Opinie o Agram w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agram. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agram na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agram w Lublin

Sabrina

Na rekrutacji są 12-stki? A co z działem handlowym? Jak ocenicie standard i przedziały czasowe pracy? jeszcze jakiś czas temu specjalista był potrzebny i po prostu się orientuje, bo tak się składa ze mam doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku. Powiedzcie mi zatem przy okazji jakie są teraz średnie zarobki? warto dalej się interesować? często ktoś jest potrzebny?

Banan Nowy wpis
@Sabrina

Nie ma 12, nie wiem, skąd to ktoś wziął. Biuro pracuje 8-16, zaś Produkcja na zmiany.

@Banan

U mnie na zakładzie mimo pracy zmianowej można było robić nadgodziny jeszcze. czy z tego co tu piszesz oznacza, że w tym przypadku nie ma na nie nawet najmniejszych szans, żeby ktoś sobie został? Bo jeśli tak to zastanawiam się z czego dokładnie składa się wynagrodzenie operatora, było coś o premii w jednej z ofert

W tamtym roku nie było do końca wiadomo na jakie zarobki można liczyć? A czy w tym bieżącym będzie inaczej? czy miały miejsce jakieś konkretne podwyżki? i jak oceniacie warunki pod względem stabilności zatrudnienia? widzę parę ofert wystawionych, czy na magazynie jest rotacja?

Soti

Były podwyżki zatrudnienie jest stabilne a oferty pracy wynikają z rozwoju firmy

Rysiu
@Soti

Witaj, doprecyzuj proszę zakres tych wspomnianych podwyżek. kolega wyżej zaznaczył, że to minimalna a niby na przełomie roku były te ustawowe podwyżki, więc wole mieć pewność

Nikt Nowy wpis

Nie ma podwyżki dla stałych pracowników zarząd ma w głębokimi poważaniu to że ktoś dobrze pracuje liczy się sztuka nie pisz glupot

Cześć, na których stanowiskach przyszło niektórym więcej gotówki niż przysłowiowa ustawowa kwota? tak tu pisano w jednym z wątków a jak patrzę po ofertach to tylko na stanowisku konserwatora powierzchni płaskich jest wpisane, że proponują minimalna, inne są puste. Ciekawe o ile stówek więcej jest?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Agram? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 25 lutego kilka ogłoszeń.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Agram? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlu zagranicznego
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Karol P

Czy ktoś pracował w Agram w dziale rekrutacji i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami? Czy polecacie czy nie?

Pancio
@Karol P

Pracujesz 12 godzin i za to masz płacone

Banan
@Pancio

W biurze jest 8-16.

Staś

Na jakie zarobki można liczyć w Agramie

Pisaliście, że w firmie zdarza się praca w godzinach nadliczbowych. Czy często? Nadgodziny dalej są niepłatne tylko do odbioru czy coś się zmieniło? Jak są ewidencjonowane czy rzeczywiście można je odebrać w innym dniu?

Pisaliście, że zdarza się praca w nadgodzinach. Czy często? Te nadgodziny są niepłatne tylko do odbioru czy coś się zmieniło? Jak są ewidencjonowane i czy rzeczywiście można je odebrać innego dnia?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Agram. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 8 stycznia.

Mrożonkowa

Haniebne jest brak podwyżek dla mrozonkowych.Brawo dla Pani prezes i nowego menadżera

@Mrożonkowa

Podwyżki były każdy dział dostał łącznie z mrozonkowymi

@Barbara

Każdy po równo? Bez zależności jakie stanowisko czy też wynik osiągany przez daną osobę? To jak te kwestie tu nagradzają?

@Barbara

Podwyżki zależą od stanowiska oraz zaangażowania danego pracownika

Szukam pracy w mieście Lublin. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 9200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Agram?

Ada

Tak jako sprzątaczka

Gabriela
@Ada

Serio mówisz z tą pensją dla sprzątaczki czy to żart? Można wyrobić 9k? Przy ilu godzinach pracy? Netto czy brutto?

Helka
@Gabriela

Tak, praca na 3 zmiany, 24h/dobę to i 10500 brutto wyciągniesz.. ;)

@Helka

O proszę jakie konkretne wyliczenia. ale to chyba nie byłoby realne na umowie o pracę...? Można się dowiedzieć ostatecznie co jest z tymi nadgodzinami? faktycznie są tylko do odbioru? a co w sytuacji gdy już naprawdę nie będą możliwe żeby je wziąć, zapłacą?

