brak logo

GlobalFun Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o GlobalFun Sp. z o.o.

eddie 2015-07-23 01:21:43
Widze, że nikt jeszcze nic nie napisal tutaj na profilu firmy, to może wyproszę chociaz jedno krótkie polecam, bowiem zainteresowało mnie jedno z ogłoszen pracy od GlobalFun. Poszukuja na stanowisko Asystent Projektu EFS i Pracownik Administracyjno-Księgowy. Gdyby ktoś coś wiedział o warunkach byłbym wdzięczny za komentarze.
Siankara 2016-08-24 06:16:23
Tak naprawdę to żadna poważna firma tylko trzech prezesów, którzy gdy szczęśliwie coś im się trafi do zrobienia, to zatrudniają pracowników na umowy śmieciowe lub o dzieło/zlecenia, których natychmiast po projekcie zwalniają. Na swojej stronie podają adres biura w USA, w rzeczywistości musieli dopiero co wyprowadzić się z siedziby przy Łazienkach, bo nie mają w tej chwili żadnych projektów. Ponadto nie regulują płatności, mają aktualnie założoną co najmniej jedną sprawę o zapłatę wynagrodzenia. Odradzam jakikolwiek kontakt.
Programista PHP 2016-09-03 19:44:36
Miałem wątpliwości co do składania tam CV, ale widzę, że je już rozwiałeś :)
Zostaw swoją opinię o GlobalFun Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobalFun Sp. z o.o.