Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Badania przesiewowe

Badania przesiewowe dla całej załogi ... Tylko tak można powstrzymać koronawirusa w zakładzie to już nie są żarty ... Nie ma co udawać że problemu nie ma...

Biurowy

Niestety biurowi też nie zostaną przebadani...chyba że zrobimy to na własną rękę, więc nie musicie się martwic że my dostaniemy przywilej korzyści...w wielu biurach najmniej ważni jesteśmy my... pracownicy.

Astro

A skąd takie info? I w którym dokładnie oddziale? Bo B. Braun to koncern

(usunięte przez administratora)a co cię to? Zajmij się swoimi sprawami.

Oni

Jedna osoba ktora ma kontakt z kierownikami

Oni

Niestety prawda. Zobaczymy w poniedzialek co bedzie

A właśnie że mnie to ciekawi jeżeli pisze to niech napisze gdzie a moje sprawy to nie twój gówniany interes

@Oni

To kierownictwo powinno się bać teraz ale dzięki za info

Tylko kierownicy mają kwarantannę

Pytający

A czy ktoś się orientuje jak wygląda praca serwisu stacjonarnego i regionalnego? Jakie zarobki, samochody itd?

Lopez

Kolejny tydzień, i miesiąc przed nami... Gazetka nawet w kryzysie musi być wydana, widocznie wydrukowali ja za darmo, szkoda tylko że bzdury same w niej piszą a my na te copy musimy robić. Ba i jeszcze za mniejsze pieniądze...

Weź się do roboty
@Lopez

Ale przecież w tarczy chodzi o to żeby wykazywać straty wiec to logiczne że wydają gazetkę bo to czysta strata..

J.

Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Brzydzę się Wami, naćpanymi pracownikami i kierownikami, alkoholikami i konfidentami, zero ma większą wartość niż większość z Was nie polecam nikomu normalnemu tego zakładu. No chyba że chce mieć dyskotekę w Bani..............(usunięte przez administratora)

Zniesmaczona

Moje drogie Panie, mamy bardzo ładnie wyremontowane toalety, więc proszę sprzątajcie po sobie, nie zostawiajcie dwójeczki na toalecie (swoją drogą jak można po sobie nie posprzątać?) i nie wycierajcie gilów w ściany. Prośba o to minimum kultury i uszanowanie pracy sprzątaczek, które muszą po Was sprzątać

Ona
@Zniesmaczona

Zgodze sie z tb .. Nie wiem jaka trzeba byc kobieta zeby tak robic lub zostawiac inne czerwone slady po sobie.. Rodzice was nie wychowali czy cos nie tak z waszymi glowkami. Jak wam wogole nie wstyd zeby zachowywac sie jak prosiaki. Uszanujcie prace sprzataczek.. Rozumiem ze faceci tak robia ale kurde kobiety?? Wspolczuje waszym facetom, mezom no i dzieciom ze w przyszlosci beda robily tak jak mamusie bo jak w pracy tak robia to w domu zapewne tez tak robia.... Eeee pewnie nie bo one tam sprzataja i musza wyrzyc sie w pracy w lazienkach. Swinie .. Nie idzie tego nazwac inaczej. Wstyd!!!

Olka
@Zniesmaczona

Dziewczyny pomijajac juz to ze kobiety nie dbaja ,sa jakie sa i niewychowane to moze czas wkoncu doczepic sie wentylatorow w lazienkach!!! Zarzad ma pieniazki na kamerki zeby obserwowac ludzi ale zeby zrobic wentylacje w lazienkach to nieee, niech siedza w smrodach i sie dusza! Wazne ze kasa jest na cos innego. W sumie no tak kamery nasze bezpieczenstwo pff chyba kontrola nad ludzmi. Poczekajcie jeszcze troche i pampersy beda obowiazkowe :)

Wielki Brat

To co ludziska mamy Mamy TalkShow jak w Big Brotherze. Uważajcie - Wielki Brat patrzy! Czujcie się jak u siebie w domu tylko za dużo nie łaźcie.

majk

Coś sporo samochodów na chifowskim parkingu dzisiaj stało, myślałem że "wszyscy" mamy dzisiaj wolne, a może się mylę ?

Pytający

Ch. Ci w poważanie.

Jestes takim zerem ze nie potrafisz podejść i powiedzieć prosto w oczy? Strach jest pewnie haha nie powiesz bo mógłby np. Premie zabrać a bez premii to nic nie zrobisz dlatego piszesz tu a nie powiesz mu tego osobiście.

I Tobie też
@Ch. Ci w poważanie.