Pracowałem tam trochę czasu, nikomu nie polecam tego zakładu. Jak się wykażesz, to dowalą ci miliony obowiązków ale milionów na koncie nie zobaczysz. Socjalu nigdy moje oczy nie widziały. Brak płatnych nadgodzin, odbierz sobie kiedyś dzień wolny. Kierownictwo to dno. A praca przy przerobie cebuli bez zapewnienia odpowiednich warunków to norma.

Barbara

Były paczki na mikołajki,jest wętylacja na hali każdy pracownik ma okulary i maseczkę.Co do zarobków są bardzo wysokie jak na rynek lubelski oraz premie

@Barbara

szkoda, że nie ma szans na dookreślenie tych zarobków... a wiadomo coś na temat podwyżek? były już? chyba, że szykują się jakieś konkretne plany na przyszły rok, jeśli tak to jakie?

@Barbara

Podwyżki już były dawane na początku roku

Lol
@Barbara

Gdzie te paczki i wysokie zarobki?

@Lol

Kto zasłużył ten dostał

Barbara

Proszę nie stawiać firmy w złym świetle otrzymaliście Państwo wysoką premię na święta

...
@Barbara

paczki były.. ale paczki dostało tylko biuro :)

@...

A skąd taka informacja, że tylko biuro? Ktoś się chwalił zawartością jakoś bezpośrednio? Co w nich było?

@...

Jestem Asystentką w Agram i paczki świąteczne w biurze były, owszem - robiliśmy sobie SAMI losowanie Mikołajkowe i obdarzaliśmy się prezentami :) Drogi szpiegu, możesz również zadbać o swoich kolegów i koleżanki, zamiast tylko wyszukiwać spiski i profity dla "tych złych z biura". Miłego dnia życzę! Życzę również odwagi w podpisywaniu się własnym imieniem. Marlena

@Marlena

Kawę coca-cole ciasteczka mleko itp też sami kupujecie ?

@Stary

Drogi Odważny Anonimie, Z tego, co wymieniłeś, wszystko jest kupowane dla gości Biura i akurat możemy czasem z tego korzystać. W Biurze jest nas około 20-30 osób. Ile jest na Produkcji? Czy znasz jakiś zakład produkcyjny, gdzie jest na stołówce darmowa coca cola, ciastka, mleko i kawa? Macie herbatę, wodę gazowaną i niegazowaną oraz gorącą, sosy do posiłków, które pracodawca gwarantuje. Na co narzekasz, chłopie? Jeśli widzisz się na innym stanowisku w życiu, to czemu zamiast pisać anonimowe opinie, po prostu nie zmienisz branży? Taka postawa wiecznej frustracji jest strasznie niezdrowa, głównie dla Ciebie.

@Marlena

Dodam jeszcze, iż poza abstrakcyjną zazdrością o colę i ciastka, kawa nie stanowiłaby problemu, ale zamawiam to, o co jestem proszona zapewne przez Ciebie samego albo Twojego bliskiego współpracownika ;)

Ilona

chciałabym dopytać o wymieniane przez was niepłatne nadgodziny ? czy często się zdarzają ? czy rzeczywiscie jest mozliwosc potem wybrania ich w formie dnia w tygodniu gdy cos pilnego wypadnie?

Artur

Jakie wynagrodzenie i dodatki można uzyskać na stanowisku magazynier?

Stańczyk

Czy miłościwie panujący kupili już wodę i herbatę ?

Małgorzata
@Stańczyk

A ty tam pracujesz? Co nie zapewniali nigdy wody i herbaty?

Lori
@Małgorzata

Woda jest zawsze, na zakładzie są dystrybutory. Tak samo herbata itd.

@Lori

No jak idzie się czego napić to dobrze. A jeśli chodzi o coś do jedzenia?

@Stańczyk

Tak jest już nawet papier toaletowy ???? a w biurze nawet kawy i mleka nie brakuje do tego cola

Serk

Nie w każdym zakładzie produkcyjnym jest herbata, musztarda, keczup łagodny i pikantny i przyprawy oraz dystrybutory z wrzątkiem, gazowaną i niegazowaną wodą. Pracodawca musi zapewnić tylko posiłek, a i to nie zawsze. Wy tylko narzekacie, skoro nienawidzicie pracy na Produkcji, to zmieńcie branżę, a nie tylko sabotujecie produkcję, skrycie i tchórzliwie krytykujecie, czy to okej? Swoją drogą ciekawe kto to taki komentuje, bo widocznie w biurze bywa, a boi się podpisać swój negatywny komentarz imieniem :)

Serk
@Małgorzata

Woda gorąca, gazowana, niegazowana, keczup pikantny, łagodny, musztarda, przyprawy, herbata i obiady są zawsze w Agram. Czasami trzeba chwilę poczekać na dostawę, ale niektóre osoby z Produkcji wyłącznie narzekają, zamiast czasami pomyśleć. Nie pomyślą również, że ich przedstawiciele zapominają powiedzieć, czego brakuje i osoba zamawiająca dowiaduje się o tym późno, co opóźnia również zamówienie i dostawę. Najłatwiej jest narzekać i nienawidzić pracy. Może skoro nienawiść do pracy i życia jest tak silna, należałoby coś w tym życiu zmienić? To nie praca ani pracodawca są źródłem frustracji, a Wy sami.

