Komandor Warszawa

Marki

Opinie o Komandor Warszawa

belhiall 2008-12-11 18:57:42
ciężka, mozolna i stresująca...
Brak wsparcia od strony technicznej...
Załoga na plus...
maniek 2010-04-12 14:36:18
praca coraz gorsza i przygnebiajaca.
jest sie ponizanym przez[usunięte przez moderatora] i nie ma zadnego wsparcia.
liczy sie tylko firma a pracownik ma tylko pracowac i to najlepiej jeszcze za darmo i nie zadawac pytan.coraz gorsze warunki.
malarz 2012-04-03 14:19:04
[usunięte przez moderatora] poniżanie i pomówienia przez [usunięte przez moderatora]w stosunku do pracowników. coraz gorsze warunki pracy złe socjalne .pracownik nie ma racji ma tyrać i najlepiej się nie odzywać .
Benek, 2012-06-14 18:29:18
też niedawno tam pracowałem, część pracowników zostala oskarzona o [usunięte przez moderatora]szaf i zwolniona za porozumieniem stron co jest niedorzeczne w zakładzie w którym: na każdym stanowisku sa kamery, liczona jest każda złotówka i nie przedstawiono im ani jednego dowodu na to. Najgorsze [usunięte przez moderatora]jakie jest tylko możliwe, szukajace bez przerwy powodu do zabrania premi, przykładem jest śledztwo w sprawie rzekomej kradzieży paczki ręczniczków jednorazowych, czy zebranie w sprawie za długiego przesiadywania w toalecie :) Część pracowników lubi donosić np. [usunięte przez moderatora] ,każdy kto tam pracował to wie o kogo chodzi :) poprostu frajerstwo jest codziennością
xxx 2012-11-27 19:32:44
Ludzie omijac ta firme dalekim łukiem co prawda jak poprzednicy napisali
ze zalogo jest dobra , ale strona [usunięte przez moderatora]i zarzadanie firma jest do[usunięte przez moderatora] presje od czuwa sie na kazdym kroku bo [usunięte przez moderatora] tylko czy cha po drugiej strony kamery aby wlepic mandat i pokazac kto ma racje i jeszcze jest drugi taki zwany przez miejscowych pracownikow ,,pustak " bo jak przejoł miejsce kierownicze po poprzednim kierownku to krzywe płyty kazał prostowac pustakami bo lezały nie daleko tak i moja rada omijac ładnie jest przyjmuja premie obiecuja i podwyzki ostania była ze 3 lata temu a teraz pustak daje premie tak ze nie widac tego nie licza sie z czlowiekim wogole
xyz 2013-11-26 10:18:17
Nigdy nie była tak jak piszą przedmówcy. Oni są sfrustrowanymi byłymi pracownikami usuniętymi najczęściej za próby prywatyzacji zakładu.
W Komandorze zawsze zatrudnia się na umowę o pracę.
nurek 2016-04-22 22:00:53
hmm @Yrek wydaje mi się, że żadna firma nie toleruje nagminnego spóźniania się do pracy. Komandor to znana firma a ta siedziba w markach zatrudnia chyba wiele osób, na pewno jednak zwracają uwagę na punktualność zatrudnionych pracowników, nie przeskoczysz tego :D
Zostaw swoją opinię o Komandor Warszawa - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komandor Warszawa