Opinie o Corrado Sebastian Kruczek w Świdnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Corrado Sebastian Kruczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corrado Sebastian Kruczek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corrado Sebastian Kruczek w Świdnik

Sylwia Nowy wpis

Jakis czas temu pisaliscie o niskich pensjach i nieuczciwości dyrektora... jak tam styuacja wygląda teraz? Poprawiła sie stawka?

Sylwia Nowy wpis

Chyba? Czy na pewno? Wiesz coś więcej na ten temat?

TOM Nowy wpis
@Sylwia

pracowalas tam?

TOM Nowy wpis
@Sylwia

Na nr tel.stacjonarnego nie mozna sie dodzwonic adres strony juz nie istnieje

Michasia

W firmie jest problem z przekleństwami?

ikuyftghll;
@Michasia

bardzo , co drugie słowo

@ikuyftghll;

Pracowales w corrado na jakim stanowisku i jak sie faktycznie nazywasz,tez pracowalem tam.....

bylem pakowaczem........

Antonczak,Broda,Kasprzak

tomasz404@wp.pl

Aneta

@tom No i jak ty oceniasz prace w tym miejscu?

@Aneta

dawno juz tam nie pracuje

rzadko tu zagladam,tomasz404@wp.pl

Michael s

Zgadzam się z moim poprzednim rozmówcą.Nie dość ze mało płacą to jeszcze co poniektórzy pracownicy są chamscy w stosunku do innych.Co drugie słowo to łacina podwórkowa( prawie wszyscy pracownicy) ,gdy coś od ciebie chcą wołają do Ciebie ,,eeeee'' albo ,,wio'' dla tzw . śmiechu.Jest szybkie tępo w pracy w tej firmie ,trzeba (usunięte przez administratora) jak nigdzie indziej, jest walka o narzędzia(zwłaszcza na stolarnii).Jednym słowem jedna wielka patologia ,oczywiście nie wszyscy ale większość pracowników.Nie dziwie się ,że większość pracowników gdyby mogła pożegnała by się z tą firmą na dobre ale niestety nie ma innej pracy w tym mieście.Kierownik stelarnii zachowuje się jak gbur który zeżarł wszystkie rozumy i traktuje resztę pracowników z góry. Pani brygadzistka pani Marzena olewa pracę totalnie- pali sobie papierosy podczas gdy powinna nadzorować załadunek , wysługuje się biednymi pakowaczami ( zrzuca na nich swoja robote), wredna jest jak nie wiem kto.Jak ktoś chce pracować w tej firmie to radzę puknąć się mu w głowę -zero możliwości rozwoju osoboistego.Do widzenia.

@Michael s

(usunięte przez administratora)pracuje jeszcze w corrado?Na pakowaniu dalej jest akord?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Corrado Sebastian Kruczek? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnik
ACTION Poland Sp. z o. o.
Dudek

@kidfre a czemu nieuczciwość? Problemy z płatnościami czy jakieś inne sprawy?

Patrycja

Witam. Czy są może wolne wakaty na brygadzistów ? Gdzie można znaleźć cv?

kidfre
@Patrycja

Ja bym nie chciał tam pracować,przede wszystkim przez nieuczciwosc dyrektora tej placówki i samego właściciela

Bartosz
@kidfre

Nieuczciwość? W jaki sposób rzekomo w Twojej opinii dyrektor tej placówki jest nieuczciwy? Bardzo proszę, abyś informację w tym zakresie rozwinął trochę bardziej.

@Patrycja

Czy w Corrado dalej obowiązuje system akordowy?

@kidfre

Dyrektor i własciciel nieuczciwy mozesz to rozwinąc?

Alex

Firma corrado Radosław Gontarz ze Świdnika wykorzystuje pracowników. Ostatnio odszedł z pracy młody chłopak- mający na utrzymaniu żonę i dzieci - bo nie płacili za niego ZUS. Gdy pracownik zachoruje i przyniesie zwolnienie lekarskie, usłyszy od dyrektora "Ja nie przyjmę tego zwolnienia". Gdy pójdzie do właściciela też usłyszy "Ja nie przyjmę tego zwolnienia". Gdy wyśle zwolnienie na zarejestrowany adres firmy ul. Zuchów, nikt nie odbierze awizowanej przesyłki. Gdy wyśle na adres zakładu produkcyjnego ul. Elektryczna, nikt nie odbierze przesyłki bo nie ma osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, mimo że dwóch dyrektorów jest obecnych w firmie razem z właścicielem. I wtedy pracownik do zwolnienia dyscyplinarnego.

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie ?

