutisport, luxmed), regularne organizowane są imprezy firmowe z dość sporym rozmachem.
Nie spotkałem w firmie nikogo, kto by uważał, że dostaję za małą pensję.
Firma nie ma jakiś super ciekawych projektów, ale też nie są one durne, po prostu zwykły soft dla biznesu.
Biuro jest przestronne i nawet po meblach biurowych widać, że to nie jest kołchoz dla programistów (podczas ostatnich rozmów o pracę spotkałem jedną taką firmę).
były 2014-04-08 20:07:28
też tam pracowałem - naprawdę poza korporacjami mało takich firm jak ta - poziom zarządzania i wynag4radzania jak w korpo, a atmosfera jak w małej, przyjaznej firmy - na początek poważnej przygody z programowaniem - ideał !
T 2016-05-07 13:48:34
Firma nadal istnieje i prężnie się rozwija. Po rebrandingu nazywa się Grape Up. Ja pracuje tu już rok i jestem bardzo zadowolony. Ludzka firma, nie jakieś korpo, chociaż przy takim tempie rozrostu mam nadzieję że nie będzie co raz więcej biurokracji. Fajni ludzie i pozytywna atmosfera.
hnm 2016-05-16 17:41:17
bardzo ważne żeby firma była dludzka tak jak wspomniałeś @T. A wiesz czemu zmieniła ta firma nazwę?
Zostaw swoją opinię o Grape Software - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grape Software