@Serk

Widac dostawy ktore stoja na portierni a co do chodzenia do biura to tylko chodza podpier..

Czy w Agram zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

yola

Tak, jest nowy menadżer operacyjny, wyższe stawki, będzie lepiej.

@yola

Wyzsze stawki to nie u nas,zabranie wody i danie kranówy do picia nazywasz lepszym i jedzene dla swin.Brak porzadnych rekawic rekawkow fartuchów,palarnia jak dla meneli w zimie kupe sniegu a w lecie skwar.Nowy pracownik ma wiecej od doswiadczonego pracownika

Wanda
@yola

O ile zwiększono stawki w Agramie? :) Czy dotyczyło to wszystkich stanowisk czy określonych? Wspomniałaś, że będzie lepiej - coś jeszcze ma się zmienić?

Pracowniczka
@Stary

Wody nie było przez chwilę, zawierali nową umowę na dostawę w butlach i dystrybutorach. Jedzenie również zostało zmienione po skargach pracowników na jego jakość. O rękawice i fartuchy należy się zgłaszać do przełożonych, są kupowane na bieżąco. Palarni pracodawca zapewnić nie musi. Dlaczego nie zgłaszacie problemów, przemyśleń czy potrzeb przełożonym? Wiele osób pracuje latami, są pełni nienawiści i goryczy, krytykują i wylewają żal oraz oczerniają w internecie a tak naprawdę ani nie mają rozeznania w temacie decyzji, ulepszeń czy zmian ani niczego nei zgłaszają.

Knoppe
@Stary

Przecież to jest woda filtrowana z całym systemem, gazowana, niegazowana i wrzątek, o wiele droższa i ekologiczna opcja niż ta paskudna woda z butli. Czy Ty używasz głowy czy tylko plujesz jadem anonimowo? Kranówa do picia jasne i suchy chleb oraz -40 stopni. Mhm.

Stary

Po 7 latach w tej firmie dochodze do wniosku ze polak jest od (usunięte przez administratora) a ukrainiec do rządzenia.Jeszcze nie było tak w Agramie jak do dzis ze ukrainiec mowi polakowi co ma robic,polak na worach a ukrainiec na wywrotnicy.

Ilona
@Stary

a może ten Ukrainiec ma po prostu lepsze wykształcenie i doswiadczenie jak Polak i dlatego dostal kierownicze stanowisko ?

tmp
@Stary

Może po prostu ten Ukrainiec wykazał się czymś czemu Panu brakuje, nie doszukiwałbym się w wyborze na kierownika, kryterium narodowościowego. Raczej kompetencje się liczą, jeśli nawet się Pan z tym nie zgadza, to osoba decyzyjna ma inne zdanie. Dlatego Pan tam nie organizujesz pracy. Spójrzmy prawdzie w oczy nie wszyscy do rządzenia się nadają.

Pracownica
@tmp

Cały problem jaki teraz jest to ze pracownicy z ukrainy sa tylko do sypania z wywrotnicy lub przy tasmie a polacy musza byc na nawazarce worki i kartony bo wtedy jest przerób

Knoppe
@Stary

No jeśli ukrainiec się stara i robi i przeszkadza polakowi w jego metodzie olewania i sabotowania to wiadomo, że będzie doceniony. Każdy, kto dobrze pracuje będzie doceniony, smutne jest to, że szukasz powodu w narodowości, a nie w stylu pracy :)

Jola

Zwykły pracownik zarabia ledwo 2500 zł na rękę a np taki elektryk 2500 zł ma podstawy plus nadgodzin złapie na drugie 2500 zł i łącznie ma ponad 5000 zł na rękę i jeszcze premię dostanie. Gdzie tu jakaś sprawiedliwość w stosunku do innych działów ,oraz innych pracowników ????? Wybrańcy dostają premie, nadgodziny i biorą dużo większe wypłaty od innych pracowników, którzy się starają w pracy i próbują wykonywać swoją pracę należycie!

