CORRADO

Świdnik

Opinie o CORRADO

Mario 2012-07-02 14:41:21
Firma corrado Radosław Gontarz ze świdnika wykorzystuje pracowników.Najpierw dają umowy zlecenie i obiecują że dadzą na etat a potem miesiącami przedużają umowę na zlecenie nie dając etatu. Z jednym szefem rozmawia się na rozmowie i ustala warunki, a drugi kierownik potem ustala swoje warunki moim zdaniem to zwykłe wykorzystywanie ludzi !!!!
darek 2013-03-28 10:51:04
Ta firma to jeden wielki burdel,pracowałem w kilku zakładach ale takiego syfu nie ma nawet na wysypisku śmieci,pełno pyłu w powietrzu,człowiek się dusi,a jak mu się z a bardzo pyli kierownik mówi żeby wyp.....dalał jak mu nie pasuje,umów o pracę nie ma tzn są ale dla ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności,zdrowy człowiek nie dostanie,zdrowi pracują tylko wtedy jak są potrzebni,renciści cały czas,mimo że zrobią ćwierć tego co zdrowi,a jest ich niewielu,Kierownik przyjmuje tylko upośledzonych ,a zdrowym tyle każe robić że normalny człowiek by padł.Robiłem z jednym gelem przy pile,nie wiem jak on dawał radę tak co dzień ale ja padłem,i rzygałem cały dzień ze zmęczenia,nie polecam w żadnym razie tam pracować,dostaje się tylko 6.50 na godzinę na początek i.....na koniec,pozdrawiam wszystkich
Jacek Balcerzak 2014-02-07 22:18:48
Pracowałem w kilku zakładach, mam punkt odniesienia, więc mogę szczerze polecić Firmę. Na pewno za uczciwość to po pierwsze primo, po drugie za warunki pracy i świetną załogę, która jest fundamentem, po trzecie za coraz wyższe wynagrodzenia i szeroko rozumiany rozwój firmy o co w dzisiejszych czasach coraz trudniej.
Co do Pana Dariusza, który jak widać wyżej nie jedną wystawił opinię, nie chciałbym oceniać, każdy ma swoje subiektywne odczucie, ale wg mnie - gorzkie żale, z całym szacunkiem polaczek Panie (usunięte przez administratora)z Pana wyszedł, kapitalizm mamy drogi kolego, nikt nie zmusza już do pracy. Tyle jesteś wart ile z siebie dasz...
szajnarex 2016-04-07 13:03:57
klient niepoważny składa zlecenie po czym nie odbiera Towaru brak jakiegokolwiek kontaktu dzwoniąc do dyrektora niby handlowego pan nie odbiera tylko bezczelnie pisze sms pan dyrektor handlowy wygląda na to iż ma problemy ze zdrowiem psychicznym całkowicie firma nie poważna nie radze w żaden sposób z nią współpracować najprawdopodobniej firma niewypłacalna
koziel 2016-04-23 21:45:05
Agnieszka i byc może szajnarex, chyba pomyliliście firmy, no Agnieszka to na pewno, bo firma Corrado ze Świdnika zajmuje się meblami, jak teraz sprawdzałem to jest firma o takiej samej nazwie i to pizzernia, ale lokalizacja inna.
Zostaw swoją opinię o CORRADO - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORRADO