polbudservice

Opinie o polbudservice

anonim 2011-04-30 09:45:47
Ostrzegam przed Polbudservice w-wa Francuska49/4.Są bardzo podejrzliwi,nieufni.Żądaja masę dokumentów(oryginałów)kseruja je o wszystko pytaja,weryfikują.Są bardzo niefrasobliwi,podejrzewają o oszustwo,zadają ciągle te same pytania,gubią sie w dokumentacji,Ale do poprzednich pracodawców w celu zasię gnięcia opinii nie chca. Współpracowałem z kilkoma firmami pośredniczącymi z pracodawcami francuskimi.Wiele rzeczy załatwiało sie za pomoca maila,telefonu,faksu.jeżeli juz jechałem do siedziby firmy,to na podpisanie umowy,aczasami nawet to nie było potrzebne(umowa była przesyłana pocztą) Tymczasem w polbudservice byłem na dwóch rozmowach w warszawie(a mam daleko),przeprowadziłem kilkadziesiąt minut rozmów telefonicznych,dostarczyłem całą mase dokumentów i pracy nie dostałem. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakies pytania,to proszę o kontakt Krzysztof Kapała ul55.Pozn.Pułku Piech.22 67-400Wschowa e-mail:k.kapala@op.pl
anonim 2011-04-30 09:52:26
przed chwila zamiesciłem opinie o firmie i wyswietlił sie komunikat,że ta opinia będzie tylko przez pięć minut,dlaczego tylko przez pięć?
kama 2011-09-13 10:14:20
chyba uważnie nie przeczytałeś komunikatu,który ci się wyświetlił na ekranie ! po wysłaniu opini wyświetla się ,że twoja opinia ukaże się za pięć minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mniej nerwów a więcej rozwagiiiiiiii!
karol 2016-04-27 09:19:55
pika' szkoda, że nie mają zadnych aktualnych ogłsozeń w sprawie pracy oraz nie ma żadnych informacji o nich w necie. Wiem, że to firma budowlana świadczą swoje usługi w Warszawie i poza, Oferują również profesjonalne doradztwo z zakresu budowlanki wiec może będą szukać na sezon kogoś.
Zostaw swoją opinię o polbudservice - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polbudservice