Rafal
@Jola

Zapraszam pracuj rok po 12 godzin dziennie zobaczymy i i do tego wszystko ma być sprawne albo było dziewko do szkoły chodzić też byś miała takie kokosy zamiast życia rodzinnego niechciala nosi teczki to zostały woreczki w,, agram,,

Agnieszka
@Agram

A co z wózkowymi nikt nie kontroluje co robią i jak jeżdżą.W palarni wyczułam won alkoholu od wózkowego ledwo było zrozumieć co mówi a później jeździł po produkcji.Mam małe dzieci do wychowania i boje sie czy taki wózkowy nie zrobi zemnie kaleki

@Agnieszka

Kierownictwo brygadzistki Pani menadżer doskonale wiedza o tej sytuacji,udają ze nie widza bo nie ma komu jeździć na wózku to sama z operatorami maszyn.

zik
@Jola

Przekwalifikuj się na elektryka.

Pracownik 2
@Jola

A Pani ile zarabia? Z jakiego działu?

Tomas
@Jola

Jakie 2500 na reke? Ostatnio za 18 dni wzialem 1450!

@Tomas

Pupilki Emili i Fabiana maja po 3700 i zero pojęcia o pracy,podostawali premie od ton i dawaj bo im mało gnębią ludzi ze po kilku dniach odchodzą.Wieloletnich doświadczonych pracowników wyrzucili dzięki nadgorliwości nowych pracowników (gumiaków płaczków) a przyszedł czas ze nie ma komu pracować.Jeszcze przyjdzie na was czas Belgowie dostali informacje co się tu wyrabia i będziecie prosić starych pracowników o powrót.Zapomniał wół, kiedy cielęciem był.

Manpower
@Stary

Zamiatt narzekać i wskazywać pupilków wes się do roboty może i ty zostaniesz wynagrodzony. Ludzie którzy się wykazują i chcą pracować a nie tylko gadać dostają ogromną szanse w tej firmie. Kilka osób zostało wynagrodzonych przejęciem przez firmę więc chyba warto się starać a nie ciągnąć tylko bo mi się należy no tu pracuje tyle lat... Zgorzkniali pracownicy że starego układu i im się ukróciło w końcu ich nikt nie wyróżnia A z niektórych to tylko zazdrość się wylewa na ludzi którzy pokazali na co ich stać Pozdrawiam

Tomas
@Manpower

Manpower a wy wiecie że 3 umowa powinna byc na czas nieokreslony? Bo ja pracowalem 9 miesiecy i cały czas mialem przedluzana umowe o miesiąc

@Manpower

Człowieku o czym ty piszesz jaki stary uklad i jaka zazdrosc wy nic nie potraficie w tej firmie zrobic.Dobrze ze sa ukraincy to przynajmniej jest z kim pracowac.Szyc nie umiecie na mieszalniku mieszac tez nie zero pojecia o pracy

@Stary

Przecież to bzdura, pracownicy na jednym stanowisku mają takie same stawki i premie. Wielu pracowników w Agram awansowało o kilka szczebli. Jeśli pracujesz normalnie, nie kradniesz, to będziesz doceniony. To nie komuna...

@Tomas

Ale nie licząc tej na okres próbny, czyli faktycznie to 4 umowa.

Andrju
@yola

Nie masz racji, okres próbny wlicza się również do umowy o pracę a wiec 3 powinna być już na stałe.

@Jola

Nie przedzajcie firma jest pezyjazna w stosunku do pracowników. Fakt przerwy nam skrócili bo źle jest widziane przebywanie na palarni ale można bez karnie chlac w pracy (usunięte przez administratora)bo za to z pracy nie wyrzucają....

Tik Tak

Praca w ciężkich warunkach na dodatek z ludzmi co o niczym nie mają pojecia (usunięte przez administratora) za śmieszne 200 zl premi

Mateusz

Na czym polega praca magazynier wozkowy i na jakie zarobki można liczyc

Ktoś
@Mateusz

Praca w trudnych warunkach po 8 h zimno do - 18 °C

@Ktoś

Ja pracowałem w takich minusowych temperaturach i czułem się dobrze. Brygadzistka fajne, kierownicy..i gdyby nie wynagrodzenie zostałbym na stałe. Minimalna krajowa.Co zrobić? Dużo jest Ukraińców w grupie?

Ktoś
@Paweł

Piszemy o magazynie czyli o komorach a nie o produkcji

@Ktoś

Tam zajeżdżają tylko wózkowi.Tam jest 30 na minusie. zostań w komorze, przeczekać tą wojnę, inflację itd. itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Agram - Lublin

• Jak się pracuje w Agram?

Zobacz opinie na temat firmy Agram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agram