Jacek Balcerzak

Pracowałem w kilku zakładach, mam punkt odniesienia, więc mogę szczerze polecić Firmę. Na pewno za uczciwość to po pierwsze primo, po drugie za warunki pracy i świetną załogę, która jest fundamentem, po trzecie za coraz wyższe wynagrodzenia i szeroko rozumiany rozwój firmy o co w dzisiejszych czasach coraz trudniej. Co do Pana Dariusza, który jak widać wyżej nie jedną wystawił opinię, nie chciałbym oceniać, każdy ma swoje subiektywne odczucie, ale wg mnie - gorzkie żale, z całym szacunkiem polaczek Panie (usunięte przez administratora)z Pana wyszedł, kapitalizm mamy drogi kolego, nikt nie zmusza już do pracy. Tyle jesteś wart ile z siebie dasz...

pomocny.pl
@Jacek Balcerzak

Wyszedł kapitalizm i powrót do XIX w . ,gdzie wykorzystywano ludzi za śmieszne płace w tej firmie właśnie tak jest.Dobrze zarabiają tylko biurowcy i wysoko postawieni pracownicy.Dyrektorzy starają się oszczędzać na wszystkim ,przede wszystkim na pracownikach płacąc im za zapierdziel najniższą krajową ( jakkolwiek byś się starał i ile byś nie zrobił zawsze dostaniesz tyle samo ,czyli 1600zł do reki) jak żyć za takie pieniądze.

Ulka

Żaden dobry pracownik nie ma zastrzeżeń. Niestety nie każdy jest dobrym pracownikiem.

Michael s

Każą pracować po godzinach (nawet 12 godzin w upale ,patrzyłem na termometr w hali miał 30st.C) Poza tym pracujesz w tej firmie na akord za śmieszne stawki.Myślisz że dużo zarobisz ,a co bys nie zrobił zawsze zarobisz tylko 1600 zł za miesiąc . W tej firmie 2/3 pracowników zostaje zwolnionych za alkohol w pracy,kierownik produkcji robi wszystko by ciąć koszty pracy ( na czym cierpią pracownicy zakładu i materiał przeznaczony do produkcji).Kierownik produkcji wysyła wadliwie zrobione łózka do klienta,dla niego nie liczy się ilość tylko byle tylko mieć zysk dla siebie i szefa.Ja bym nie radził pracować w tej firmie.

duchowny

Pracowałem w tej firmie kilka lat idzie ona z postępem i usprawnieniami. Odkąd produkuje meble tapicerowane na dużo szerszą skalę a nie same ramy meblowe. Wynagrodzenia już nie są godzinowe a akordowe. Załogą to sporo fajnych ludzi tam pracuje mimo że większa cześć załogi to osoby z orzeczeniami.

koziel

Agnieszka i byc może szajnarex, chyba pomyliliście firmy, no Agnieszka to na pewno, bo firma Corrado ze Świdnika zajmuje się meblami, jak teraz sprawdzałem to jest firma o takiej samej nazwie i to pizzernia, ale lokalizacja inna.

szajnarex

klient niepoważny składa zlecenie po czym nie odbiera Towaru brak jakiegokolwiek kontaktu dzwoniąc do dyrektora niby handlowego pan nie odbiera tylko bezczelnie pisze sms pan dyrektor handlowy wygląda na to iż ma problemy ze zdrowiem psychicznym całkowicie firma nie poważna nie radze w żaden sposób z nią współpracować najprawdopodobniej firma niewypłacalna

darek

Ta firma to jeden wielki burdel,pracowałem w kilku zakładach ale takiego syfu nie ma nawet na wysypisku śmieci,pełno pyłu w powietrzu,człowiek się dusi,a jak mu się z a bardzo pyli kierownik mówi żeby wyp.....dalał jak mu nie pasuje,umów o pracę nie ma tzn są ale dla ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności,zdrowy człowiek nie dostanie,zdrowi pracują tylko wtedy jak są potrzebni,renciści cały czas,mimo że zrobią ćwierć tego co zdrowi,a jest ich niewielu,Kierownik przyjmuje tylko upośledzonych ,a zdrowym tyle każe robić że normalny człowiek by padł.Robiłem z jednym gelem przy pile,nie wiem jak on dawał radę tak co dzień ale ja padłem,i rzygałem cały dzień ze zmęczenia,nie polecam w żadnym razie tam pracować,dostaje się tylko 6.50 na godzinę na początek i.....na koniec,pozdrawiam wszystkich

Mario

Firma corrado Radosław Gontarz ze świdnika wykorzystuje pracowników.Najpierw dają umowy zlecenie i obiecują że dadzą na etat a potem miesiącami przedużają umowę na zlecenie nie dając etatu. Z jednym szefem rozmawia się na rozmowie i ustala warunki, a drugi kierownik potem ustala swoje warunki moim zdaniem to zwykłe wykorzystywanie ludzi !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Corrado Sebastian Kruczek - Świdnik

Corrado Sebastian Kruczek
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kosynierów 17A
    21-040 Świdnik