Powiedz mi koński zwisie co Cię zabolało że kolega mówi prawdę a Ty pisze sz mu o premii jesteś jak (usunięte przez administratora) od dzbana Twoje myślenie mówi samo za siebie straszą premia wiesz gdzie ja mam ta premie w pi... Twojej żony

Zdziwiony

Jestem ciekaw gdzie jest Wasza granica ile Wam muszą jeszcze okroic wypłaty żebyście zrozumieli. Macie złudne nadzieję że będzie lepiej ale nie będzie i w końcu weźcie sprawy w swoje ręce jeden konkretny strajk i Ci u góry przypomną sobie o tym kto na kogo pracuje..

ta
@Zdziwiony

tak łatwo powiedzieć lecz w zakładzie jest dużo(usunięte przez administratora). to po pierwsze a po drugie to strajk by na pewno był gdyby stawka godzinowa była większa a nie ta śmieszna premia. Co z tego jak teraz strajk zrobisz zabiorą premie to co kupisz do domu za 2000? a gdyby była stawka normalna nie było by tego problemu bo miałbyś ciągle to samo.

Król polskich rzek

Dlaczego nie ma dopłat dla wędkarzy?!

Lekko spocony

Jak wam senapid wpadnie i zobaczy jak utrzymywany jest dystans społeczny to mogą być czasem nici z pieniążków z tarczy a i na kary będzie trzeba wydać.

Jednostka myśląca
@Lekko spocony

Skoro prezydent Dyzma i premier Pinokio są pokazywani na wiecach przytulających się bez maseczek no to szara masa myśli że już wygraliśmy i wirus jest w odwrocie.

TakiPan

Jedna zmiana na p20 mozna to tak widywac sie z druga zmiana i siedziec obok siebie? Pytam sie

Qwe
@TakiPan

Widocznie już obostrzenia nie obowiązują

Pot
@Qwe

Obostrzenia byly kasa przytulona obosrzeń nie ma

Boczek
@TakiPan

Na p20 jest wszystko Oki a na innych działach co jest pytam

@Boczek

No tak teraz bedzie u was ok. Dlugo nie nacieszyliscie sie jedna zmiana. Pozdrawiam

AnonimPL

Witam czy orientuje się ktoś w jakiej cenie są obiady na stołówce ?? Chodzi mi o obiady z zniżką dla pracowników , cały i połówka?? Z góry dzięki:)

Solidary

W chifie jest wielu nieudaczników, którzy nie umieją nic oprócz ściemniania przez całe życie. Bez chify i nadgodzin byli by zerem. Na chleb by nie mieli! A już najgorsze miernoty to ci faceci którzy nawet prawa jazdy nie mają ani samochodu. To są prawdziwe zera i po tym można ich bardzo łatwo rozpoznać.

@Solidary

Oj są tacy są! Dziękują Bogu że taka chifa jest w NT bo inaczej żarł by tynk ze ścian. Tak,tak Pawełek. Mówimy też o tobie.

Archanioł
@Solidary

No po tym wpisie myślę że zerem to jesteś Ty, szkoda mi Ciebie że jesteś takim tchurzem. Powiedz to prosto w oczy tym ludziom jak takich znasz a nie z boku pokryjomu,(usunięte przez administratora)

Solidary
@Archanioł

Takich miernot są dziesiątki więc zbyt długo by wymieniać. Pracujcie Pisowskie miernoty sobie spokojnie dalej i dziękujcie że chifa istnieje nadal bo w innym zakładzie juz dawno byś został zwolniony.

ps.
@Archanioł

Zobacz miernoto i nieuku jak napisałeś słowo tchórz! Więcej się nie odzywaj bo tylko potwierdzasz to co wcześniej napisałem. Jesteś zerem i pełno takich w chifie.

Archanioł
@ps.

Owszem może i był błąd ale ja również nie zmienię zdania o Tobie, spójrz w lustro i to wystarczy pacanie.

Tytan pracy z samochodem
@Archanioł

Jakie może? Jesteś zero i niewykształcony pisowski nieudacznik! Niech to dotrze w końcu do twojego pustego łba.

ten co pali i zapycha kible
@Solidary

No nie wiem czy wyznacznikiem sukcesu jest prawko i auto... (usunięte przez administratora) A zera to są ludzie którzy tutaj wyzywają wszystkich a w pracy liza tyłki i udają kolegów. Nie pozdrawiam

Hshsj

halo halo gdzie są pieniądze które miały dzis byc na koncie?

CM
@Hshsj

Podobno pani dyrektor HR nie pojawiła się w pracy żeby podpisać przelew i niestety pieniędzy dzisiaj nie będzie.

@CM

Jeden dzien cie chyba nie zbawil co

Wkoncu kasa na koncie dziekowac

Spragniony

Perry dlaczego nie ma wody na dziale ???

Wlkp

Witam. Czy wiadomo coś na temat wczasów pod grusze?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o